|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   padec iz stola
10.7.2005 9:21:35   
pipica
Nekaj najhujšega se je zgodil danes zjutraj. Tamal se je zbudil, pa ga je tašča prišla mal pogledat, ter ga vzela iz najine postelje.Imela ga je kakših pet minut, nato pa v spalnico slišva nekakšen bum. Oba skočiva iz postelje, ter tečava v kuhinjo pogledat zakaj joka, kaj je blo narobe. Tašči je moj komaj tri mesece star otrok padel iz stola na tla.Pri tem je hudo jokal, ima pa buško na levi strani glave. Mrzel obhladek sem mu dala, zaspal je, po parih minutah sem ga prebudila, ter pogledala če sledi predmetu z očmi, pa je. Sedaj ko pa se je zbudil, pa je dobre volje. Ali mi predlagate, da ga peljem pogledat k doktorju, kaj naj še storim.
Bolj ga merkam, pol se pa ena taka najde. Saj vem, tudi meni bi se lahko zgodilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   padec iz stola
10.7.2005 9:27:08   
Naja31
Joj, groza.
Najbolje da poklices dezurnega pediatra pa ti bodo oni povedali na kaj moras biti bolj pozorna.
Ce si iz Lj, je to na Metelkovi.

Saj verjetno je vse ok, saj so ti naši mali sončki res "trpežni", ampak za vsak slučaj je pa bolje preveriti.

Lp, Naja

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   padec iz stola
10.7.2005 9:54:33   
Wahoo RR
uf, e kr zmrazi...k sam pomislim na kaj takega...pa vem da bo tud naša dobila veliko bušk...

Mislim da če je kej narobe začnejo tudi bruhat...
Drugač te pa nič ne stane, da vsaj pokličeš...

01 4310232 - to je pa številka od nujne pediatrične pomoči...

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   padec iz stola
10.7.2005 10:10:06   
SaaS
Tudi meni je že zdrsnil s kavča na tla pri 6,5 mesecih. Z glavo se je malo udaril v rob mizice, k sreči ne oster. Jasno, da se ustrašiš. Malo obkladkov, crkljanja pa smo se pomirili. Boleti je pa tudi nehalo.
Sem najprej klicala mojo mami, nato sem šla še k tašči po nasvet.. Vprašala pa sem tudi sestro pri pediatru, pa je rekla, da samo obkladke, če ima buškico. Verjetno so res še drugi znaki, če je kaj hujšega.
Ponavadi nas bolj skrbi, kot je res hudo.
Šola - zdaj še bolj pazim.
Če pa pomisliš koliko bušk bojo v življenju še dobili...

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   padec iz stola
10.7.2005 10:55:36   
tinatona
Zakaj ga je pa dala na stol, če ve da še ne sedi :zmeden::zmeden::zmeden: ?
Joj cvetka upam da bo vse vredu z malim!!!!!!!!!!!!

LP Tina :rozica:

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   padec iz stola
10.7.2005 11:00:43   
HuAnita
če ne bruha, je ok.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   padec iz stola
10.7.2005 11:47:20   
Anonimen
Kaj je pa delal na stolu??:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu pipica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   padec iz stola
10.7.2005 12:07:25   
dory
uf sabina..tole je sok si predstavljam...ampak ce tamal ne bo kazal nobenih sprememb,ga ni potrebno vozik k dohtarju...nas tamal je non stop na glavi...iz povsod,pa je zaenkrat ok...

znaki na katere mors bit pozorna so,nejesnost,jok, v skrajni sili tud bruhanje...takrat takoj k dohtarju..

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   padec iz stola
10.7.2005 20:47:03   
rubin
glede bušk vam samo svetujem, če še mogoče ne veste, da takoj ko se kam udari, je najbolje če se ga tam namaže z margarino. Res pomaga in ni nič modric. Moj je že tudi nekajkrat padel s postelje in s kavča in sem ga namazala pa ni bilo niti duha ne sluha o buškici.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   padec iz stola
10.7.2005 21:52:31   
Anja167
No, zanimivo (tole z margarino)...

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   padec iz stola
11.7.2005 11:30:39   
pipica
No punce hvala za pomoč. S tamalin ni nič hudega, samo buškico majhno ima, počuti pa se vredu, na srečo.
Narobe sem napisala, bil je v ležalniku, ki ga je pametna tašča postavila na stol. pa nič prvezala.

Tole z margarino pa tud jest nisem vedla, zanimivo.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev ?
gagaga

Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev?

10 km (34%)

20 km (10%)

30 km (27%)

50 km (8%)

80 km (21%)


Število vseh glasov: 62

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!