|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čelada
23.3.2010 20:59:43   
PC Baby
Ker vidim, da ste eni pravi stručkoti za posamezne dele otroške opreme, me zanima če je kdo preštudiral kako je s čelado. Kupili smo namreč sedež za na kolo in bomo zdaj še čelado za našega 11-mesečnika.

Katere priporočate in zakaj - oz. v čem so sploh razlike med boljšimi in slabšimi čeladami?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čelada
23.3.2010 21:29:06   
tinaaja
Prva celada - super duper Mets celad - ornk slaba lastnost je, da zadaj ni zaokrozena, ampak nekako ven strli in ne sede lepo v sedez za na kolo. druga elada je zadaj lepo zaokorzena od limarja, hamax ima tudi take.
tako imamo ta drugo http://www.veb-company.si/celade/limar08/L/123%20flowers.jpg

razlika je v tehnologiji- lepljena ali inmould /vlita, v mrezicah, zracnosti..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čelada
24.3.2010 12:24:49   
Najaa
Pojma nimam, jaz nisem nič analizirala. V hervisu smo poleg kolesa kupili še čelado.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čelada
24.3.2010 12:28:36   
blemma
Mi smo jo kupil v Baby Centru, najmanjšo kot so jo imel, pa še ta ji je bila prevelika user posted image
Upam, da bo letos dost velika, ker jo že nosi po garaži. Bo treba kmal na kolouser posted image user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čelada
24.3.2010 14:21:17   
livia
Jaz nisem študirala, samo vidim, da je ful pomembno kaj kupiš.

Prvo čelado smo kupili v Bauerju v BTCju in so nam posebej naročili najmanjšo, ker imamo bolj majhne glave. Znamke nimam pojma, bom pa pogledala doma. Drugo sem kupila v Hoferju. Sicer na pogled ok, vendar ji skoz pleše na glavi, pa ji ni prevelika. Prva ji je pa stala ko ulita ne glede na to kaj je počela. En trgovc mi je rekel, da je pomembno kje ima un zatič za šraufat oz do kje seže in da mora sežt pod zatilje.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čelada
24.3.2010 14:31:27   
tinaaja
En trgovc mi je rekel, da je pomembno kje ima un zatič za šraufat oz do kje seže in da mora sežt pod zatilje.


evo tole je tudi razlika med mets in limarjevo, limarjev zatic pride res dol na zatilje, mets pa ne...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čelada
26.3.2010 22:11:30   
honey
Meni je bilo važno to, da je zračna, ker se mali res zelo poti in da ima možnost nastavljanja obsega. Ker pri nas je tako - enkrat ima na glavi kapo pod čelado, jo je treba razširit, drugič kape nima, jo je treba zožat - v glavnem, non-stop imamo delo s to čelado.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čelada
27.3.2010 13:17:29   
Ribi Bibi
Mi mamo limarjevo, pa mamo tud bolj malo bučko user posted image . Ampak ji super sede in se lepo nastavi in nič ne pleše (čelada namreč, mala pa kar naprej user posted image ).

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čelada
27.3.2010 15:58:37   
Shorty_
naša ima zdej novo nastavljivo alpinino in smo zadovoljni user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čelada
28.3.2010 13:24:20   
livia
Smo včeraj sprobali ene 20 čelad. Vse je odvisno od školjke čelade kako sede otroku na glavo. Najboljše sta ji sedli Alpina in Limar, pa še to je blo odvisno od modela. Nastavljive po širini so itak vse. Vzeli smo pa najbolj zračno od teh, ki so ji lepo sedle. Mislim, da smo na koncu vzeli Alpino.
Smo jih tolk probali, da še vem ne kaj smo na koncu kupili. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?