|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za večerjo, če ne je kašic?
9.7.2005 0:05:18   
sonjaka
Vidim, da zadnje čase otroci nekaj na veliko štrajkajo pri hrani.
Moj problem pa je pri uvajanju večerje. Moja skoraj osemmesečnica ima 2 obroka - za zajtrk sadje (sicer je samo hruške in jabolka, pa kaj hočmo), za kosilo pa zelenjavo, krompir, riž, polenta, mesek (to je pa vse zelo dobro). Ostale obroke se dojimo. Zdaj pa bi rada, da bi gospodična jedla še večerjo, pa ni govora. Probala se vse mogoče mlečne kašice - od riževih, pa prosene kaše...pa različna adaptirana mleka - si pač ne znam črpat(pa ne mi rečt probaj z okusi sadja, ker ne mara). Tudi nobenih kupljenih kašic v lončkih ne mara. V flaško ji ne morem dat, ker ne ve kaj bi z njo počela - samo grize cucelj. Ali je še kaj takega, razen da ji počasi začenjam dajati skutke ali jogurte, s katerimi sem sicer nameravala počakati do 9. meseca (verjetno preveč kompliciram, a ne). Sicer bi ji tudi za večerjo skuhala kaj zelenjanega, ampak ne vem, če bi bilo to v redu (da ne bi bilo premalo mlečnih izdelkov).
Joj sem smotana in kompliciram - saj vem kaj boste rekle. Pa vseeno bi bilo kakšno mnenje dobrodošlo.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj za večerjo, če ne je kašic?
9.7.2005 0:08:48   
Annny
Hmmm, kaj pa, če bi ji naredila sadno kašico in noter vmešala skutko?
Polenta z adaptiranim mlekom?
Mleko bo verjetno pila, če ga boš zmešala s sadnim sokom (za boljši okus)..

Če pridem na kako boljo idejo, pa še napišem;)
Saj bo šlo:sloncek::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj za večerjo, če ne je kašic?
9.7.2005 0:11:41   
Joe
Poskusi s sadnim jogurtom na žličko, kar iz hladilnika. Naš Basi (11m) ga maže kot za stavo. Naj ne bo jagodni, ker je potencialno alergen. Ali pa poskusi s kašicami Humana ali Babydream (v Müllerju), npr. vanilija in jabolka.

Pa glej, da se ne bo nato preveč zredila. Najin se mi zdi že malo okrogel. :)

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj za večerjo, če ne je kašic?
9.7.2005 0:30:37   
BARBARA R.
morda mlečni gres, skuhan na sojinem mleku :zmeden2: ali riž, morda polenta ?!



:muca:

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj za večerjo, če ne je kašic?
9.7.2005 9:51:45   
Anonimen
Barbara, čisto podoben stavek sem želela napist. Hvala, k mi pomagaš ;)

(odgovor članu sonjaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!