|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zdravila v Bosni
12.3.2010 21:44:51   
Anonimen
Kerensa-jaz grem naslednji petek v Bosno,natančneje v Sarajevo.Če mi napišeš kaj rabiš,se potrudim in kupim.Vse ostalo se dogovoriva 22.3. ko pridem nazaj.Če želiš seveda.user posted image

(odgovor članu emina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zdravila v Bosni
12.3.2010 21:46:00   
emina83
No, no tudi naši zdravniki ga biksajo in ti včasih predpišejo kaj kar ne bi smeli - govorim iz lastnim izkušenj, tak da...  In mislim da na tem svetu ni enega zdravila brez stranskih učinkov, ljudje smo si pač različni in reagiramo na različne sestavine zdravil.

Sploh pa v tem primeru mislim, da Kerensa in vsi ostali poznamo ljudi za katere potrebujemo dotična zdravila, ne pa da jih kupujemo kr tko mal pa abecedi in kot bomboneuser posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zdravila v Bosni
12.3.2010 21:47:07   
kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

A je katera pomislila, da se recept predpiše z razlogom? Tudi sumamed (ne, ni ga treba več doplačati), saj gre za antibiotik, za katerega pa potrebuješ ustrezno diagnozo. Ali ste že tako specializirane, da se greste "sam svoj doktor"? Nočem bit sitna in nekaj pametovat, ampak če nočete diagnoze v kartoteki, mi je pa res nerazumljvo. Zdravila na recept niso bonboni!


evo, to sem tudi jaz najprej pomislila... user posted image
Antibiotike naj bi se itak predpisovalo na podlagi krvnih izvidov, kjer se pokaže ali gre za virus, bakterijo ali infekcijo...

Pa še nekaj-že našim lekarnarjem ni za zaupat, ker bi nam radi poturili vsemogoče ponaredke.
A ste pomislili, da gre za omenjena zdravila na jugu, kjer je še bolj divje glede predpisov in določil... morda za ponaredke, ki jih nekje v Evropi pakirajo, izvirajo pa kje s Kitajske in vsebujejo ni da ni???
Jaz česa takšnega ne bi nikoli vzela...

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zdravila v Bosni
12.3.2010 21:53:06   
HuAnita
žanka - bi lahko še zame nekaj oz. mamino prijateljico...?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zdravila v Bosni
12.3.2010 22:00:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

žanka - bi lahko še zame nekaj oz. mamino prijateljico...?


Povej kajuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zdravila v Bosni
12.3.2010 22:29:10   
skuštrana
A ste pomislili, da gre za omenjena zdravila na jugu, kjer je še bolj divje glede predpisov in določil... morda za ponaredke, ki jih nekje v Evropi pakirajo, izvirajo pa kje s Kitajske in vsebujejo ni da ni???
Jaz česa takšnega ne bi nikoli vzela...


V lekarni česa takšnega ne boš dobila, če pa kupuješ pod pultom oz. na ulici pa itak na lastno odgovornost. Pol bi morali v Bosni vsi umret ker jedo (omg )zdravila iz njihovih lekarn...user posted image user posted image

Drugače pa ja, antibiotike jaz ne bi nikoli kupovala za brezveze...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zdravila v Bosni
12.3.2010 23:53:53   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zanima me za zdravila, ki jih v SLO izdajajo na recept in za človeka, ki neke svoje težave ne želi imeti zabeležene v zdravstveni kartoteki.


A za triper vprašuješ user posted image ?

Sorry, sam sem mogla vprašat, ker si tak skrivnostno napisala, da tip noče imet zadeve v kartoteki user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 12.3.2010 23:58:41 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 0:10:59   
Barbara_L
Hm, če je iz lekarne, potem še nekako. Sicer ne poznam dotičnih razmer, ampak upam da bo vse ok.
Pod pultom pa seveda svašta.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 6:51:09   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Baje navadnega Bivacina ne moreš več dobiti pri nas, moja mama fehta naokoli, če gre kdo v Bosno, ker ena njena zelo bolna prijateljica brez tega ne more....


ga spet imajo na zalogi, vsaj na recept!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 7:49:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
A za triper vprašuješ user posted image ? Sorry, sam sem mogla vprašat, ker si tak skrivnostno napisala, da tip noče imet zadeve v kartoteki user posted image .

Ne, ni za triper, je pa za Viagro. user posted image Dokaj razumljivo (vsaj meni), da ne želi tega v evidenci.

Emina in Žanka - sem vama poslala ZS.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 7:51:08   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
A za triper vprašuješ user posted image ? Sorry, sam sem mogla vprašat, ker si tak skrivnostno napisala, da tip noče imet zadeve v kartoteki user posted image .

Ne, ni za triper, je pa za Viagro. user posted image Dokaj razumljivo (vsaj meni), da ne želi tega v evidenci.

Emina in Žanka - sem vama poslala ZS.


A res? A vsaka njegova ljubica najprej tja pogleda? user posted image user posted image


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 7:52:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: N&N
A res? A vsaka njegova ljubica najprej tja pogleda?

Tega pa ne bi vedela. user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 7:55:42   
Blink1
No... glavno da bo staluser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 8:01:15   
Kerensa*
Če bo ali če ne bo - jaz nimam nič od tega. Razen financ, če bo, seveda. user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 9:14:41   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A se res da v Bosni prosto kupiti zdravila, ki so v Sloveniji samo na recept?

kaj takega ne kupuj ker so ponaredke


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 9:17:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
kaj takega ne kupuj ker so ponaredke

Če so v prosti prodaji v Lekarni, naj ne bi bili (za pod pultom mi je pa jasno).

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zdravila v Bosni
13.3.2010 9:28:42   
ivao1
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

A je katera pomislila, da se recept predpiše z razlogom? Tudi sumamed (ne, ni ga treba več doplačati), saj gre za antibiotik, za katerega pa potrebuješ ustrezno diagnozo. Ali ste že tako specializirane, da se greste "sam svoj doktor"? Nočem bit sitna in nekaj pametovat, ampak če nočete diagnoze v kartoteki, mi je pa res nerazumljvo. Zdravila na recept niso bonboni!


no sej tud jz sem se spraševala to, ker antibiotik če ga potrebuješ dobiš, pa tud če je to v kartoteki vpisano ni noben bavbav, zdej za kakšne druge bolezni, predvsem kronične, nevem kako bi si dozo določila brez zdravnika? včasih je razlika al vzameš pol al pa cel tablet.



(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?