|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
5.3.2010 20:54:17   
TomTaylor
ga biksam s citiranjem, pardonuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
6.3.2010 7:46:05   
Rožica I
Mi je vseeno, kaj pravi gospa z Bleda- meni paše v zelenca mleko in gotovo user posted image .
Je pa res, da poznam precej ljudi, ki tudi tako pijejo zelenca. Morda pa po kakšnem "čajevem bontonu" to res ne gre, ampak če ti paše- zakaj pa ne?

P.S.: Tiste škatlice z različnim pakiranjem čajev dobiš v vsakem DM user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 6.3.2010 7:49:24 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
6.3.2010 9:39:26   
sončnica27
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Lani sem ga kupila v DM-u, zdaj ga pa nikjer več ne dobim! Ali ga je mogoče katera zasledila v kaki trgovini? Ful bi ga rada, ker mi je zelo dober. Bi se zadovoljila tudi z zelenim čajem z aromo jasmina..

Katere čaje pa ve pijete -bele, prave, zelene? kateri okus?



TomTaylor, če še vedno iščeš ta čaj: jaz sem ga včeraj kupila v Mullerju v Mariboru!!!

Lp


_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
6.3.2010 15:49:56   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica27

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Lani sem ga kupila v DM-u, zdaj ga pa nikjer več ne dobim! Ali ga je mogoče katera zasledila v kaki trgovini? Ful bi ga rada, ker mi je zelo dober. Bi se zadovoljila tudi z zelenim čajem z aromo jasmina..

Katere čaje pa ve pijete -bele, prave, zelene? kateri okus?



TomTaylor, če še vedno iščeš ta čaj: jaz sem ga včeraj kupila v Mullerju v Mariboru!!!

Lp



uf,...daleč siuser posted image Hvala za info., bom šla v pon. še enkrat v kranjski muller pa še enkrat šla skozi police in če ga ne bodo imeli, bom kar zatežila, da ga dobavijouser posted image

Joj...kok se mi ga luuuuštaaaa....mmmmm..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
6.3.2010 15:53:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


P.S.: Tiste škatlice z različnim pakiranjem čajev dobiš v vsakem DM user posted image .


sem šla danes v naš lokalni dm...Ugani?!..Nimajo!user posted image user posted image ...zdele grem brskat po čajnih posodah, nekaj mi pravi, da mogoče pa kje še je kaka vrečkica...ma ga spijem, tut če je že čez rok...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
6.3.2010 21:37:59   
TomTaylor
dokaz, da je treba prisluhnit notranjemu čutu - našla sem 1 vrečkico čaja, nimam pojma al je bil pretečen ali ne...dober je bil kot .... ma ni primerjave z ničemer..user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
8.3.2010 20:06:27   
Felicita
še jest eno vprašanje - zakaj ne prodajajo čaja melise oz. če ga, kje se ga dobi? (jest sam mešanice poznam, domačega pa prehitr zmanjka user posted image )

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
11.3.2010 13:20:18   
pety78
Ma, čisto ste me zasvojile s temi čaji. user posted image  user posted image
Sicer jih nekaj od navedenih ne najdem, sem si pa danes nabavla Irish cream in Hot Wine. Zdaj moram pa še karamelnega in čokoladnega najti. user posted image
A ve čaje sladkate? Jaz sem si jih vedno, sedaj sem pa začela z metinim nesladkanim in sem se kar navadla, tako da zaenkrat cuker odpade.


_____________________________



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
11.3.2010 13:48:16   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

A ve čaje sladkate? Jaz sem si jih vedno, sedaj sem pa začela z metinim nesladkanim in sem se kar navadla, tako da zaenkrat cuker odpade.



sadne ja, zeliščnih ne.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
11.3.2010 14:40:44   
Kratka
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Mi je vseeno, kaj pravi gospa z Bleda- meni paše v zelenca mleko in gotovo user posted image .
Je pa res, da poznam precej ljudi, ki tudi tako pijejo zelenca. Morda pa po kakšnem "čajevem bontonu" to res ne gre, ampak če ti paše- zakaj pa ne?

P.S.: Tiste škatlice z različnim pakiranjem čajev dobiš v vsakem DM user posted image .


V zeleni čaj ne spada mleko zato, ker mleko izniči dobre učinkovine zelenega čaja na telo. Torej, če piješ čaj zaradi njegovih zdravilnih učinkov, potem delaš VELIKO napako, če dodajaš vanj mleko in če ga sladkaš in če narediš prevročega...

Tudi jaz sem velika ljubiteljica čajev. Najraje pijem čaje v razsuti obliki, ker dajo najboljši okus. Se pa vsake tolko "pregrešim" s črnim čajem z okusom vanilije od Teakane user posted image . Trenutno pa vase vlivam beli čaj iz nevemkje (bi mogla pogledat).


_____________________________

od 10.12.09 najina pupa spančka med angelčki :(

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
12.3.2010 12:49:17   
pety78
Evo, opet mene.
Sem v Dm kupila dva nova čaja. Mater, čisto ste me zasvojile.user posted image user posted image Oba sta Twinings, prvi je Brazilian Baia (črni čaj z okusom kokosa, vanilije in kakava) in je odličen, drugega pa še nisem probala, je pa Indian Chai (črni čaj s cimetom, nageljnovimi žbicami, ingverjem in kardamonom user posted image ).




_____________________________



(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
12.3.2010 15:25:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

še jest eno vprašanje - zakaj ne prodajajo čaja melise oz. če ga, kje se ga dobi? (jest sam mešanice poznam, domačega pa prehitr zmanjka user posted image )


prodajajo ga, v Mercatorju, sem se prav zate posebej ustavila med čaji: Mogota - melisin čaj 100%:
user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 12.3.2010 15:26:23 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
20.3.2010 20:49:26   
TomTaylor
sporočam, da sem ga danes končno dobila v mullerju! ..ga že tankam

user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
21.3.2010 13:54:17   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


P.S.: Tiste škatlice z različnim pakiranjem čajev dobiš v vsakem DM user posted image .


sem šla danes v naš lokalni dm...Ugani?!..Nimajo!user posted image user posted image ...zdele grem brskat po čajnih posodah, nekaj mi pravi, da mogoče pa kje še je kaka vrečkica...ma ga spijem, tut če je že čez rok...



Sem ga včeraj spet videla v Mb DM-u user posted image . A ga kupim in ti ga pošljem user posted image ? Drugače pa prosi v DM-u in ga bodo naročili.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
21.3.2010 17:00:12   
lenybaby
O madona sam ste res orng čajne odvisnice tlele gor! user posted image Men je pred leti pasal en totalno nenormalen okus user posted image zeleni čaj z okusom limone, sladkan z medom in z dodatkom mleka - krneki sej vem ampak nisem se ga mogla naveličat! Navdušla sem še moje dve cimre ko smo bli na absolventu na Kreti in smo ugotovil da Grki pojma nimajo kua je to KAFE!? user posted image Drgač so mi pa pravi čaji super sam če niso z vanilijo k mi vonj ne gre preveč... ogaben vonj ma tud pu-earth od tekaneeja čeprov za pit z mal mleka niti ni tk slab. Sadni so pa itak zakon tud brez cukra in ohlajeni čez poletje! user posted image mi je pa daleč najboljši vonj in okus zelenega čaja s češnjo - take rjave vrečkice v mercatorju majo ne vem ker proizvajalc je je pa v rinfuzi... mi je kupla sestrca od mojga za božič pred leti in sm čist adicted od njega ratala takrat! Res je dober.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
21.3.2010 19:02:35   
Ribica **
Pijem naceloma samo sadne, pa se to mora bit Tekanee ali Milford, 1001 cevt, razen limone in divje cesnje, nimajo lih neki okusa user posted image  Od zeliscnih imam pa teekanejev digestive (kamilica in podobna jajca za zelodec), pa sparov natur pur neki pomirjevalni mi je dobrega okusa - tudi pijem, ce me zelodec boli - ima notri meliso in se ene druge travce. Melisin caj sam po sebi mi je namrec zanic. Aja, samo jaz v vsako salico caja dam tri zlicke cukra user posted image  (razen v ta dva za zelodec dam le eno). Pozimi pa v sadne se limono, da so se boljsi. Ja, pa irish cream mi je tud fajni, z mlekom.

Se eno vpr. - kaj se zgodi s cajem, ko mu potece rok? A zgubi aromo ali je kaj hujsega?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
21.3.2010 20:51:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR


Se eno vpr. - kaj se zgodi s cajem, ko mu potece rok? A zgubi aromo ali je kaj hujsega?


ja, izgubi samo aromo in učinovine. Ne postane strupen. Če je pa fejst star ima pa okus po skuhanem senuuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: iščem beli jasminov čaj od Teekane - kate...
21.3.2010 20:52:47   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


P.S.: Tiste škatlice z različnim pakiranjem čajev dobiš v vsakem DM user posted image .


sem šla danes v naš lokalni dm...Ugani?!..Nimajo!user posted image user posted image ...zdele grem brskat po čajnih posodah, nekaj mi pravi, da mogoče pa kje še je kaka vrečkica...ma ga spijem, tut če je že čez rok...



Sem ga včeraj spet videla v Mb DM-u user posted image . A ga kupim in ti ga pošljem user posted image ? Drugače pa prosi v DM-u in ga bodo naročili.


Roži hvala, ampak sem ga včeraj dobila v mullerju in sem si naredila celoletno zalogouser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!