|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 16:58:12   
nanč
Nevem kako se reče tej zadevi-v kozmetičnem salonu ti naredijo to z enim aparatom-kot nek masažni vakum,al nekaj takegauser posted image .Zdaj me pa zanima ali to deluje-tiste,ki ste to sprobale??Potrebno je nekaj krat ponovit zadevo,odvisno od stopnje celulita.Ker moja sestra je bila na podobni zadevi,ampak za strije(po porodu)in jih ima le še 1/4 od vseh.Torejuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 17:23:09   
Anonimen
Body wrapping je to. Deluje, če se poleg tretmajev držiš tudi diete user posted image

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 17:25:58   
nanč
Deluje, če se poleg tretmajev držiš tudi diete user posted image
brez diete pa ne??

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 17:50:45   
Anonimen
Razlika se opazi tudi brez diete, vendar brez litrov in litrov vode celulit ostane user posted image

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 18:04:47   
nanč
vendar brez litrov in litrov vode celulit ostane user posted image
To,kar mi najbolj ne diši-vodauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 18:54:57   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Nevem kako se reče tej zadevi-v kozmetičnem salonu ti naredijo to z enim aparatom-kot nek masažni vakum,al nekaj takegauser posted image


mislim da govoriš o kavitaciji. ne vem kako deluje in ali sploh deluje. je pa to ta postopek.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 18:58:34   
Tejči
Možno, da govori o vakumu. Jaz sem to probala, imam visok prag bolečine, samo tega pa nisem zdržala. Nenormalno boli, pa celi plavi si po posegu. Baje pa zelo pomaga. Ampak hvala lepa. Koliko sem pa brala o kavitaciji ni nič boleča in pomaga. 

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 19:20:07   
zmajaz
Kaj pa LPG (endermologija - aparat Cellu M6) je probala katera? Js bi po eni strani šla, samo ni mi dnarja stran za metat, če pol ne bi bil pravi efekt.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 19:40:45   
nanč
Možno, da govori o vakumu. Jaz sem to probala, imam visok prag bolečine, samo tega pa nisem zdržala. Nenormalno boli, pa celi plavi si po posegu. Baje pa zelo pomaga. Ampak hvala lepa. Koliko sem pa brala o kavitaciji ni nič boleča in pomaga.
potem je to kavitacija ,jauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 20:28:17   
urška
pri kavitaciji uporabljajo vakuum ja.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odstranjevanje celulita:/
2.3.2010 20:31:44   
jakaracman
Vsi postopki pomagajo in kavitacija, LPG, vakum,ročna drenaža, Vela smooth....
V salonu , sploh če imajo več variant bodo našli paravo zate.Tukaj bV sprašuješ, še malo pa te bo kakšna poslala tečt.Saj ne vemo kakšen celulit imašš 1, 2 ali 3.Ali si predebela ali suha celulitarka.
Vendar moraš malo v glavi spucat, kako boš jedla in pila in seveda postopke ponavljat, če ne je uspeh zeeeeelo kratkotrajen.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odstranjevanje celulita:/
3.3.2010 3:55:06   
nanč
Vsi postopki pomagajo in kavitacija, LPG, vakum,ročna drenaža, Vela smooth....
V salonu , sploh če imajo več variant bodo našli paravo zate.Tukaj bV sprašuješ, še malo pa te bo kakšna poslala tečt.Saj ne vemo kakšen celulit imašš 1, 2 ali 3.Ali si predebela ali suha celulitarka.
Vendar moraš malo v glavi spucat, kako boš jedla in pila in seveda postopke ponavljat, če ne je uspeh zeeeeelo kratkotrajen.
user posted image user posted image tudi tečt nameravam ja...
drugače sem pa suha,s tem celulitom ki ga imam se da živet,je pa moteč!Tako,da ga grem skinituser posted image .Hvala vsem!!


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?