|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:07:19   
filipina
Sem odjavila stari avto in vrnila tablice. Nakar čez 14 dni prijavim nov avto, pa mi uslužbenka da stare tablice nazaj ( ker so  bile deponirane in jih komaj po 30 dneh pošljejo nazaj). Pa ko greš avto registrirat moraš imeti zraven že sklenjeno zavarovalno polico, pa gospa ni podatkov pogledala, pa mi je stari avto nazaj prijavila, mi dala stare tablice nazaj, mi naredila podatke na prometni od starega avtomobila, čeprav je imela zavarovalno polico od novega avtomobila.  Tako da sedaj vozim "ukraden" avto, z narobe tablicami in nepravo prometno...ampak zavarovan pa avto imam...njej, pa se je to še smešno zdelo- se je začela smejati, ko je ugotovila kaj so zamešali in njena izjava je bila:" Saj bi vas lahko še zaprli, preden bi ugotovili da smo zamešali z papirji..."

Nevem, če bi se jokala, ali bi jo kar....


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:09:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: filipina
Tako da sedaj vozim "ukraden" avto, z narobe tablicami in nepravo prometno...ampak zavarovan pa avto imam...

Čestitam. user posted image

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:11:59   
baguSka
Kaj si na občini dovolijo...


jah se zgodi... user posted image njim je pa itak vse opraviceno! si mela sreco da si prva opazila ja.. pred policaji seveda user posted image

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:19:05   
ZARA
Joj, jst ne štekam tega odnosa do folka. Oziroma neodnosa. Nikdar, kljub njihovi napaki, se nihče ne opraviči. Meni so se že parkrat zgodile kakšne čudne situacije (DURS, občina, Zavod,...) s strani famoznih uradnikov, gledajo te pa potem tako, kot da si ti kriv.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:23:08   
marsovcek
Ah, meni se po to ne zdi nič takega, vsak je zmotljiv. Je obrnila na hec,kar nam današnje dni manjka, ko je vse tako našponano. Je pa tudi res, da bi imela zaradi tega lahko probleme in bi si ti lahko opravičila.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:28:15   
SaaS
To je bila verjetno upravna enota, ne občina.
Tudi jaz sem imela pred kratkim štorijo tam. Sem šla po pildek, kdo živi v našem gospodinjstvu, pa sem napisana samo jaz in otroci, moža od nikoder..., mož pa spet pri tašči prijavljen. In potem gospa ugotovi, da na začetku, sva bila prijavljena oba, potem pa so prihajali otroci in vmes enkrat se je on odjavil...user posted image . Ja seveda, šel je tja in prosil, če ga zbrišejo user posted image , oziroma sem to jaz naredila, ker sem ga imela poln kufr user posted image ...
Je rekla, da brez problema nazaj uredimo, samo izjavo oz. vlogo morava napisat in podpisat. Ja a prepisat drugam se je pa dalo brez njegove izjave in podpisa user posted image ?
Mislim... Ok, saj pride do napake, ampak naj priznajo in se opravičijo. Saj ne rečem, da je to naredila ta gospa na okenčku zdaj, ampak naj v imenu cele ekipe kaj reče... Saj ni bilo katastrofe, nisem bila niti jezna, sam res pa ne rečejo, mi smo zafrknili, se opravičujemo. Res, je vsi se motimo. 
Pa dobro, če je vsaj na štos obrnila..

< Sporočilo je popravil SaaS -- 15.2.2010 12:33:17 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:57:15   
filipina
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: filipina
Tako da sedaj vozim "ukraden" avto, z narobe tablicami in nepravo prometno...ampak zavarovan pa avto imam...

Čestitam. user posted image


Ja, saj policaju bi rekla, saj zavarovan pa je, čeprav je ukraden jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 12:58:09   
filipina
IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

To je bila verjetno upravna enota, ne občina.
Tudi jaz sem imela pred kratkim štorijo tam. Sem šla po pildek, kdo živi v našem gospodinjstvu, pa sem napisana samo jaz in otroci, moža od nikoder..., mož pa spet pri tašči prijavljen. In potem gospa ugotovi, da na začetku, sva bila prijavljena oba, potem pa so prihajali otroci in vmes enkrat se je on odjavil...user posted image . Ja seveda, šel je tja in prosil, če ga zbrišejo user posted image , oziroma sem to jaz naredila, ker sem ga imela poln kufr user posted image ...
Je rekla, da brez problema nazaj uredimo, samo izjavo oz. vlogo morava napisat in podpisat. Ja a prepisat drugam se je pa dalo brez njegove izjave in podpisa user posted image ?
Mislim... Ok, saj pride do napake, ampak naj priznajo in se opravičijo. Saj ne rečem, da je to naredila ta gospa na okenčku zdaj, ampak naj v imenu cele ekipe kaj reče... Saj ni bilo katastrofe, nisem bila niti jezna, sam res pa ne rečejo, mi smo zafrknili, se opravičujemo. Res, je vsi se motimo. 
Pa dobro, če je vsaj na štos obrnila..


ha ha ha ha ha


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 13:21:09   
jagoda77
kolegici so napačno vpisali naslov pri dedovanju... začasni naslov so ji vpisali in sedaj mora na svoje stroške spreminjat... ja itak.... mene sploh ne bi zanimal, ker bi tulila na zemljiški kot sem dolga in široka in tisti trenutek bi spremenil.... user posted image

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 13:43:32   
TomTaylor
...na UE, ne na občiniuser posted image ...Verjemem, da ti glih ni blo smešno (meni ne bi bilo), ne vem kdo bi se smejal, če bi res te morali na policiji obravnavat. Se je pa najbrž težko opravičevat v imenu drugega, hecat pa lažje, sploh če je nek drug uradnik naredil napako. Jz vem, da bi se za svojo napako res iskreno opravičila...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 13:48:52   
filipina
ja UE je ja, pardon. Nisem mogla verjet...saj po eni strani je smešno...

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.2.2010 14:33:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj si na občini dovolijo...
15.2.2010 14:42:54   
enea
Meni se je pa na DURS-u zgodilo to , da sem šla po kataster, ker pač imam nekaj zemlje podedovane. In kaj se zgodi, jaz sem se, oz z mojo družino preselila, res je da sem se šele po letu dni odjavila iz starega naslova, prej smo bili pri moji mami, sedaj imamo občinsko stanovanje, in se prijavila, tako kot moje druž. člane na novi naslov. Ko pridem tja (durs) mi gospa na šalterju pravi ali ta in ta oseba živi z vami,( moja mama), jaz nazaj v njo ne, ne živi, smo prej mi živeli pri njej,user posted image Ja samo se je izbrisat ne da, ker je nosilec gospodinjstva, halooooouser posted image user posted image . Na mojem naslovu sem nosilec gospodinjstva jaz in ne moja mama.user posted image Stanje ki mi ga je dala je bilo na dan 30.6.08, jaz sem pa kataster potrebovala na koncu novembra 2009. Ažurnost podatkov pa taka. In to na DURS-uuser posted image user posted image

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?