|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pampers
1.7.2005 19:37:04   
Minkaa
katere pampers pleničke imajo streč elastiko ki pleničko bolj držijo na ritki. našemu namreč kar dol leze
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pampers
1.7.2005 19:38:43   
k1
kaj pa če bi manjšo št. pampersk kupila?? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pampers
1.7.2005 20:01:34   
Minkaa
ne more met manjših so premajhne in je še slabše ker mu ne pokrijejo dovolj rite. Te Activ Baby 3 pa mu preveč dol zlezejo na hrbtu ker ni elastike

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pampers
1.7.2005 20:12:05   
LIALIA
Pampers Active fit imajo elastiko, prodajajo jih pa le v Mullerju. Ampak so le od št. 4 dalje.
Drugače so pa New baby made in Germany tud zelo fajn.
Malo elastike imajo pa tudi Fixies in DM Babylove.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pampers
1.7.2005 20:19:17   
Anja167
Pampers Sensitive (dobiš v DM)

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pampers
1.7.2005 20:20:31   
Anja167
P.S. Sensitive nimajo elastike na hrbtu, ampak lahko pa malo raztegneš pleničko, ko jo limaš

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pampers
1.7.2005 20:22:27   
daisy
zakaj pa želiš ravno Pampers? Libero imajo elastiko na hrbtu in spredaj na trakcih:bravo:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pampers
1.7.2005 20:34:47   
Annny
Jaz ti tudi priporočam Libero ali Fixies pleničke.
Pamperske so tudi preveč agresivne za nežno kožo- in to katerekoli, tudi Sensitive. To je moje mnenje.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pampers
1.7.2005 20:50:35   
Minkaa
Saj ne da morajo biti ravno pamperske. drugače sem bila z njimi zadovoljna le da imajo zgoraj opisano pomanjkljivost. V avstriji se baje dobijo tudi take papmreske z elestiko samo ne vem kateri model. Drugače pa sem malemu poskusila tudi malce bolj napeti pri zapetju pa ga je potem preveč tiščalo ko je jedel.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pampers
1.7.2005 21:46:07   
beba76

V Avstriji v Bipi majo Pamperske z raztegljivimi trakci (tam, ko je ježek za zapet se ful raztegne)- PAMPERS TOTAL CARE. Pa še vpojne so veliko bolj, ker majo v notranjosti tak kot eno mrežico. Naš :duda: je dojen in ful mehko kaka in če ma tole pleničko, vse vpije, v oni se pa kakec kar pretaka sem in tja.

So pa največje 4-7kg (sem mogla it preverit:)-), vendar je velikost ista kot pri ostalih pamperskah 4-9kg. Pri teh večjih jih je v paketu 56, torej manj kot onih, cena je pa ista.


(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pampers
2.7.2005 17:19:22   
deily

V Bipi so še Pampers Baby Dry, ki imajo raztegljiv trakec. So pa super, vsaj pri nas.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pampers
2.7.2005 19:42:50   
ronja5
LIBERO :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pampers
4.7.2005 20:00:20   
Anja167
Hoj! V Mercatorju imajo zdaj Pampers pleničke Let's Go (taka zeleno - lila pakunga) in ker so nemške, so prav fajn. So pa to hlačke, imajo pa tudi zadaj elastiko in se na hrbtu prav fino oprimejo. Pomanjkljivost: 20 komadov stane 1800 SIT.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pampers
4.7.2005 23:01:35   
Minkaa
No danes sem v Baby Centru kupila FIXIES in moram rečit da so SUPER. Res da so malce dražje ampak sem tako jaz kot mali zadovoljna

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




otroški poletni tabor
muška

Kam bi dale otroke v poletni tabor? vsi dodatni komentarji dobrodošli!

v svoje neposredno okolje (15%)

na drug konec Slovenije (3%)

v hribe (19%)

k vodi (morje, reka) (34%)

odvisno od cene (16%)

nikamor od naštetega (13%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!