|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 15:53:06   
Jessy
Pravkar sva se vrnili s sankanja. Moram rečt, da zunaj pošteno zebe kljub sončku. Se splača it ven, pa čeprav za kratek čas.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 15:55:23   
melanija
Jaz bi rada šla malo na zrak, samo kaj ko je taka burja, da še pot iz avta v vrtec je muka, te tamičkene ti skoraj odpihne, če jih ne držiš.

Upam da se do jutri burja umiri, da bomo lahko šli ven.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 15:58:34   
Anonimen
Do enih -5°C greva kar ven vsak dan, ok, razen če ful ne piha ... potem pa al sama hodi al pa jo v voziček zadekam pa greva po kakih opravkih ... kar je pa več minusa pa samo če je sonček. Samo sem kar nesrečna, ko morva cel dan not bit ker se mi že kar trga tamali pa tut, ker je navajena, da greva ven race gledat in to.
Mi je bilo pa zadnjič fino, ko je prvič začelo ful snežit in je bilo vse že lepo pobeljeno in men je najlepše se pozimi po frišnem snegu sprehajat, ko še nikjer ni nobene plundre pa od psov polulano in sem tamalo fino oblekla dala v voziček in prekrila z dežno prevleko in sva šli ven snežinke lovit ... tamali ni blo nič jasno, ko je prvič videla tako konkretno sneženje in je kar vriskala user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 16:22:51   
trobentic_@
Vsak dan smo najmanj 1 uro zunaj

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 16:41:41   
Anonimen
Vsak dan smo zunaj vsaj 2 uri, ne glede na mraz. To ni noben mraz, tja do -10.

(odgovor članu trobentic_@)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 17:49:25   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

pri takšnih nizkih temnperaurah na luft? malčke. da nebo kdo napačno presodil. user posted image


Ne, ker že sama hodita. user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 17:52:08   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hodimo toliko, koliko želi biti tamali zunaj. pa noče prav veliko.

enako

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 18:16:27   
Gina
Pri nas je zjutraj -14°C, čez dan med -6in -10°C in čist postojnsko piha, kadar piha, pa so ta mali zunaj cele dneve - več ali manj te dni oz. že cel mesec na sankah. Res ql, do konca krasno. Še mene prisilijo malo več hodit v hrib, kot bi šla sicer. Všeč mi je ornk zima, mnogo bolj kot turobna, mokra in mračna jesen. A ni zdaj bolj luštno za ven hodit, ko je vse belo?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 19:02:43   
Hope2
Tudi mi smo vsak dan zunaj, ne glede na temperature, ampak naš ne mara zime, ne mraza, ne snega, ne sankanja, zato je večinoma v vreči v vozičku in 2x po 20 minut, včasih celo 30 minut, če ima dober danuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 19:48:35   
NEVA-1

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Vsak dan smo zunaj vsaj 2 uri, ne glede na mraz. To ni noben mraz, tja do -10.

Enako, prišli smo domov in se oblekli za ven, sej sploh ni tko hudo, samo migat je treba, mojadva sta obupna če nismo zunaj, se skor "pobijeta"...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 19:57:55   
TomTaylor
Tavelika gre vsak dan se smučat/sankat za uro ali dve, pa žal včasih nanese tako, da jo moram spremljat jaz z vozičkom - na srečo dojenčici nenormalno paše svež zrak, je pa zavita v ovčje kože tako da ji ni hudega in spi kot polhek ves čas. In kadar je doma sitna točno vem, da mi bo zunaj spala tudi po 3 ure. Jo včasih dam v zavetje na balkon. Tašča pa itak komplicira..Ja, ne vem, najbrž sem za ene nora mama, ampak mojim otrokom ful paše neglede na temperature.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 20:03:10   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

pri takšnih nizkih temnperaurah na luft? malčke. da nebo kdo napačno presodil. user posted image


ga moram.. ga pac tisci lulat in kakat.. user posted image pa se notr potem noce!



Enako. In to kar trikrat na dan, v vsakem vremenu. In ce tega ne naredim, starsi mislijo, da sem slaba mama user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 20:33:18   
NRMM
Čisto vsak dan gremo ven, vsaj za pol ure,pa če tudi je mrzlo,dežuje,sneži itd. Luft še ni nobenemu škodil je rekel pediater mojih otrok,tako da se tega držimo.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali jih vozite
27.1.2010 21:40:00   
lukec
Ja. Čisto vsak dan, vsaj na sprehod za pol ure, enako tudi v vrtcu, ne glede na temperature.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali jih vozite
28.1.2010 13:08:10   
muška
ja smo zunaj, čez vikend tudi cel dan na smučišču, tudi v vozičku sem ju imela zunaj v vsakem vremenu ne glede na temperature in padavine. Pa se nič ne počutim super RR mama. Meni za RR dol visi, pomembni so mi moji otroci in če sem s tem dosegla da nista skoraj nič bolana (letos še brez enega prehlada) potem je moj namen dosežen.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ali jih vozite
28.1.2010 15:48:38   
Anonimen
Heh, jaz sem se tudi včeraj hotela na tej temi pohvalit, da letošnjo zimo nista bila še nič bolna, evo, je že mali ponoči bruhal. Tudi pomisliti ne smem, zgleda. user posted image

Ampak vseeno. Toliko, kot smo to zimo zunaj, nismo bili še nikoli. In tudi zdravi nismo bili še nikoli tako, vsi štirje.

Zdej pa že letim po robčke in aspirine in čakam...

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ali jih vozite
28.1.2010 17:12:54   
barika
do -15. Za kakšno uro. fajn se oblečemo pa je. zdej pa nismo šli že dva dni ven, ker imam skeglano nogo in nam manjka.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ali jih vozite
28.1.2010 19:17:23   
tasa_m
Ja, vsaj za pol urce, da se prezračimo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




strije
ksenci

strije med prvo in drugo nosečnostjo?

strij nisem imela ne prvič ne drugič (44%)

strije sem dobila samo v prvi nosečnosti (21%)

strije sem dobila samo v drugi nosečnosti (10%)

strije sem dobila obakrat (25%)


Število vseh glasov: 205

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!