|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:21:13   
mikina
če bi vam otrok zdaj pred spanjem povedal, da  je pozabil narediti plakat za šolo?

jaz sem našo 4- šolko poslala v posteljo in ji poveda, da je imela cel vikend čas. Mislim, da sem jo x-krat vprašala, če ima nalogo. In, ker kostantno pozablja "stvari" oz. je brezbrižna gre jutri brez plakata v šolo.

Ampak teoretično ima še čas, da naredi nalogo z mojo pomočjo tega pa nočem.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image skoraj tako se zdaj jaz počutim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:25:28   
ribica.
to bo pa dobra lekcija. Vse čestitke da si lahko rekla "ne, pojdi zdaj spat". Bojim se da bomo pri nas na isti furi , saj se naša frajla tud vse take zadeve spomni ko bi morala že spat. Sicer je šele v 1. razredu in upam da ji bo še kaj kapnilo preden bo pozabila narediti plakat.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:25:50   
TomTaylor
Bi ravnala enako kot ti, bi pa verjetno poklicala jutri zjutraj v šolo oz. učiteljico in razložila.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:26:44   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Bi ravnala enako kot ti, bi pa verjetno poklicala jutri zjutraj v šolo oz. učiteljico in razložila.
Ja da je to pač velika šola zanjo....pač obrazložila situacijouser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:27:11   
Gina
Jaz bi naredila natanko tako kot ti. Poslala bi jo spat. Sem kaj takega tudi že naredila. Pa je bilo meni ravno tako bolj hudo kot otroku - v bistvu sem jaz trpela, njo pa ni nič brigalo, če me je spravila v situacijo, ko trpim. MIrne duše je cel vikend gledala v luft in jo ni nič brigalo. Je pa potem menda vstala zjutraj od šestih, al kako je že bilo.
Kaj češ, morajo se učit na napakah, sicer se nikdar ne naučijo. Žal.

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:27:22   
ZmajTolovaj
Ja, itak. Saj se morajo naučit neke odgovornosti, ne pa da jim bomo starši rit odnašali ... Verjamem pa, da ti je bilo težko, jaz si tudi ne predstavljam, kako bi lahko odreagirala. No, sej kake tragedije ne bo.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:29:30   
spps
Mi imamo občasne težave z našo 2.- šolko, se spomni tud ponavadi v nedeljo po večerji, da je še kaj pozabila. Ji ne dovolim, da dela nalogo tako pozno, bila sem pa tudi na govorilni in sva se z ućiteljico dogovorile.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:29:39   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Bi ravnala enako kot ti, bi pa verjetno poklicala jutri zjutraj v šolo oz. učiteljico in razložila.


Zakaj bi pa v šoli razložila? A zaščitit bi jo hotela? Glih to je fora, da mora svoje napake sama rešit. Če bi jo zaščitila pred slabo oceno, bi prevzela njeno odgovornost. To pa je potem čist isto, kot če ggresta zdajle delat plakat skupaj. Zaniiiiič varinata in to samo zato, ker bo potem vsakič naslednjič isto. Ne smeš teh reči nagrajevat.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:34:48   
mikina
Kolikor pa poznam tamalo se bo verjetno s takim izgovorom izmazala pri učiteljici, da bog pomagaj. Ker je taka, da se zna zelo "priliznit" učiteljicam oz. zna speljati vodo na svoj mlin. Ko pridem na govorilno vedno slišim, da kak cuker je, kako je bistra, kako se rada uči in sodeluje ... Ja seveda jaz pa že vsa siva.

Aja, učiteljice pa nimam namena klicat. Saj niti nevem, če je za oceno. Če pa je bo pa pač zraven petic imela enko.


< Sporočilo je popravil mikina -- 24.1.2010 21:37:13 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi naredile ve...
24.1.2010 21:38:20   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Bi ravnala enako kot ti, bi pa verjetno poklicala jutri zjutraj v šolo oz. učiteljico in razložila.


Zakaj bi pa v šoli razložila? A zaščitit bi jo hotela? Glih to je fora, da mora svoje napake sama rešit. Če bi jo zaščitila pred slabo oceno, bi prevzela njeno odgovornost. To pa je potem čist isto, kot če ggresta zdajle delat plakat skupaj. Zaniiiiič varinata in to samo zato, ker bo potem vsakič naslednjič isto. Ne smeš teh reči nagrajevat.


Ne Gina, čisto narobe si sklepala! Kazen v šoli je enaka za vse (karkoli že pač dobijo - cvek, minus, črno piko,...) in ne more učiteljica izjeme narediti samo zato, ker bi ji starš situacijo razložil. Povedala bi enostavno, da ji nisem pustila v nedeljo ob 10-ih zvečer delat plakata in pika. Da ne podpiram pozabljivosti/lenobe/... in naj ji bo to lekcija.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi naredile ve...
25.1.2010 5:57:03   
TRIŠ
Pravilno si ravnala in jaz bi ravno tako,brez slabe vesti si lahkouser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Katera od naštetih lasnosti vam je pri igrači najmanj pomembna?

funkcionalnost (21%)

dizajn (26%)

estetika (16%)

varnost (8%)

zmerna cena (20%)

kvaliteta (9%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!