|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali najprej zelenjava ali sadje?
30.6.2005 10:11:22   
nesy
S čim ste ve začele? Jaz sem s kuhanim jabolčkom, pa me je včeraj sestra Dovžanove v ZD Šiška nadrla, da je to narobe, pa da še ne bi smela začet, ker je moj otrok star "šele" 5 mesecev in 26 dni, torej še ne 6.
Ta je res odurna, no.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali najprej zelenjava ali sadje?
30.6.2005 10:28:38   
ZARA
Nesy...jst sem Zari začela dodajat gosto hrano pri dobrih 4 mesecih (ni dojena)...Začela sem kar s sadjem (banano,jabolkom,...)kasneje zelenjavo (korenjem,brokoli,cvetača,...) in je vse lepo sprejela....pomoje lahko mirno začneš,če ti tako odgovarja...
S sestro se pa ne obremenjuj,itak ma vsaka svoje mnenje,da o dohtarjih ne govorim...

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali najprej zelenjava ali sadje?
30.6.2005 10:37:05   
morskadeklica
Jaz sem začela pred 2 dnevoma s korenčkovim sokom, jutri bom probala jabolko (po nasvatu patronažne, saj mala:duda: ni dojena). Itak ma vsak dohtar svoje fore, delaj po sebi!

lp:muca:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali najprej zelenjava ali sadje?
30.6.2005 11:03:43   
Willson
Ja, če je punčka stara že skoraj 6 mesecev in kaže interes po hrani, lahko brez skrbi pričneš, najprej s sokovi, nato sadjem in zelenjavo.LP

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali najprej zelenjava ali sadje?
30.6.2005 12:25:55   
lidia
jaz sem tud začela s kuhanim jabolčkom, za dober okus sem dala vmes palčko cimeta...moja pediatrinja je bila navdušena, začela sem pa pri 5 mesecih, celo en teden manj, ker je mali ful pokazal željo, da bi jedel.
Tudi patronažna je bila navdušena.

Potem sem mu dala še zmiksano banano, pol pa začela z zelenjavo, korenček z bučkami, zdaj še krompirček (nič soljeno!!), kmalu bova še s cvetačko, ko dopolniva 6 mesecev špinačo itd.
Za boljši okus zelenjave dodam majčkeno kisle smetane, zdaj bom začela še dodajat riž.

To so moje pozitivne izkušnje, absolutno mislim, da te je tista sestra neupravičeno nadrla, razen če bi malči res zelo slabo reagiral na to hrano, to bi bil zame mogoče razlog za kritiko, nikakor pa ne za nadiranje, saj se da tud na lep način povedat, četudi nardiš kaj narobe.

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 15:04:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.6.2005 15:05:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali najprej zelenjava ali sadje?
30.6.2005 15:58:14   
Magi*
naj se že enkrat odločijo! meni so ful težili: nič do dopolnjenega 6. meseca. pol pa pride patronažna in mi reče: zdaj pa zajtrk, kosilo in večerja.:)-:)-:)-

valjda, da tamala tudi ust noče odpreti. sploh. zdaj sploh, ko je čist zaštekala joške. me skoz za majico grabi, z obrazom se not zarije in se reži. pol ji pa dej hrano:zmeden2:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali najprej zelenjava ali sadje?
30.6.2005 19:39:52   
Marogica
Punce, naj vam nekaj povem. razlika med mijima otrokoma je 3,5 let. PRi vsakem so mi govorili drugače. Ta prvič, da lahko začnem počasi že pri 4 mesecih, sedaj pa šele pri 6. Sama pediatrinja je povedala, da so se prehranjevalne navade v 12 letih menjale 4x.
Mislim, da vse delate prav, kajti če otročku paše - tisto je ta pravo.

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vaše najljubše ime?
Mariposy

Katero ime pa je vam najbolj všeč?

Larisa (20%)

Sara (35%)

Lara (45%)


Število vseh glasov: 540

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!