|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fimoza in operacija
29.6.2005 23:15:52   
mojcaziga
Pozdravljene!

Kot kaže bo moj pobič moral na operacijo fimoze:((:((. Star je 3 leta. Ker je to "ukazala" druga zdravnica, do njegovega osebnega pa še nisva šla, me zanima kar nekaj stvari, da vem kaj lahko pričakujem. In sicer:
- pri kateri starosti operirajo. Ali lahko pričakujem že kar hitro?
- koliko časa je v bolnici
- kakšne so čakalne dobe? Smo iz MB, vendar mi ni problema it v SG ali CE.
- koliko časa je pri vas minilo od napotnice pa do operacije
- kako dolgo se celi in mora ostati doma

In še kaj pripišite, če se vam zdi pomembno.

Hvala in lep pozdravček, Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   fimoza in operacija
29.6.2005 23:18:45   
eva1
Kolikor jaz vem, se dela operacija pri 5 letih! Poznam mamico :duda: ki pri 4 letih še ni izboljšanja in ji je dr. rekla da če pa pri 5 letih ne gre še čisto dol, pa pol na OP!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   fimoza in operacija
30.6.2005 6:41:58   
Bina01
Tudi moj mora na obrezovanje.
Od kolegice sin je šel pri 4 letih.

so pa grozno dolge čakalne dobe, vsaj v LJ

Pri 5 letih (2002) je dobil napotnico od zdravnice. Eno leto smo čakali samo na pregled na polikliniki. Nato smo dobra pol leta čakali na operacijo. Vendar pa ni bil čisto zdrav, so mu operacijo prestavili, spet za pol leta. Tudi takrat ni bil čisto zdrav, pa so rekli, da naj septembra 2004 zopet pride oz takrat ko bo čisto zdrav. No, pa mu je spet iz nosa teklo in v trenutku smo bili že december. Pa sem kmalu rodila, zato ga nisem hotela še peljat, saj ne bi zmogla vsega. Pa so ga sedaj spet naročili novembra.

Evo, čakamo že tri leta. Po vrhu pa so me še nadrli kaj tako dolgo čakamo, saj je pri osmih letih že kar prestar :(:(

Mora pa biti otrok popolnoma zdrav. Gre še isti dan domov. Rana pa se celi cca 1 teden.

Upam, da je kaj pomagalo in srčno ti želim, da vama ne bo potrebna ta kalvarija.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   fimoza in operacija
30.6.2005 7:23:39   
saratanja
Mi ni bilo jasno kaj sploh pomeni fimoza:( Drugače imamo pri nas tudi probleme z zaraslo kožico. Pediatrinja nas zelo spodbuja, da sami poskusimo zvleči kožico dol ....sam za enkrat zeeeeelo slabo kaže, sej ima sam čist malo odprtinico, tak da nikamor ne gre. Glede na te čakalne vrste nam je tudi že dala kar napotnico za urologa (imamo pregled jeseni), čeprav bo mali šele v nedeljo dopolnil eno leto.

Kolikor pa berem in pa še to koliko nas je pediatrinja prepričevala naj čim več sami poskušamo zvleč dol, ta operacija sploh ni tolk nedolžna....no ne sama operacija, ampak tisto okrevanje potem ni čist tak enostavno.:((

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   fimoza in operacija
30.6.2005 8:41:19   
Anonimen
Našemu Timiju je urolog na silo povlekel kožico dol.Revček ubogi še ves teden je imel bolečo ranico,posebej ga je bolelo ko je lulal.
Ampak najhuje je to,da je izjavil,da očitno mu to ne bo pomagalo in da bo potrebna kasneje operacija.
Kljub vsakodnevnemu potiskanju(ob joku)kožice navzdol,se je spet zarasla nazaj:((

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   fimoza in operacija
30.6.2005 9:01:08   
thunder
oj!

Naša izkušnja z operacijo je zelo dobra. Sin je bil operiran pri dveh letih in pol. Operacijo je imel ob 9.00 (v celjski bolnišnici), traja približno 15 minut, po viziti - okrog 14.00 pa smo že lahko šli domov. Dva dni smo menjali gazico, en dan je imel vročino (dajala sem mu paracetamol svečke. Že takoj po operaciji je šel normalno lulat in ni nič tožil da ga kaj boli. Oteklina je izginila po približno 3 - 4 dneh. Zdaj je star 5 let in nima nobenih problemov, kožica lepo gre dol - ker jo ne odrežejo čisto ampak jo samo malo obrežejo. Tako da sem res zeloo zadovoljna.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   fimoza in operacija
30.6.2005 9:47:20   
saratanja
thunder si me malo potolažila. Mogoče je pa dobro, da so našega še tako malega poslali na pregled. Mogoče pa pri manjših vse skupej lažje?


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Poudarek v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (53%)

Martin z poudarkom na I (47%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!