|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
26.1.2010 22:48:58   
Tanja_
Na Pramworldu je res najcenejši, samo da gor piše Britax in ne Romer, ker je Romer kupila Britax in zdej pač oni izdelujejo sedeže po Romerjevih načrtih. Ravno zato jaz še kar cincam, če ga ne bi raje v Nemčiji naročila, ker je vseeno to tisti, ki je bil na testih dobro ocenjen....

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:11:14   
Mici7
Kvaliteta sedeža je nedvomno ista. Ni važno, ali piše gor Britax ali Roemer. Edina razlika je ta, da v VB ni na voljo enakih barv, kot so pri nas. Jaz sem namreč želela OceanBlue, pa so mi rekli, da BellyButton kolekcije pri njih ni, so pa menda vse ostale.
King Plus smo tako naročili preko sestre v Nemčiji (je bil nekaj malega manj kot 90€ cenejši kot pri nasuser posted image user posted image ), kar pomeni, da je BC res drag.user posted image

Safefix-a pa bom naročila najbrž kar pri Pramworld-u ali O-baby....se še nisem čisto odločila, ampak glede na to, da imam možnost, da mi ga zopet naroči sestra in ona ponavadi najde še kakšno ugodnejšo ponudbo kot jaz, potem bo najbrž kar iz Nemčije.

Če pa bi naročala sama oz. ne bi imela take možnosti v Nemčiji, bi ga zagovoto naročila pri Pramworld-u, saj s poštnino vred pride manj kot 230€, to je pa skoraj 140€ manj kot v BC.

Lp

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:19:03   
Tanja_
mici kako pa veš, da je kvaliteta nedvomno ista? Ne vem, razmišljam, da je to tako kot s kako hrano... Npr. zakaj je nemška Nutella drugačna od Poljske, če sta od istega prozvajalca?Ali pa Aptamil v Mullerju gostejši od drugih...Vem, da to ni isto, hrana ali pa otroška oprema.Upam, da razumeš kaj sem hotela povedat?

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:21:43   
Anonimen
Ampak tu se gre za Nemški ali Britanski proizvod, ki sta navadno enaka ... po tvoji logiki bi bil kvečjemu sedež kupljen v BC slabše kvalitete. Kakor jaz vem, delajo školke teh stolov v ist proizvodnji, samo da dajo za Britanski trg prevleke z oznako Britax gor za ostali trg pa prevleke z oznako Römer.

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:35:36   
Mici7
Poglej, jaz se popolnoma strinja z Otiko.
Ne vem od kod ti ideja, da nemško in poljsko nutello dela isti proizvajalec?!
To sploh ni res. Nutella narejena na Poljskem ali v Nemčiji res nimata primerjave. Ampak poglej tudi proizvajalca

Glede Roemerja in Britaxa pa je točno tako, kot je napisala Otika. Jaz bi bila bolj skeptična glede kvalitete pri nas, kot pa kvalitete v Nemčij ali VB.

Kar poglej ostale proizvode v naših trgovinah (prašek, mehčalec, Nutella,.....) in v trgovinah kot so Mueller in podobne. Pri nas redko najdeš proizvod, narejen v Nemčiji, v Muellerju pa so več ali manj vsi uvoženi od tam.

Drugače pa poišči še kakšen odgovor na to temo pod Otroško opremo in povprašaj o kvaliteti tiste, ki so pri Pramworldu že naročale.

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

mici kako pa veš, da je kvaliteta nedvomno ista? Ne vem, razmišljam, da je to tako kot s kako hrano... Npr. zakaj je nemška Nutella drugačna od Poljske, če sta od istega prozvajalca?Ali pa Aptamil v Mullerju gostejši od drugih...Vem, da to ni isto, hrana ali pa otroška oprema.Upam, da razumeš kaj sem hotela povedat?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:41:20   
Tanja_
Ne razmišljam o kvaliteti ampak o varnosti sedeža. Če delajo školjke res v nemški tovarni, potem je varnost res ista-ampak ali je to preverjeno?Jaz ne vidim logike da bi v Angliji delali samo prevleke.Glede nutelle-mislila sem od iste firme, sem se narobe izrazila. Torej na obeh piše Ferrero ena je narejena na Poljskem druga v Nemčiji-je tako? Pa naj bi si bili enaki, pa si nista. Pa ni me treba napadat, ker nisem govorila ne proti Britaxu ne za Britax. Samo povedala sem svoje pomisleke. Kupila bom tako ali tako tistega ki se mi bo zdel najprimernejši, ne glede na to, kaj ve tukaj gor napišete in me učite.

< Sporočilo je popravil Tanja_ -- 27.1.2010 11:43:34 >

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:50:49   
Anonimen
Jaz sem ti pa samo napisala, da so recimo nekateri proizvodi (pa če ravno Nutelo forsiraš) v Nemčiji in Britaniji isti oz. iz iste tovarne, pri nas so pa drugi, pa recimo iz Poljske ... tako da po tvoji logiki, bi moral bit Römer iz BC drugačen oz. manj varen kot tisti iz o-baby ... al kako? Drugače pa tudi prevleke z Britax-ovim logotom lahko delajo v Nemčiji, zakaj pa ne, al pa samo v Britaniji ... to je čisto od organizacije podjetja odvisno ... saj tut večino drugih kompleksnih proizvodov delajo na različnih mestih ... neprimer prevleke za sedeže za WV tut šivajo v Sloveniji, pa jih potem oblečejo v Nemčiji pa sedeži niso za to nič manj kvalitetni ... pa drugač te nič ne napadamo, samo diskutiramo o tvojem pomislku ... duš, a si tolk nesigurna da povsod koj napad nase vidiš?

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:51:40   
Mici7
Tanja_ nihče te ne napada. Če je narejen sedež v isti tovarni, potem sta kvaliteta in varnost isti tako v Nemčiji, kot v VB in Sloveniji. Saj je prav, da svoje pomisleke poveš, potem ti pa pač mi odgovorimo nazaj kar mi mislimo. Ali ni to namen foruma?
Nihče te nič ne uči, ampak tako kot ti, tudi ostale samo povemo svoje mnenje. Seveda boš kupila tiste, ki se ti bo zdel najprimernejši. Jaz tudi. Zaradi mene bi lahko vse hvalile MC, Recaro in ne vem kaj še vse. Naš malček se počuti dobro v King-u in ne vem, zakaj bi kupovala drugega.

Pojdi definitivno pred nakupom v BC, Pikapolonico in otroka najprej daj sedet v sedeže, ki se ti zdijo primerni in kmalu boš ugotovila, kateri mu najbolj odgovarja. Potem pa se boš lahko odločila ali ga kupiš pri nas, ali pa naročiš na spletu iz tujine.

Mi smo skoraj doktorirali iz varnosti in vsega ostalega. Pa smo se odločili za Roemerja. Itak pa vsak ponavadi hvali tisto, kar ima.

Pa še enkrat, nihče te ne napada, samo svoje mnenje sem podala tako kot ti.

Lp

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:52:32   
Mici7
No, pa me je že Otika prehitela.....user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:52:59   
Anonimen
Bom pa popoldne prav pogledala kaj piše na naši Evolvi, ki ima logo od Britaxa gor (je bila kupljena prek Pramworlda) ... me prav zanima, a je kaka razlika user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 11:54:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mici7

No, pa me je že Otika prehitela.....user posted image

user posted image

(odgovor članu Mici7)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 21:34:03   
petra23
Jaz vam lahko posredujem še čisto sveže podatke. Pred mesecem sem kupila sedež Safefix plus preko O-baby in me je prišlo 300 evrov s poštnino vred. Prejšnji teden pa sem dobila Safefix plus TT, ki sem ga naročila pri Pramworldu - s poštnino 250 evrov. Oba sem dobila prej kot en teden od naročila, vse je bilo korektno izvedeno. Pri Pramworldu sem jih prej še vprašala, katere barve imajo na zalogi in so mi takoj odgovorili. Povedali so mi tudi, da morajo sedeži za prodajo v VB prestati še nek poseben test v primeru požara in dejansko je tkanina rahlo drugačna kot pri roemerju. Sem pa poslala vprašanje tudi direktno na Roemer, če se ti Britax sedeži enaki kot njihovi in so mi odgovorili, da je vse isto, tudi izdelujejo jih v Nemčiji, samo napis je Britax, ker je pač v VB ta firma bolj znana. Sem pa tudi v BC videla,da prodajajo Britax sedeže (nekatere modele, ne vem več katere). Skratka, jaz sem super zadovoljna z obema sedežema. Pa še nekaj - Britax sedež ima eno funkcijo, ki je pri nemških nisem zasledila, namreč ko dovolj zategneš pasove klikne, tako da veš da je otrok dovolj trdno pripet.

Upam da sem kateri kaj pomagala, sem sama namreč tudi skoraj doktorirala iz teh sedežev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
27.1.2010 21:52:55   
Urska09
Ne bom se mešala v avtosedeže, ker imamo itak Romerja. Želim samo napisati, da so Tanjini pomisleki, na splošno gledano povsem na mestu.
Dejstvo je, da so izdelki (pa ne mislim nujno avtosedežev) proizvedeni v isti tovarni, vendar za različne trge in se močno razlikujejo. Tak primer je bil pomivalni strok Gorenje, izdelan za domači trg in pomivalni stroj Gorenje, izdelan za Bosch-a. Se pravi, stroja naj bi bila povsem identična (po zagotovilih proizvajalca celo iz iste proizvodne linije), samo na enemu je pisalo Gorenje, na drugem pa Bosch, dejansko pa je bila med njima ogromna razlika v kvaliteti. Preverjeno!

(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
28.1.2010 8:51:58   
Tanja_
petra23 in Urska09 hvala!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
30.1.2010 15:57:40   
zaspančka
Ne bom odpirala druge teme, ampak bom kar tukaj vprašala. user posted image

A se da safefix TT sedež dajati v različne položaje, mislim, v polležečega, ko recimo otrok zaspi? Pri Maxi Cosi Tobi ali pa Priorifix se da, za tega pa ne vem. Pa ker sem vidla, da vas kar nekaj ima ta sedež, mi prosim povejte, ker mi je to tudi pomembno pri nakupu sedeža.

Kakšni se vam pa zdijo Maxi Cosijevi sedeži? Recimo Tobi(ok, ta nima isofixa) al pa Priorifix?

Hvala za odgovore. user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: prosim za pomoč pri odločanju
30.1.2010 21:15:07   
Urska09
Safefix TT ima 3 ali 4 pozicije. Ampak tudi če ga daš v zadnjo pozicijo, ni čist v ležečem položaju. Pa sej najbrž noben ni, ali pač? user posted image

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?