|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 14:12:57   
kallia
Ker bi rada naročila tako tortico, jedla pa je nisem še nikoli, me zanima kakšnega okusa to sploh je. Ali je samo za lep izgled ali je tudi dobra za pojest? Da ni slučajno tako sladka, da ti kar usta skupaj vleče od sladkorja. Koliko na debelem pa ponavadi to je na torti?

Koliko pa so cene takih tortic? Na kg recimo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 14:16:40   
Ekaz
Meni osebno je zanič. Sam cuker in kar gumijasto deluje. Izgled je dokaj lep, je pa torto precej težko rezat.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 14:17:16   
Hope2
Zame je to samo videz, zato jo tudi skoraj nikoli ne poskusim. Odstranim to zadevo in se lotim torteuser posted image

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 14:43:19   
Jessy
Tičina je narejena iz ogromno sladkorja, zato je tudi sladka. Nekateri jo obožujejo, jaz pa jo vedno pustim na krožniku. Izgled je pa lep, ja.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 14:55:05   
skuštrana
Kakšnega je okusa user posted image user posted image user posted image 20 takšnih smajlijev ni dovolj da ta okus ponazorimuser posted image

Skratka, fuj...

Čeprav, moja teta jo ima pa full radauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 15:50:46   
Anonimen
Men je tut dobra user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 15:57:30   
Kliki
Zanič je. cene so pa ponavadi po številu koščkov torte in kakih dodatnih 5eurov računajo za to da dajo gor tičino maso.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 16:17:08   
majch
sladkor v prahu in želatina -se pravi sladko in brez pametnega okusa. Večina tega ne mara. Enim je dobra. Na torto se tega da kaka 2 milimetra...lahko tudi več...no potem so tu še okraski. Še vedno lahko to pustiš. Za rezanje pa fajn topla voda in nož pa gre. Ni take panike.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 16:54:18   
kasso
neki sladkega in brez posebnega okusa, meni vseeno zelo dobro user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 17:10:32   
mateyka
nagravžnega? user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
18.1.2010 17:12:07   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Zanič je. cene so pa ponavadi po številu koščkov torte in kakih dodatnih 5eurov računajo za to da dajo gor tičino maso.


Uf, ne vem če ne 15. Sem šla ravno danes vprašat in pri nas kar 15.

Je pa zanič, vsaj meni. Pa res BV dajat toliko za torto, nas bi prišla okoli 60 evrov (16 kosov)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
19.1.2010 7:55:11   
kallia
Nas bi prišla 50 € za 20 kosov. In veste, da je kg take torte pri nas le 3 € dražji kot čisto navadna torta. Kar bi skupaj naneslo 10 € več, če bi imela torta 3 kg.

Zdaj pa ne vem ali so le pri nas tako drage torte ali tudi drugje. Hudiča, ko sem pa pravi antitalent za kaj spečt user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšnega okusa je tičina masa?
19.1.2010 8:26:08   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Zanič je. cene so pa ponavadi po številu koščkov torte in kakih dodatnih 5eurov računajo za to da dajo gor tičino maso.


Uf, ne vem če ne 15. Sem šla ravno danes vprašat in pri nas kar 15.

Je pa zanič, vsaj meni. Pa res BV dajat toliko za torto, nas bi prišla okoli 60 evrov (16 kosov)

eno torto oblečt s tičino porabiš cca 1 kg tičine, če jo greš kupit pride 7,5 eur na kg, tako da je torta skoraj ziher je 15 eur dražja in ne le 5.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?