|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 8:53:07   
NANA123
Zanima me imam fantka starega ene mesec tezkega 3,5kg pa bi rabila za v vrtec ko peljem starejsega sina v vrtec kenguru ali kaj podobnega za nosnjo v vrtec vrtec je zelo blizu 150m stran vozicka ne morem nositi po stopnicah ker sem imela carski rez kaj priporocate in kje bi se dalo najugodneje kupiti kenguru ali kaj podobnega. Kupila bi tudi rabljeno ce kdo prodaja po ugodni ceni.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 9:05:48   
Jančika_
Jaz nosim našega enomesečnika v štorklji, ko grem po tavečja dva v vrtec. Z vozičkom ni šans, da pridem po teh neočiščenih pločnikih. 

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 9:20:47   
Hope2
Sestrinjam s štorkljo oz nekaj podobnega. Glej le, da lahko z njo nosiš tudi večjega otroka, npr 1 letnika (sedeči položaj). Jaz imam štorkljo in jo še zdaj pri 14 mesečniku rabim, ko je dež, ko še niso sploženi pločniki, če gremo v gozd na sprehod.... Super se obnese in mi nič hrbet ne trpi. Malček pa tudi not uživa, pri 10-11 mesecih sem jaz nabirala jurčke in kostnaj on pa drnjohaluser posted image

Kenguruja, za tako male ne priporočajo, poleg tega je lahko hitro neuporaben, ga prerastejo in dojenčki bolj uživajo v položaju lunice ob maminem telesu, kot v kenguruju iztegnejni

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.1.2010 9:23:26 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 9:25:45   
Hanuši
Priporočam ali štorkljo ali sling oz. nekaj podobnega. Te nosilke si lahko ohledaš na strani   http://www.mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=271&ime=Pripomocki_za_nosenje_
so uporabni tudi za starejše otroke, ko jih nosimo bočno in težo lepo porazdelimo

Kenguru pa je priporočljiv od približno 5 meseca dalje. Naj te ne zavedejo proizvajalci kateri priporočajo od rojstva, ker hrbtenička še ni zrela za ves pritisk, katerega izvaja položaj v kenguruju

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 9:25:46   
ledenaa
kenguru se lahko uporablja tudi za ta male saj imajo tudi ležeči položaj nekateri
In tudi večina engurujčkov ima zdaj tudi nošenje na boku

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 11:36:41   
Kasija
jaz imam sling z obroči in mu je zelo všeč v njem. če je dež ali sneg hodim vedno tako v vrtec po starejšega. pa če je bolj zvečer in hladno za sprehod, ga raje nosim kot vozim, da mu je topleje. v njem spi ko polh.

kengurujčka sem poskusila, je bil nek starejši model sicer, ampak me je po njem bolel hrbet.

< Sporočilo je popravil Kasija -- 14.1.2010 11:37:21 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 11:51:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kasija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 12:08:07   
Jančika_
Zivepo, to je varijanta, po moje ne moreš veliko kiksnit. Meni trenutno najbolj ustreza štorklja, ker je ni treba nastavljati, a ko bova z malim manj oblečena, bom prešaltala na sling z obroči, ker mi je štroklja prevelika (sem zelo majhna, štrorklja pa ni dovolj nastavljiva in je ne morem dovolj zategniti). Tako je bilo že pri drugem otroku, najprej štorklja, potem sling. Zdaj imam še mei-tai, ta je od četrtega meseca naprej, pa bomo takrat videli, kako se to obnese.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 12:14:56   
Kasija
zivepo obe se mi zdita lušni na pogled, prvi oranžen celo bolj. zgleda tak kompakten. samo mogoče se javi kdo, ki ju dejansko ima in ti bo lažje svetoval.
jaz imam tega

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 12:32:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kasija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 12:33:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NANA123)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 13:36:12   
ledenaa
http://www.mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=275&detailID=709&ime=Hotsling_Everyday

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KENGURU ALI NOSENJE OTROKA
14.1.2010 21:53:09   
Jančika_
Zivepo, tale tema ti bo verjetno pomagala: http://www.ringaraja.net/forum/Slingi%2C_storklje%2C_trakovi%2C_kengurujcki%2C_izmenjajmo_izkusnje/m_1292897/tm.htm

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?