|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ročna ura
13.1.2010 7:14:22   
Nikica
Kdaj je primerno, da otrok začne nosit ročno uro oz. se spoznavati s številkami na njej, časom, kazalci...???? A je boljša kot prva ura tista s kazalci ali digitalna? Sprašujem pa zato, ker so sina zelo začele zanimati številke oz. jih je kar naenkrat osvojil, pa na uro je začel gledat, stensko seveda, in ugotavljat, koliko je. Nisem mislila, da bi mu dala uro za v vrtec (star je 5 let, 2 meseca), ampak popoldne, za vikendi. Videla sem že, da petletniki nosijo uro, koliko pa se lahko že naučijo gledati na njo nevem. HVALA ZA ODGOVORE!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ročna ura
13.1.2010 12:21:29   
Splišni
Čisto odvisno od otroka. je pa bolj, da je na številke (pa vse morajo bit) in na kazalce.

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 13:17:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ročna ura
13.1.2010 14:09:57   
livia
Pri nas imajo zdaj v vrtcu to temo. So v skupini 3-4 letniki in 2 petletnika.
Na steni so si sami izdelali uro in razporejajo števila ter obračajo kazalce.
pa še tole imajo za se igrat.
user posted image


Jaz osebno ga ne bi še z ročno uro obremenevala. Bi raje skozi igro to ponavljala. Ali pa mu kupiš kako poceni budilko, pa naj se skoz z njo igra in vrti kazalce in ugotavlja koliko je ura.
Itak bo imel kmalu mobitel, pa ne bo rabil ure. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ročna ura
15.1.2010 7:54:05   
zita
nikica, če slučajno najdeš kakšno fanj otroško ročno uro s kazalci, napiši kje.. mi imamo štiriletnika in z veseljem obrača kazalce na eni kartonasti lumpijevi uri (poslal najboljši sosed user posted image ), pravi pa da bi imel ročno...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ročna ura
17.1.2010 16:35:23   
Nikica
Uro sem kupila v Sparu v City parku...stala je 9 eur...na netu je čez 25 eur taka ura...želel pa si je itak ročno uro iz Lego kock, tako da zeloooo vesel. Ko bo pa večji in bo obvladal uro v nulo, pa dobi boljšo in dražjo, zdaj je itak samo sanjal o uri Lego. user posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ročna ura
19.1.2010 12:06:26   
zita
NIKICA, imaš kakšen link do te ure?

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ročna ura
19.1.2010 19:59:03   
Nikica
http://www.mimovrste.com/katalog/1538/otroske-ure-lego

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ročna ura
20.1.2010 13:11:45   
zita
super, hvala za link

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ročna ura
20.1.2010 13:46:25   
zita
NIKICA, SPET JAZ...

v katerem sparu si pa kupila, v Ljubljani ni več.. a je bilo to za sestavit ali že sestavljana

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ročna ura
21.1.2010 20:32:34   
Nikica
Ja, v Ljubljani v City parku, sem kupila, so imeli vsaj še 4. Drugače pa je že sestavljena, zraven dobiš figurico in še nekaj kock, da si lahko otrok sam sestavi pašček za uro oz. ga po želji spreminja.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?