|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje
12.1.2010 17:19:47   
Vera*
Mamice lep pozdrav...No moj Blaž bo 22.1 star 7 mesecev.Pa imam eno vprašanje.Mi2 sma še vedno samo na zizi.Seveda jema že gosto hrano,ampak nima ne flaške in ne dude.Tako da zaspi samo na moji zizi.Sedaj me pa zanima če je imela katera podobno izkušnjo in kako ste vašega user posted image navadile zaspati brez zize.Hvala....

_____________________________

zima zima bela vrh gore se dela....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje
12.1.2010 17:30:02   
ledenaa
Po 1 letu smo se odvadili
Nadomestek je bila duda
Postopoma počasi pa je šlo

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje
12.1.2010 17:51:35   
sassy0
Pri nas je bilo to pri 10 mesecih. Ga je nekaj dni uspaval mož ali moja mami s flašo in ni bilo nobenega problema. Potem sem vskočila jaz in je bilo vse ok. Sem bila kar malo žalostna, da se je tako na en dva tri odvadil od dojenja. Res, brez nikakršnega problema.user posted image

_____________________________

Imamo morskega dečka, ter zimskega princa, ki je prehitel 1 mesec.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje
12.1.2010 23:02:33   
Najaa
Taprva je začela sama spat, ko se je nehala dojit pri 11m. Dobesedno čez noč se je odklopla in sama zaspala.
Tadruga pa je pri 11m še vedno navajena zaspat na joški.

(odgovor članu sassy0)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje
13.1.2010 10:01:41   
kapitan jan
Prvega otroka sem dojila do 3 meseca, vedno je imel tudi dudo, zato je bil tudi tako navajen zaspati, ko sem en dan zaključila z dojenjem, ker preprosto ni bilo mleka.
Drugega otroka sem dojila do 22 meseca, nikoli ni drugače zaspal, dude ni maral, iz stekleničke ga nikoli nisem navajala piti. Nekje okoli 10 meseca je dudo začel vleči, a ga nisem želela navadili, ker vem, da so potem problemi za odvajanje. Meni so bili večeri eni najlepših trenutkov, uživala sva oba, ko sem ga tako priklopila k sebi, me je gledal s tistimi velikimi očki in bil tako miren, sproščen.  Proti koncu se je samo bolj crkljal, potem pa sem ga še budnega položila v posteljico. Sem se ful bala, kako bova uspešna pri ukinjanju dojenja, pa je šlo brez težav. Dvakrat ga je dal spančkat očka in je bilo vse v redu. Res pa je takrat že dojemal sebe in povedal, da je zdaj že velik fant in bo pil iz kozarca (no, ne ravno tako lepo povedano, bolj tako, da sva ga razumela le midva z očijem, haha).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Zanesljivost baby check plus (testna paličica)
Sunshine93

Zanima me kakšen test se vam zdi bc plus(testna paličica). Kakšno izkušnjo imate s tem testom ali je zanesljiv ali ne ?

Odličen (80%)

Napačne rezultate (20%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!