|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mozoljčki po telesu
28.12.2009 20:52:11   
malažabica
lep pozdrav vsem skupaj!
verjetno je že obdelana tema, ampak nisem našla pravih odgovorov.
moja mala (26dni) ima polno mozoljčkov, a ne po glavici, ampak malo po ličkih, dosti pa po prsih, po hrbtu, po ramenih, po rokicah, od danes tudi nekaj po levi ritnici. po glavici jih je imela, pa so izginili (je mama namazala z neko kremo)
ima jih že nekaj dni, a od včeraj so kar butnili ven.
pa me zanima, kak veš kdaj se telo čisti, kdaj pa je alergija, ali kaj drugega (vročinski mozoljčki).
aja, umivam jo z vodo, namažem z olivnim oljem.
hvala vsem za ideje
lepe praznike
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mozoljčki po telesu
28.12.2009 21:01:57   
Petka09
Vročinski mozoljčki so takrat, če je otroku vroče oz. je mogoče preveč oblečen in se poti (poleti) ali pa po kopanju v topli vodi (sama jih še zdaj kot odrasla vedno dobim, če je voda fajn topla oz. bolj vroča). Tako da pri tvoji, mislim da to ni.

Jaz je ne bi cele mazala z oljem, ker to maši pore. Jaz sm svojo malo mazala samo po pregibih, pa tam kjer se ji je koža še luščila oz. čistila. Ostalo sem pa pustila, da ji je koža dihala.

Ker ima tvoja tele pikice že nekaj dni, bi se jaz na tvojem mestu obrnila na pediatra. Lahko se res samo koža čisti, lahko pa je kaj drugega. On bo najbolj vedel.

(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mozoljčki po telesu
28.12.2009 21:53:13   
luan
Joj, moj je ves pikast po obrazu in po lasišču, pa še koča se mu lušči po lasišču in čelu.Drugje pa ne.Je pa star pet tednov.Pediatrinja je rekla, da se mu koža čisti.Po obrazu mu čistim s fiziološko raztopino po njenem nasvetu.Pa vsake dva dni kopeli v vodi z malo olja in lasišče moram vedno našamponirat in fino sprat.Da bi moralo bit v dveh tednih v redu.Bomo videli, kako bo.
LP

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mozoljčki po telesu
28.12.2009 21:54:25   
Volga
to se koža čisti, to ni nič, nobenega pediatra ne rabite.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mozoljčki po telesu
28.12.2009 22:30:08   
Tanik
moj je imel mozoljčke po obrazu pa malo na glavi, se mu je koža čistila. in je samo od sebe šlo stran. je bil k en pubertetnik.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mozoljčki po telesu
29.12.2009 10:14:33   
malažabica
Je pa res grozno kak zgledajo ti mozoljati otroci. Prav smilijo se ti.
Nekaj še mi povejte, če bi bila slučajno alergija, a potem jo tudi tako srbi kot nas odrasle, oz. kako ti pove da jo srbi, a je tečkana ves čas, a kako?

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




mleko baby love BIO
tina202

Punčka ima probleme z prebavo, tudi po mleku ki je prav za odvajanje nekaka. Za to mleko pa slišim same pohvale. Zanima me vaše mnenje: (Res najlepša hvala za odgovor in vesela bom kakšnega komentarja)

že prej nismo imeli problemov z prebavo in tako je tudi ostalo po jemanju tega mleka (72%)

prebava se je izboljšala (11%)

prebava se je poslabšala (3%)

prebava je ostala ista- dobra (8%)

prebava je ostala ista- slaba (6%)


Število vseh glasov: 36

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!