|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   danes mi je blo pa hudo...
23.6.2005 23:00:52   
urši*
zelo sem vcesela, da se moj:love: in :duda: dobro ujameta in tako.ampak njemu se mali vedno tako od srca nasmeji in se tako lepo pogovarja z njim, sej se z mano tud , sam ni istega odziva, pa se jaz cel dan ukvarjam z njim pa se igrava...
danes se mu je tako smejal, na ves glas in na vsa usta, pa sej mi je itak lepo in ga mam najrajši na svetu, sam mi je tk hudo postalo, da sem jokala , kot dež:zmeden:
men se smejčka ,ati mu je pa tako zanimiv in oh in sploh , mami, ki pa je cele dneve z njim je pa tako , tako
pa ne me narobe razumet, sem vesela , da je tako, da se mamo radi, ampak js bi tud rada videla, da sem mu zanimiva in da bi se mi tako smejal

hvala, da sem se lahk mal olajšala

Luki, mami te ma rada, najbolj:love:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   danes mi je blo pa hudo...
23.6.2005 23:15:25   
rainbow
Joj, urši, tebe ima tvoj fantek najraje, to vedi!

mama je mama in pika.

smo pa našim :duda: že samoumevne, veš, po moje je to to, če bi atiji bili toliko z njimi, bi pa bile me zanimive

ena lepa :rozica: zate

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   danes mi je blo pa hudo...
23.6.2005 23:22:22   
Wahoo RR
tud jest sem hotla to napista...kot rainbow...

cel dan so z nami...in ko pride oči...je seveda neki drugač in bolj zanimivo...


(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 7:07:34   
ZARA
Ja res je...pri nas je tud ati naj...samo zvečer,ko gre pa spat pa obvezno hoče mene,pa me čez dan sploh ne šljivi,niti je ne zanima kje sem...

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 7:27:12   
lex
Tudi moj :duda: se je najprej smejal :love:(atiju) in tudi mene je srce bolelo. Sedaj se pa smeji že vsakemu in tudi ti boš deležna tega!
Moj mali se je zadnjič v čakalnici tako smejal, da so ga po moje vse mišice bolele. Tako, da ti se kar igraj z njim in kar naeenkrat boš uživala v njegovem smehu, ki bo samo zate!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 7:55:51   
puncica
hja kako je blo včeraj pri nas, za en dan sem šla k staršem, tako da se nisva videli, ko pridem domov, pa me še povoha ne, sam pri atiju je hotla bit, ko sem jo hotla popestvat se je kr jokala in silila nazaj k atiju in me to tako pretrese, da sem bruhnila v jok, ful sem se začela jokat, pa sta oba čudno gledala, sem raj šla kr v sobo pa se mal skulirala.
En dan se nisva videli, pa noče k meni, men je blo grozno, sem rekla v solzah "da me še lastni otrok ne mara..." in jokala ko dež. Da me je še moj mogo mirit in govoril da je tečna in da se hoče sam nosit, da ji neki ne paše.

ja take izpade mam pa jaz:zmeden2:n itak sem preobčutljiva. Sicer pa je itak raje pri atiju kot pri meni, s tem sem se pač že sprijaznila:zmeden2:

To včeraj me je pa čist sesul:zmeden2:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 8:20:27   
Skabi
Jaz sem pa zelo vesela, ko vidim, da otroka tudi atiju izkazujeta ljubezen. Saj nista samo moja. aTI se jima zdi zabaven, zanimiv. Z njima se igra bolj sproščeno kot jaz.
meni kažeta svojo navezanost, ko sta utrujena, lačna,...ko pa jaz za vse to poskrbim, je pa ati taglavni. Glavno pa, je da se imamo vsi radi.

Ne tekmovat za Lukovo ljubezen. Rad ima oba, vsakega po svoje.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 12:56:45   
Soncnica
Hoj! Ja, pri nas je isto. Atiju se smeji na vsa usta, jaz sem pa tista, ki ga cel dan nosi naokoli :). Ampak to mi je na nek način celo všeč, prvič zato, ker moj mož dela in nima privilegija, da bi bil lahko cel dan z Jaškotom, tako kot jaz, drugič pa zato, ker kljub temu vem, da tako kot sva povezana midva z Jaškotom, onadva z atijem ne bosta nikoli. Mami je mami, ati pa ati. Če samo pomislim, kakšna povezava je med nama, ko se dojiva, vem, da je že zaradi tega najin odnos čisto poseben. In sem totalno happy :love::love::love:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 13:37:24   
lin
Jaz tudi kdaj pomilsim tako kot ti,pa sem se enkrat potožla moji tašči,pa mi je rekla:
Nič se bat,boš vidla ko bo šla v vrtec in ko boš šla delat se bo tudi tebe tako razveselila.
Baje da je res!:)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 17:57:21   
sergeja26
urši*
mislim da je kr pri vseh tako; a si ze bla kaj od doma vsaj za dve, tri urce? od doma mislim brez malega? Poskusi! Jaz sem bila zadnjič prvič odsotna 3 urce in ko sem prišla nazaj, sem bila deležna najlepšega nasmeha na svetu;
Baje pa bo res vse drugače ko bomo šle nazaj v službo in malčki v vrtec....

še od mene eno :rozica: zate

lp
sergeja

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   danes mi je blo pa hudo...
24.6.2005 19:34:47   
urši*
hvala vam , mi je bolje pri srcu
sergeja, tamalega pa tako teško pustim doma , mi gre kr na :((
ko on spi, tako kot zdajle, grem pa mal v lajf;)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Kako prenaša vožnjo?
Jaka RR

Kako vaš otrok prenaša vožnjo?

Spi (36%)

Slabo (11%)

Čeblja, kot zmešan/a (13%)

Ga zamotimo z aktivnostmi (15%)

Se sam zamoti (26%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!