|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aventova črpalka
21.12.2009 22:30:31   
M2I
Upam, da ne bom preveč kregana, ker kršim pravila foruma.
Bom pa vseeno poizkusila: rada bi prodala (seveda po ugodni ceni) skoraj nerabljeno ročno Aventovo prsno črpalko. Ne samo zato, da bi dobila vsaj nekaj denarja, ki sem zapravila in bi nam prišel prav, ampak tudi, da se je "znebim", ker me spominja na moj (neuspešen) poskus dojenja.user posted image
Poizkusila sem že na različnih oglasnih mestih, vendar brez uspeha. Kakor kaže, nikogar ne zanimauser posted image .
Zato vas prosim, v kolikor potrebujete takšno črpalko ali pa poznate koga, ki bi jo rabil ...
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aventova črpalka
22.12.2009 0:34:20   
Biba Buba
Jaz sem svojo na Bolhi prodala v roku enega tedna! Ok, cena je bila 15 eur, je bila pa skoraj nova, parkrat uporabljena.

Srecno!

(odgovor članu M2I)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




SADJE
Miška2006

Katero sezonsko sadje se vam najbolj dopade v tem letnem času?

Češnje (64%)

Marelice (6%)

Breskve (16%)

Drugo (12%)

Ne jem sadja (1%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!