|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 20:51:52   
Anonimen
No, začelo se je poletje (čeprav lih zdaj pada dež :)-)
Mali se veliko poti oz. čez cel dan ima toliko opravkov na tleh, da je ves umazan in prepoten. Najlažje ga umijem v banji - vsak dan je sedaj na sporedu kopanje.
Kaj pa lasje? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Poti se tudi v glavico, zato imajo lasje takšen-prepoten vonj. Vsak dan mu jih ne umijem, čeprav bi mu najraje jih, ker res po prepotenem smrdijo. Ni ravno priporočljivo vsakodnevno umivanje las, a ne?
Kako ve to rešite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 20:56:11   
ZARA
Ja kako?? Mal smrdi ane :)-??
Uglavnem...jst Zari umijem lase 1x na teden,oziroma po potrebi!
Ker se res ne poti ne vem kako zelo...
In ne,pomoje ni dobro vsakodnevno umivanje las...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 20:59:59   
Jančika_
To tudi mene zanima. Vasja se poti ko pujs (a se pujsi sploh potijo:zmeden:, no , saj veste, kaj mislim:)-). Za začetek gre pod nož - sek sek, laski stran, ker zdaj zgleda ko kak klošar, cel zaliman. Kot da ga sploh ne umivamo:zmeden2:. Zaenkrat mu še perva laske enkrat na teden, Joe pa pritiska, da bi bolj pogosto:zmeden2:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 21:04:23   
malecka
Saj imamo otroške šampone ?:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 21:13:39   
mika
jaz mojo :duda: kopam vsak dan in ji tudi glavico vsak dan umijem . Pediatrinja mi je rekla, da je treba otroka kopat vsak dan, da se navadi na higieno in da tudi otroke s pljučnico v bolnici kopajo. No takrat ko zbolijo glavice ni treba prat in otroka samo stuširamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 21:19:04   
kofetek2010
kakšna kapljica otroškega šampona res ne bo škodila, tudi če se ga uporablja vsak dan ;)

saj nam tud paše, če se takrat, ko smo ful prepoteni celi ofrišamo, a ne? ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 21:28:16   
eva1
Jaz celega skopam vsak dan-z glavo vred! Že od rojstva-pa ma kožo k angelček! Res lepo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 21:36:00   
muki1
Jaz tudi vsak dan kopam, od znoja hitro dobi pikice po vratu, pa glava ji smrdi kot 100 hudičev, pa polno glavo ima peka in hrane (res nevem kaj počnejo v vrtcu :zmeden2: ). No lani, ko je bila pupa stara tri mesece, ji glave pač nisem šamponirala, ampak tudi prala vsak dan v tej vročini, ker se res hudo poti, že med dojenjem ima vso mokro glavico :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 21:47:20   
Jančika_
Saj dokler je bil bolj brez las, sva mu tudi midva vsak dan pri kopanju umila glavo (samo z vodo, 1x na teden pa s šamponom). Potem pa je 2x dobil temenice in sva poskusila, če bo kaj bolje brez vsakodnevnega pranja. Ne vem, če je povezano, ampak od takrat jih ni več fasal:zmeden2:. Samo bo res treba tudi laske bolj pogosto umivat, ne more bit tako prešvican.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 22:07:33   
**Petra**
Tudi moja mala :duda: se kar dosti poti čez dan. Jst osebno jo kopam vsak dan, razen če res kaj pride vmes in da je čist utrujena, jo sam mal z robčki umijem.

Drugače pa ji glavico umijem vsak dan, s šamponom pa vsak drugi dan. Tudi jaz jo že od rojstva kopam vsak dan in nismo imeli nikoli težav ne s kožo, ne s preveč temeni (nekaj malega smo jih imeli).

Sicer pa je to stvar posameznika. Meni so se vse kolegice čudile, zakaj jo kopam vsak dan, a se na to nisem ozirala. Hotela sem jo naučit enga reda, da vsak dan po kopanju pride doooolgooo spanje, se pravi, da je pred nami noč. In nismo nobeno noč prebedeli, zbudila se je ko je bla lačna in zaspala nazaj.

Joj, zdej sem pa kar malo zašla!!!!!:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden: Se opravičujem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tale vročina in potenje
22.6.2005 22:44:22   
Maxica
Naš :duda: se tudi ful poti, sploh pa laske ima skoz mokre. Jaz ga že od vsega začetka kopam vsak dan, namilim pa vsak tretji dan. Tako mu tudi sedaj umijem laske vsak dan, vsaj z vodo. Ker če ne, pa res smrdijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tale vročina in potenje
23.6.2005 9:47:35   
Anonimen
Nam je dermatolog povedal, naj bi otrokom lase s šamponom prali enkrat NA MESEC (samo z vodo poljubno-krat), milimo pa naj jih nikar. Tudi če ima lepo kožo in mislite, kako da jim žajfa ne škodi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tale vročina in potenje
23.6.2005 10:44:56   
Baby
Tud frizerji priporočajo umivanje največ 1x tedensko z otroškim šamponom. Samo z vodo pa lahko večkrat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Baby taxi


Ali bi uporabljali storitve taxija, ki bi imel tudi otroški sedež?

Pogosto (16%)

Včasih (46%)

Nikoli (37%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!