|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glivice ali plenični izpuščaj?
13.12.2009 19:42:48   
tikatonka
Naši mali so se naredile rdeče pikice po spolovilu. Mislim da so to glivice in ne plenični izpuščaj user posted image . Pred 10 dnevi je imela sor v ustih in sva dobili Daktarin. Zanima me ali ji lahko namažen tudi te pikice z Daktarinom. Hvala za pomoč.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
13.12.2009 19:44:34   
nokiamb
kolk vem je za glivice canesten...

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
13.12.2009 19:53:25   
lenca1
Tudi Daktarin je za glivice - mi smo ga dobili, samo sta 2 različna - eno je mazilo, drug pa je krema (mazilo je za v usta, krema pa za ritko, vsaj mislim, da je tako - drugače pa na unemi, ki je za v usta piše, da je za oralno uporabo). Preveri pa raje še pri P.

< Sporočilo je popravil lenca1 -- 13.12.2009 19:57:34 >

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
13.12.2009 20:03:04   
mojgal
Meni je babca rekla naj ritko mažem z polovico hladilne in polovico Canastena skupaj zmešana, ker samo Canasten je preagresiven za direkt na ritko namazat. Nam so v treh dneh zginile, me pa čudi da so se pri tvijemuser posted image pokazale tako pozno ker naša je imela soor v ustih takoj drugi dan pa še na ritki.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
13.12.2009 20:05:33   
tikatonka
Hvala punce sem pogledala in na Daktarinu piše oralni gel. Tako da takoj jutri zjutraj šibam po Canesten v lekarno.user posted image


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
14.12.2009 11:25:56   
kristinaj
jaz sem našemu po lulčku mazala z daktarinom in je bilo takoj bolje..... sem hotela mu tudi jaz s canestenom namazat pa so rekli, da ni za tako male... zakaj pa ne bi vedela, mogoče pozna kera druga odgovor..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
14.12.2009 11:29:31   
kristinaj
imaš tudi daktarin mazilo za zunanjo uporabo...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
14.12.2009 13:12:46   
mini86
mi smo mel pa dve pikici eno na jajčkih in eno zraven..sm se matrala 14 dni iz praško pasto..pol smo mel pa ravno cepljenje in sm pokazala P in mi je predpisal canesten kremo in rekel da mažem dvakrat na dan..zginl je po cca.3-4 dneh..je pa ostalo tm na jajčkih ne glih rdeča pikica ampak tko mal bol bledo od kože tak flekec..ne vem zakaj bi bil canesten premočen za user posted image če ga predpisujejo..sicer pa namažeš samo po pikicah in ne po celotni ritki..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
3.10.2011 13:29:23   
Dadi78
Drage mamice, rada bi delila z vami čisto preprost recept za odpravo vseh pleničnih nadlog, ki jih sama prakticiram že 9 mesecev od rojstva mojega Lukca. Ne trošite denarja na razne kremice in mavže (razen na Bepanten!!!) temveč v termo posodo dodajte žajbelj, rmanček in kamilico ter prelijte z litrom zavrete vode. Pustite stati kake pol ure, precedite, ohladite in dobile ste čudežni zvarek s katerim redno operite baby ritko, vsaj trikrat dnevno. Jaz ga kuham na vsake tri dni tako da je vedno pri roki. Moram priznati, da je Luka v vseh devetih mesecih imel le 4-krat bolj vneto ritko, a sem vztrajala pri kuhanju čaja. Je že skoraj vse dovoljeno za svojo starost, kar bi lahko izzvalo več ali manj iritiranja za ritko. Ja, pa še to. Vedno uporabite svežo vato za pranje s čajem, pustite malo delovati in potem posušite še s suhim robčkom. Jaz osebno nanesem čisto malo Bepantena enkrat dnevno, ker zinkova komponenta le naredi svoje. Če se pa pojavijo majhni izpuščaji, potem vam pa svetujem da nanesete še malo pudra in nič več. Lahko pustite da se ritka malo prelufta dokler hranite vašo štručko. Zračnost vedno pomaga. Ja, puder od Penatena ali pa mustele bo OK. Tako, upam da vam bo tole prav prišlo. Dadi

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glivice ali plenični izpuščaj?
3.10.2011 21:03:25   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi78

Drage mamice, rada bi delila z vami čisto preprost recept za odpravo vseh pleničnih nadlog, ki jih sama prakticiram že 9 mesecev od rojstva mojega Lukca. Ne trošite denarja na razne kremice in mavže (razen na Bepanten!!!) temveč v termo posodo dodajte žajbelj, rmanček in kamilico ter prelijte z litrom zavrete vode. Pustite stati kake pol ure, precedite, ohladite in dobile ste čudežni zvarek s katerim redno operite baby ritko, vsaj trikrat dnevno. Jaz ga kuham na vsake tri dni tako da je vedno pri roki. Moram priznati, da je Luka v vseh devetih mesecih imel le 4-krat bolj vneto ritko, a sem vztrajala pri kuhanju čaja. Je že skoraj vse dovoljeno za svojo starost, kar bi lahko izzvalo več ali manj iritiranja za ritko. Ja, pa še to. Vedno uporabite svežo vato za pranje s čajem, pustite malo delovati in potem posušite še s suhim robčkom. Jaz osebno nanesem čisto malo Bepantena enkrat dnevno, ker zinkova komponenta le naredi svoje. Če se pa pojavijo majhni izpuščaji, potem vam pa svetujem da nanesete še malo pudra in nič več. Lahko pustite da se ritka malo prelufta dokler hranite vašo štručko. Zračnost vedno pomaga. Ja, puder od Penatena ali pa mustele bo OK. Tako, upam da vam bo tole prav prišlo. Dadi


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja no, vsaka ima svoj recept.



Drugače pa je daktarin za usta in spodaj, canesten pa samo za spodaj.

(odgovor članu Dadi78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!