|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj vprašanj v zvezi z hrano
19.6.2005 21:32:39   
BONI*
Pozdravljene!
Naš 6 mesečnik zelo rad je gosto hrano. Sedaj imamo že 2 obroka goste hrane. Dopoldan imamo sadje, zelenjavo in vsake toliko časa mesek, zvečer pa mlečno-žitno kašico. Vendar imam jaz občutek, da je na jedilniku kar naprej eno in isto. Saj kaj dosti izbire pri 6 mesečniku tako ali tako nimam.
Me pa zanima, če lahko pri pripravi hrane zanj uporabljam ovsene kosmiče in koruzne kosmiče (na teh, ki jih imamo doma na škatli piše, da vsebujejo tudi malo soli, sladkorja in maščobe).
Kaj pa gres in polenta (seveda kuhano na vodi ali adaptiranem mleku):zmeden2:
Kaj pa mu recimo lahko še pripravim zvelčer, da ne bi glih vedno jedel samo kupljene mlečne-žitne kašice?
Kaj pa začimbe? Katere se lahko uporabljajo, če se sploh lahko:zmeden:
A ja, pa še nekaj. Na nekaterih kupljenih kašicah (že po 5 mesecih) piše, da vsebujejo prepečenec. A to lahko?:zmeden2:

Hvala za vašo pomoč!
Lp, Boni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nekaj vprašanj v zvezi z hrano
19.6.2005 23:32:30   
Pika10
Midva imava tudi dva obroka že gosta. Zvečer mu dajem kašice od Milupe, pa so zelo različnih okusov, kaj pa te Keksolino,... Meni se zdi da je tega na pretek v trgovinah. Za prvič sem kupila vse okuse od Milupe, tiste ki se mešajo samo z vodo.Teh je enih pet okusov. Kupila sem pa še od Kolinske riževo kašico z banano, pa me moti, ker je treba zraven kupit še mleko, ki pa ni poceni.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nekaj vprašanj v zvezi z hrano
20.6.2005 7:42:43   
PICANCEK
Zdravo!
Lahko uporabljaš kosmiče, saj pravijo, da po 6.mesecu lahko otrok že je hrano z glutenom (če jih žitarice vsebujejo). Jaz sem mu dajala (in še mu dajem) zjutraj in zvečer kašice, ki se mešajo z vodo (Mullerjeve za 239 sit), sadne, bananine, gris (so zelo dobre). Čez dan pa sadje, zelenjavo, skute, jogurte, ampak s tem še malo počakaj. Polenta pa je tako zakon! Ima jo zelo rad že od vsega začetka. mešala sem mu jo s suhim sadjem (kuhanim seveda), z drugim sadjem, npr. kuhanim jabolkom in z zelenjavo.
Grisa nisem dajala, ker nisem vedela, d aje okusen tudi na vodi. čakam, da bo lahko pil mleko...

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime za deklico
Lucka9

Katero ime vam je všeč?

Anastazija (17%)

Arija (10%)

Živa (31%)

Klara (42%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!