|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slinčki
24.11.2009 7:56:46   
anika87
Mene pa zanima kakšne slinčke uporabljate za vaše malčke, kakšni so vam v redu?
Jaz imam rada take, da so malo debelejši bombažni, npr. slinček na katerem piše MOJA - sem jih dobila, nimam pojma kje se kupijo, pri nas jih nisem zasledila nikjer.user posted image
Spodaj pa dam še enega tankega s polivinilom in potem samo zgornjega menjam. Ali pa še boljši (samo imam samo 2) mi je za spodaj slinček iz Lidla, imeli so jih enkrat poleti in mi je ful dober, samo takrat je mož kupu en paket, ker nisem takrat vedela al bojo praktični ali ne... zdaj ko jih uporabljamo, pa mi je žal, da nisma več kupila...

Kakšne slinčke uporabljate in kje jih kupujete?
Sem gledala v BC, Pikapolonici, Kiku... pri nas nimamo ne vem koliko trgovin... ampak vseeno - sem bila razočarana nad izbiro v BC in Piki.
V NKD mi še ni uspelo it, ali imajo tam kakšne?
V Mercatorju sem našla ene ful fajne Lumpi, take da so malo daljši (ne tiste, ki majo nogavičke notri) in so mi bili super, ampak so imeli le še 2 komada rozastauser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slinčki
24.11.2009 8:02:28   
miapia
Ene sem kupila  v Ikei skoraj zastonj - brez polivinila. Zadnjič sem pa kupila v DM ju s polivinilom spodaj - so ful lušni in poceni. Veliko slinčkov sem tudi dobila od drugih.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slinčki
24.11.2009 8:08:29   
Katy78
Jaz imam doma samo 5 slinčkov (s polivinilom spodaj), pa še te uporabljam samo za hranjenje. Ker je požerušček in ne dovoli, da bi šlo kaj mimo ust, ima en slinček tudi po 3 dni preden se sploh kaj umaže. user posted image  

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slinčki
24.11.2009 8:12:47   
anika87
Hahaha, super katy, potem nimaš veliko pranja user posted image

Naš je pa polivanček, pa slini se zdaj ful... Tašča sicer že 2 meseca napoveduje, da bo prvi zobek user posted image
Mogoče bo pa zdej res... Ker to bo mel menda po atiju, da bo kmalu dobil prvi zobek user posted image - samo je že v zamudi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slinčki
24.11.2009 8:15:52   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Hahaha, super katy, potem nimaš veliko pranja user posted image

Naš je pa polivanček, pa slini se zdaj ful... Tašča sicer že 2 meseca napoveduje, da bo prvi zobek user posted image
Mogoče bo pa zdej res... Ker to bo mel menda po atiju, da bo kmalu dobil prvi zobek user posted image - samo je že v zamudi user posted image user posted image user posted image



Naš se slinil ni nikoli, je pa v usta tlačil vse že nekje od 3. meseca, pa so tudi babice in razne tete govorile, ja zdaj pa bo zobek - pa je prvi pokukal šele pri 8. mesecih. user posted image  

Glede polivanja - naš mali je tako polival, da slinček ni prišel v poštev, je bilo levo in desno od slinčka vse mokro, pa rokavi tudi, tako da sem ga morala vseeno preoblečti, pa še dol si ga je vlekel, tako da smo jih opustili že zelo zelo zgodaj. user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slinčki
24.11.2009 8:17:12   
Katy78
Glede pranja - od začetka sem prala vsake 2 dni, toliko politih bodijev in pleničk, ki jih je imel v posteljici pod glavico, se je nabralo zaradi tega polivanja. Sem mislila, da se mi bo zmešalo. user posted image  No, po 6. mesecu je nehal polivati in pranja je OBČUTNO manj.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slinčki
24.11.2009 9:08:20   
manna
Naša pupa je tako čista, nič ne poliva, tko da do zdaj sem prala njene cotke največ enkrat na teden, včasih še bolj poredko. Je pa zdaj začela jest kašice in se je kup umazanih slinčkov in bodijev kar nabral. Imamo zaenkrat samo bombažne slinčke, pa niso nevemkaj. Recimo korenčkove packe pa sploh ne grejo dol z bombažnega slinčka, tako da si bo treba omislit kakšen polivinilast slinček... 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slinčki
24.11.2009 10:31:35   
kristinaj
najbolj zadovoljna z lumpijevimi, podloženimi tako, da majčka ostane suha...

sedaj tudi take ki imajo luknjo, da mu ga kar čez glavo nataknem in ni treba vezat....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slinčki
24.11.2009 11:20:58   
anika87
kristinaj, včeraj sem gledala v našem hipermarketu, pa niso imeli skoraj ničuser posted image Kot sem že prej napisala, 2, ki sta mi bila super, vendar rozastauser posted image  user posted image , če bi bilo takih v fantovskih barvah, bi jih seveda kupila vsaj 10. Tisti, ki imajo nogavičke notri v žepku, pa so mi prekratki...
Kakšne pa imaš ti lumpijeve? So podloženi z vrečko?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slinčki
24.11.2009 21:51:32   
Monni
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Recimo korenčkove packe pa sploh ne grejo dol z bombažnega slinčka, tako da si bo treba omislit kakšen polivinilast slinček... 


Madeži, ki nastanejo od korenčkove kašice jaz odstranim tako, da slinček oz. oblačila namočim v mleko, potem pa dam normalno v pranje. Vsi madeži od korenčkove kašice izginejo.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slinčki
24.11.2009 22:02:27   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Monni

Madeži, ki nastanejo od korenčkove kašice jaz odstranim tako, da slinček oz. oblačila namočim v mleko, potem pa dam normalno v pranje. Vsi madeži od korenčkove kašice izginejo.



user posted image user posted image user posted image mleko?
Ja super, hvala da deliš skrivnost z nami, bom probala user posted image
A deluje še za kakšne druge madeže?
Kakšno mleko mora biti? Ne zafrkavam, resno vprašam.user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Katero vodo pijete?


Katera ustekleničena voda vam je najboljša?

Radenska (11%)

Costella (17%)

Zala (13%)

Dana (10%)

Jana (4%)

pijem vodo iz pipe (46%)


Število vseh glasov: 13559

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!