|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A gre jutri katera v Interspar?
6.11.2009 19:07:01   
Adelina
Nekaj bi prosila, če bi pogledala v Sparu, če mogoče gre katera? Sama nimam  nobenega v bližini. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
6.11.2009 19:10:12   
rina22
Hm...jaz sem bila danesuser posted image Ju3 pa verjetno ne bom šla. MOgoče pa - kaj pa rabiš, da pogledam, če bom šla?


(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
6.11.2009 19:11:05   
zmajaz
Jaz grem jutri - kaj rabiš?

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
6.11.2009 19:15:35   
Adelina
Rada bi če lahko katera pogleda, če imajo tisti plastični zaboji, ki so zdaj v prospektu (oni manjši brez kolesc-barvni, cena 6,99) popolnoma ravno dno ali so kake zareze ali izbokline. Bi šlo?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
6.11.2009 19:17:45   
rina22
Če bom šla, bom pogledala, in javim, ok?

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
6.11.2009 19:40:33   
zmajaz
No, bom jaz tudi pogledala.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
6.11.2009 19:48:49   
Adelina
Hvala!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
7.11.2009 15:49:30   
zmajaz
No sem pogledala in ti lahko povem, da imajo ti zaboji rahlo izbočeno dno, pa še potem zareze v tem izbočenem delu. Imajo pa ene druge zaboje, podobne velikosti, samo da so iz bele oziroma take mlečne posojne plastike, ki pa imajo povsem ravno dno, stanejo pa 7,90 eur.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
7.11.2009 16:29:29   
Adelina
Kje pa si gledala te druge zaboje (kateri Interspar)?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
7.11.2009 17:05:22   
zmajaz
Jaz sem bila v Intersparu v Europarku v MB, ampak mislim, da mora te zaboje imeti vsak Interspar - bili so pa kar vsi na istem kupu, zato sem slučajno videla še te druge in sem pač pogledala, če so mogoče ti brez zarez in izboklin na dnu, ko si ravno to spraševala. user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
7.11.2009 21:10:53   
Adelina
Hm, a bi lahko ti 2 kupila pa mi po pošti poslala, če boš drugi teden še kaj hodila v Špar? A sm preveč zahtevna?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
7.11.2009 21:25:01   
zmajaz
Joj, z veseljem bi ti pomagala, ampak jaz imam do Interspara 40 km, tako da v bistvu zelo poredko hodim prav v Interpar (nič več kot 1-2x na mesec), v Sparu, ki mi je relativno blizu, pa teh posod nimajo, vsaj videla jih nisem, ko sem bila danes tudi tam. Morda se javi katera druga, ki je bližje.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
7.11.2009 21:31:59   
Adelina
Ok, najlepša ti hvala za vso pomoč, sem mislila da hodiš redno v Interšpar.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
7.11.2009 22:16:05   
botrca
Jutri spar v EP v Mariboru ne dela, ker imajo inventuro.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
8.11.2009 14:31:35   
Adelina
Botrca a ti redno hodiš v ta Interšpar?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
9.11.2009 8:46:58   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Botrca a ti redno hodiš v ta Interšpar?


občasno, zakaj?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
9.11.2009 11:20:53   
Adelina
Če bi mi ti mogoče hotla vzet te zaboje z ravnim dnom, ki jih je gledala zmajaz in mi jih poslat po pošti. Ker v ljubljanskem ne vem če jih imajo (ti namreč niso v prospektu), vsaj ko sem zadnjič gledala to plastiko ni bilo nič takšnega. Pa tudi v Ljubljano trenutno ne grem nič, da bi pogledala, če so dobili kaj novega.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
9.11.2009 14:31:21   
botrca
Kakšne zabojeuser posted image  Pošlji mi sliko.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
9.11.2009 15:17:15   
pety78
Joj, boste za poštnino več dale, kot za zaboj. 

_____________________________



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A gre jutri katera v Interspar?
10.11.2009 10:29:00   
Adelina
Botrca slike nimam. Če pogledaš par postov više, sem prosila če mi katera pogleda te barvne zaboje, ki so sedaj v akciji v Interšparu, če imajo ravno dno. Zmajaz je pogledala in rekla, da ti nimajo ravnega dna, so pa zraven teh naloženi še eni zaboji podobnih mer, le da niso barvni (in niso v akciji), ki pa imajo ravno dno (cena 7.90evra). No 2 ta  zaboja, če bi mi lahko kupila in poslala.

Pety 78 misliš da bi res ful prišlo poštnine. Saj zaboji so razmeroma lahki in mislim, da ne bi smelo bit tolk (sicer pa bi te zaboje rada imela zaradi ravnega dna, ki jih v taki velikosti nikjer ne dobim in ne zaradi cene).

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?