|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pohištveni sejem
27.10.2009 8:36:07   
naja17
Moj je rekel, da bo šel, ker zdej sva že pri pohištvu in ok, če že mora, ampak zdej, ko se pa bliža, ima pa en kup izgovorov user posted image  in ker vem, da je to ogromna zadeva, mi prosim predlagate kak plan, ker se bojim, da mi bo v 2h skliznil z Gospodarca user posted image  In pol bom jest prstjena in bo kreg... Nočem pa it s kolegico, sej nam z njo opremljala in živela user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.10.2009 8:37:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pohištveni sejem
27.10.2009 8:47:11   
melanija
Jaz sem tudi mislila da bova šla skupaj, ma kot kaže je tako kot tvoj najprej za potem proti.

Jaz sem se odločila da grem pa četudi sama, nekaj preurejamo hišo in bi si rada malo ogledala stvari. Itak pred vsakim nakupom se zmeniva kako in kaj, bo pa dobil en kup prospektov na vpogled - seveda tistega kar je meni všeč.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pohištveni sejem
27.10.2009 9:31:27   
nu_tella
Oh punce ste me kr malo potolažle user posted image Jaz pa vsa tle znervirana kako mi gre pr mojmu to na živce da neku oblubi pol pa tega ne naredi. A pol so vsi naši taki user posted image Moj tudi zdej že dve leti oblubla, da ko bomo pa v nakupovanju stanovanja, takrat bova pa res šla. In kaj se zgodi. Smo v nakupovanju stanovanja. Mu povam da je sejem. On ok. Pol čez pol ure rečam, a grem po karte k so v predprodaji cnej...pa on...ma ne. Kdo je reku da greva!?!?!? Za znort. No meni je tudi brezzveze it sama. Razn tvoj predlog melanija je dobr. Da mu dam ceu kup prospektov kar bo meni všeč user posted image  

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
27.10.2009 9:32:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nu_tella)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pohištveni sejem
27.10.2009 11:36:22   
naja17
Ma meni je tamali problem it sama, al pa s kolegico, bi mi blo super, če bi mi dal 100% proste roke pri opremljanju, tko pa je pri nama vse skupna odločitev (pa ne bi o tem, da sva čist različna user posted image ), pa še ta tip nima nobene predstave, ampak vse mora videt, da pol ugotovi, da je to vredu user posted image ....

Moj ma da gre, pa če se na glavo postavi! Sam moram vzet nek vornk selotejp, da ga nam poslušala....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pohištveni sejem
27.10.2009 12:30:19   
FLASK_A
Pa pusti ga doma no. Naroči lepo stvari, ki so ti všeč, če neče bit zraven. Lepo gledaš na buđet in to je to.

Ni se treba zdej začet kregat, ko gresta končno na svojeuser posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pohištveni sejem
5.11.2009 14:05:58   
naja17
Wiiiii.... Uspela sem ga spravit, tam prot koncu je nekaj začel godrnjat, ampak je šlo skoz... Ugotovila, da par stvari lih ne bo šlo tko kot sva si zamislila, našla en kup stvari za katere nimava dinarčkov, prišla do nekih novih ideje itd... Fino fajn....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pohištveni sejem
5.11.2009 14:50:35   
Lolek in Bolek
naja17 tvoj avatator vse pove. očitno si si izbrala kar pravegauser posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pohištveni sejem
5.11.2009 14:56:32   
kallia
No, pri nama sem pa jaz tista, ki komaj čaka, da greva s sejma. On bi si še to pogledal, pa to, pa ono.... mene pa že noge bolijo in sem že zmatrana in vidim samo še domačo posteljo user posted image

Je pač v tem ''fohu'' in zadnjih par let greva vedno pogledat, tudi njihova firma v kateri dela je na sejmu, tko da dobiva še zastonj karte in zastonj kavico na njihovem prireditvenem prostoru user posted image  Pa mi je vedno lepo it, le po kakih treh urah ogledovanja mam pa ponavadi res že vsega dost.

< Sporočilo je popravil kallia -- 5.11.2009 14:57:39 >

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pohištveni sejem
5.11.2009 14:56:55   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Wiiiii.... Uspela sem ga spravit, tam prot koncu je nekaj začel godrnjat, ampak je šlo skoz... Ugotovila, da par stvari lih ne bo šlo tko kot sva si zamislila, našla en kup stvari za katere nimava dinarčkov, prišla do nekih novih ideje itd... Fino fajn....


user posted image Superca!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pohištveni sejem
6.11.2009 8:31:25   
LoCa
očitno so tipi podobni. moj je po eni uri že jamral....ampak ok, za moje pojme ni blo nič ekstra, kuhinje so ble najbolj zanimive, če ne pa brezveze, ker nisva šla z kakim konkretnim namenom ampak samo gledat. bo pa danes in za vikend najbrž groznouser posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pohištveni sejem
6.11.2009 9:17:57   
Ploha
moj tud ne bi šel, ampak da bi mi pa prepustil, da bi po svojem okusu izbrala, to pa ne user posted image

< Sporočilo je popravil Ploha -- 6.11.2009 9:19:21 >

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pohištveni sejem
6.11.2009 9:26:50   
blaža
Moj je pa priden in gre rad z mano na kake take sejme in trgovine, ampak jaz sem grozna in je pol vedno po moje. No sej je na koncu obema všeč, ma,...user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?