|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Like-a-bike
26.10.2009 15:17:08   
lenca1
Hčerki bi za 2.RD želela kupiti ponaredek like a bike (za original nimam denarja cca 200€). Gledala sem na igrarija.com in jih našla še kar po zmernih cenah. Bi pa radi lesenega in ne kovinskega in kot sem opazila so leseni samo 12col, kovinski se pa da dobit 10col (čeprav sem potem malo primerjala višine sedeža in ni veliko razlike, lesen je nižji v primerjavi z drugimi kovinskimi 12 colskimi poganjalci).

Naša je sedaj velika 88cm in ne vem, če bi z nogicami dosegla do tal (lesen ima višino sedeža od 38-43cm). A mogoče veste, kje še prodajajo lesene (videla sem, da identičnega kot na igrariji.com prodajajo v TOYS'R'US le da je cenejši). V Mullerju jih nimajo več, mogoče še kje drugje? A se da na spletni strani TOYS'R'US, kje videti njihovo zalogo, da ne bi zastonj hodili.

< Sporočilo je popravil lenca1 -- 26.10.2009 15:18:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Like-a-bike
26.10.2009 15:23:08   
livia
Jaz sem naredila celo študijo na to temo in na koncu kupila original ravno zaradi višine. Sem pa dala 140€ pri zastopniku, se da malo pocenkat.

Drugače imaš ponaredke pri Pikapolonici, Iani,... ostalo se ne spomnem. Vpiši v google wooden bike ali kaj takega, samo so vsi višji.
Je pa to kolo zakon, kar že sama verjetno veš.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Like-a-bike
26.10.2009 19:49:58   
hubi
Poglej na igrarije.com pa na mimovrste. Mi imamo 12 colskega kovinskega in je ful lahek. Se ti pa lahko zgodi, da bo punca čez zimo fajn zrasla.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Like-a-bike
27.10.2009 7:21:34   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Poglej na igrarije.com pa na mimovrste. Mi imamo 12 colskega kovinskega in je ful lahek. Se ti pa lahko zgodi, da bo punca čez zimo fajn zrasla.


Ker ne vem koliko bo čez zimo zrasla, ne vem ali naj vzamem 10 ali raje 12 colskega. Včeraj smo bili v Pikapolonici in je probala 10colskega in ji je ravno prav (sedež se pa še dvigne). Koliko časa pa mislite, da je uporaben 10colski (strah me je, da ga ne bi prehitro prerasla, ker sem namreč prebrala, da ga otroci obožujejo tudi še po 4.letu). 12colski bi ji bil pa trenutno čisto prevelik, res pa je, da bi ga potem lahko dlje časa vozila.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Like-a-bike
27.10.2009 7:23:10   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1


IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Poglej na igrarije.com pa na mimovrste. Mi imamo 12 colskega kovinskega in je ful lahek. Se ti pa lahko zgodi, da bo punca čez zimo fajn zrasla.


Ker ne vem koliko bo čez zimo zrasla, ne vem ali naj vzamem 10 ali raje 12 colskega. Včeraj smo bili v Pikapolonici in je probala 10colskega in ji je ravno prav (sedež se pa še dvigne). Koliko časa pa mislite, da je uporaben 10colski (strah me je, da ga ne bi prehitro prerasla, ker sem namreč prebrala, da ga otroci obožujejo tudi še po 4.letu). 12colski bi ji bil pa trenutno čisto prevelik, res pa je, da bi ga potem lahko dlje časa vozila.


Mi imamo za našega dveletnika 10colskega, pa se šestletnica še zmeraj vozi z njim kot neumna.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Like-a-bike
27.10.2009 8:16:31   
piko12
Jaz sem pred poletjem tudi delala celo študijo o 10 in 12 colskem in je vmes tolk zrasel, da je dobil kar 12 colskega. Imamo pa like-a-bike, ampak kovinskega. Lesene sem jaz videla v IANI v BTCju, pa se mi zdi, da niso bili več kot 100eur.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Like-a-bike
27.10.2009 10:14:39   
livia
Pri likeabike so vam coli čist nepomembni. V colih se meri velikost kolesa, gume, ne pa višina sedeža. Važen je podatek kako je sedež nastavljiv, minimum in maksimum.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Like-a-bike
27.10.2009 12:43:07   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Pri likeabike so vam coli čist nepomembni. V colih se meri velikost kolesa, gume, ne pa višina sedeža. Važen je podatek kako je sedež nastavljiv, minimum in maksimum.

To vem, da coli pomenijo velikost koles in da je pomembna nastavitev višine sedeža. Problem je npr. edino to, ker se ne da pri vseh poganjalcih nastavljati višine krmila (balance) in ko otrok zraste je ful preveč nagnjen naprej (prenizko) - takrat pa je velikost kolesa pomembna, ker je tudi sprednji del balance višji. Ampak res, cel doktorat lahko narediš, preden kaj kupiš (mal smo komplikatorji, ampak res pa ne bi rada kupovala zadeve 2x ali večkrat - kolo že, tega pa ne)user posted image .
Pa še to me moti, ker na netu ni pri vseh označeno kakšna je nastavljivost sedeža (pri enih je le podatek o dolžini koraka).

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Like-a-bike
27.10.2009 21:49:04   
hubi
Mi imamo Hudoro in je oboje nastavljivo.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




kresovanje
Lelly28 RR

Ali peljete svojega otroka na kresovanje?

da (50%)

ne (50%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!