|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa zunaj
22.10.2009 10:43:52   
a982
Ojla,
imam eno mogoče mal butasto vprašanje, samo me zanimajo vaše izkušnje. Rada bi šla na eno prireditev v kratkem, moj dojenček bo star 2meseca, pa me zanima, če bo seveda ok vreme, kar naj bi bilo (sonce, normalne temp.) ali je lahko zunaj cca 5,6ur ali je to preveč? Malo sem zmedena, ker ne vem ali je pametno, da bi bil tolk časa na zraku  ( no vmes bi šli na kakšno kavico pa itak bi ga blo treba previt pa nafutrat). Kakšno je vaše mnenje? Hvala in pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 10:46:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu a982)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 10:52:48   
ledenaa
Od kdaj je zrak škodljiv in ne bi smel biti otrok več ur zunajuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 10:55:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 10:55:49   
anika87
Veni mu bo še bolj lušno...

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 10:56:55   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
Od kdaj je zrak škodljiv in ne bi smel biti otrok več ur zunajuser posted image

To je meni namenjeno? user posted image


men se ne zdi, kot da bi blo tebi... lisička


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 10:58:13   
miska2004
Hm, meni se pa zdi kar malo preveč... Septembra, ko so bile normalne temperature, ja, zdaj mi je pa odločno premraz.
No, res pa sem bolj zmrznjene sorteuser posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 11:04:11   
Petka09
Saj tak mali dojenček je itak še v košari... V košari pa se da otroka tako fajn zabubit, da bo res užival notri. Fino ga oblečeš, pokriješ... joj, še jaz bi bla na njegovem mestu, hehe user posted image user posted image .
Pa še res svežega zraka se bo nadihal in lepo spal. Nič mu ne more škoditi, kvečjemu koristiti. Pa še itak praviš, da boste presekali vse skupaj s previjanjem, hranjenjem.... vi samo GO FOR IT! Uživajte!

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 11:28:24   
manna
Ko boste notri na toplem  (na kavici, pa na futranju) ga malo sleči oz. odkrij, da mu ne bo prevroče, potem za ven pa spet obleči. Po mojem bo OK, saj 5 ur tudi ni tolk dolgo...

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 11:57:00   
kristinaj
zrak mu ne bo škodil, če bo na toplem, sit in čist mu ne bo hudega..... in da bo vreme kolikor toliko ok, zaradi tebe.... jaz definitivno ne bi zdržala zunaj toliko časa...na tem mrazu

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 11:59:42   
anika87
Pa obrazek mu namaži s kremico, da bo zaščiten. Moj ima kar včasih fajn rdeča lička, ko sma zunaj na mrzlem. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 12:33:56   
anci banci
midva sa bila z malčkom do prejšnjega tedna tud po 5 ur zunaj, vems sem ga 1x nafutrala in previla, mali je po večini spal al pa gledal drevesa (ko je veter pihal)-ima pa skoraj 4 mesece... poleti smo bili pa po cele dneve zunaj
pri 2 mesecih smo bili celo na morju v Dalmaciji (na Šolti) in je vse super prenesel...

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 15:29:22   
bskrle
Vlažen zrak, veliko ljudi, nizke tem. - če mene vprašaš odpade.
Dete rabi mir, ne šundra.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 15:37:24   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Vlažen zrak, veliko ljudi, nizke tem. - če mene vprašaš odpade.
Dete rabi mir, ne šundra.



user posted image user posted image user posted image user posted image

No, tak odgovor je pa res neprimeren, sorry! Dete rabi mir, ne šundra.... Saj niti ne vem, kako komentirat! A ti imaš torej svoje otroke nonstop zaprte v hiši, brez obiskov, brez smeha, brez spoznavanja in opazovanja drugih ljudi, brez potepanja po mestu, brez obiska kakšne otroške predstave (odvisno, koliko imaš stare otroke), brez tega in onega?

No, če si mislila pač, da je njeno dete staro samo 2 meseca in da zato rabi mir... Otrok bo že pokazal, če mu kaj ne ustreza iz lastnih izkušenj pa ti povem, da je moja veliko lepše spala in bila bolj pridna ravno takrat, ko smo imeli obiske, bli na glasni plaži na morju, hodili po trgovinah... Ravno doma v miru je največ tečkala in težko zaspala.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 15:39:06   
anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Vlažen zrak, veliko ljudi, nizke tem. - če mene vprašaš odpade.
Dete rabi mir, ne šundra.



glede prvo napisanega se strinjam
glede pa rugo napisanega pa ne toliko...moj najbolj uživa ko je dogajanje zraven... večji je šunder bolj uživa... tudi ko sem sama doma mora špilat radio... ker če ne je katastrofa-to je že od začetka

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 15:43:37   
vanilla
Nikar se bati vlažnega vremena, nizkih temperatur... Seveda pač delamo po pameti in če je premzlo nismo dolgo časa zunaj, vendar pa otroku samo koristi, če je zunaj ob vseh vremenskih prilikah, ker s tem krepi imunski sistem. Če ga držimo samo notri in se bojimo snega, dežja, temperatur pod ničlo, mu  s tem tudi ne naredimo koristi, ker potem pa faše prehlad takoj, ko prvič pomolimo nos ven.

Moj odgovor torej, seveda pojdite, če bo zelo zelo mrzlo, pa se raje večkrat držite kje na toplem in otroka takrat slečeš, da se ne pregreje, ko greste potem spet ven. Dogajanje okrog je pa ponavadi itak "balzam za dojenčka" user posted image .

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 15:44:18   
manna
Tudi jaz zmeraj bolj ugotavljam da ji je bolj všeč šunder, ljudje vseokrog, ropotanje, sprehajanje... kot pa bit doma v tišini in miru. Glede mraza pa - odvisno kakšno bo vreme seveda.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko časa zunaj
22.10.2009 16:45:58   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: a982

Ojla,
imam eno mogoče mal butasto vprašanje...
moj dojenček bo star 2meseca, pa me zanima, če bo seveda ok vreme, kar naj bi bilo (sonce, normalne temp.) ali je lahko zunaj cca 5,6ur ali je to preveč? Malo sem zmedena, ker ne vem ali je pametno, da bi bil tolk časa na zraku  ( no vmes bi šli na kakšno kavico pa itak bi ga blo treba previt pa nafutrat). Kakšno je vaše mnenje? 


vprašanje je res butasto...seveda je lahko zunaj zakaj pa ne. Če je lepo vreme, ne vidim zakaj ne bi bil zunaj. Vzameš vse potrebno s sabo, ga kot si napisala vmes previješ, nahraniš...to je to.  Uživaj.

< Sporočilo je popravil botrca -- 22.10.2009 16:47:34 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko časa zunaj
23.10.2009 16:18:22   
marjetica8
Naš se je rodil aprila in, ker mamo takoj pred hišo velik vrt in živimo na podeželju, kjer je dober zrak, smo ga imeli že od prvega mesca skoz zunaj. Pa je zdrav ko riba:)! Kar se pa tiče šundra, sicer ne vem kako so drugi user posted image , ampak naš bolj ko je šunder, bolj spi:)!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko časa zunaj
23.10.2009 22:59:06   
tinec78
Oj,

Naš ima 6 tednov in sva po enem tednu dnevno zunaj, najraje po cel dan, vrneva se okrog 15h, 16h in to samo zato ker pride oči domov in še njega peljeva na sprehod. :) Naš uživa cel čas, ko je lačen pa se nafutrava in gremo dalje.

LP
T

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




velika noč
Lelly28 RR

Ali boste letos veliko noč praznovali klasično (s pirihi, potico in vsemi drugimi dobrotami) ali boste malce omejili hrano, zaradi kornavirusa?

klasično (41%)

malce drugače (53%)

ne vem še (6%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!