|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je dosti, če ponoči samo pije?
21.10.2009 21:39:09   
anika87
Ojla!
Že nekaj časa dodajam AM, v bistvu že nekaj časa dojim samo še zgodaj zjutraj, ko se moj mali še ne prebudi prav, tako da vleče bolj v sanjah... Čez dan oz. ko je čisto buden, noče.
Spi od 20h do 8h, dojim pa ga okoli 4h-5h, vse ostalo prej in potem prespi in se zelo redko zbudi.
Črpam že nekaj časa samo še zvečer, ker sem bila že ubita od tega črpanja non stop in zdaj vidim, da čedalje manj načrpam vsak dan in se mi zdi po tej količini, da se Nejc takrat, ko sesa zizo, samo še odžeja, po moje ni kaj več mleka. In zato me zanima, ko bo mojega mleka zmanjkalo, ali bo v redu, če mu ponudim samo pit čajčka takrat, ko naj bi ga dojila (proti jutru), recimo če bo potem zaspal in spal kot sedaj, ali mu moram narediti mlekca za jesti?
Če ne bi zaspal mu bom seveda naredila jesti, ampak če pa bi, pa bo nesladkan čajček vredu, ali neuser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je dosti, če ponoči samo pije?
21.10.2009 21:52:54   
birdy
Nimam sicer izkušenj z takim otrokom ki ponoč ne bijedu (dojim in sem seveda hkrati tud duda) ampak kokr vem je vredu če sam čaj ponudiš. Vsaj kokr berem od naših ki jim ponoči sploh ne jejo, niti ne pijejo. Če pa ne bo hotu spat si pa itak že sama rekla da mu boš pa pač mleko nardila in men se zdi tko čist vredu.
Tud ni več glih čisti novorojenček tko da se men zdi čist ok.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je dosti, če ponoči samo pije?
21.10.2009 22:37:28   
kaya2007
naša ponoči ni nikoli jedla, niti nam niso rekli naj jo budimo (pa je prava suhica, tako da ne. bi bila presenečena, če bi nam zatežili user posted image ). pravijo, da je bolje spanc kot pa žganc user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je dosti, če ponoči samo pije?
21.10.2009 22:41:14   
rija
počakaj pa probaj. ne se sekirat na zalogo.

edino pazi, da mu slučajno ne boš dala sladkanega čaja.....raje ponudi navadno vodo. če že....

ker jaz sem mojemu dajala instant čaj, pa se mi je mulc začel buditi na pol ure....user posted image  ko mi je prekipelo, sem dala samo vodo in gospodič se je namrdnil in začel nazaj spati....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.10.2009 23:17:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je dosti, če ponoči samo pije?
22.10.2009 12:03:00   
anika87
Še eno, mogoče malo butastouser posted image vprašanje, pa vseeno...
Tiste, ki dajate samo tekočine pit ponoči in nič ne hranite več, ali ga vzamete ven, kot prej za jest in date pit, ali mu date kar v posteljico in ga malo nadvignete z roko?
A mora tut kupčka podirat? Ker Nejc bo po moje ful malo spil, ker tudi čez dan zelo malo pije...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je dosti, če ponoči samo pije?
22.10.2009 12:10:46   
Hanuši
Midva sva stara 4,5 meseca in je že 2 meseca izključno na AM. Spi mi od 20,30 pa do 8h zjutraj v kosu. Se je pa ene parkrat ponoči zbudil, oz. je začel malo stokati, pa sem mu samo dudo dala in je zaspal nazaj.

Počakaj, pa boš videla, poskusi najprej z dudo, če pa ne bo zaspal, bo pa verjetno lakota tista katera ga bo zbudila.

Korak za korakom, ne prehitevaj in se po nepotrebnem ne obremenjuj.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je dosti, če ponoči samo pije?
22.10.2009 12:34:50   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Počakaj, pa boš videla, poskusi najprej z dudo, če pa ne bo zaspal, bo pa verjetno lakota tista katera ga bo zbudila.

Korak za korakom, ne prehitevaj in se po nepotrebnem ne obremenjuj.



Se strinjam. Pa namesto čaja, daj vodo
Jaz našega ne dvigujem ven, ker bi se razbudil, dam mu vodo v posteljci, kupča nismo podirali, za tista dva požirka nisem rabila.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kdaj ste rodile?
Sadrika

Kdaj ste prvič rodile?

v 37.tednu (13%)

v 38.tednu (13%)

v 39.tednu (15%)

v 40.tednu (20%)

v 41.tednu (25%)

v 42.tednu (14%)


Število vseh glasov: 543

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!