|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kaj narobe?
20.10.2009 13:09:01   
Anonimen
Tam spodaj mam eno bradavico ne velko ampak me je par dni bolelo sem mislila ok kak izpuščaj se mi naredil pa mi danes ni dalo miru in sem pogledala pa vidim v tej bradavici gnoj,ki sem ga istisnila je bil fejst gnojno....a je to kaj narobe oziroma nisem še slišala,da bi se bradavica ognojila.....???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 13:12:13   
anabanana
Meni zveni bolj kot mozolj.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 13:12:39   
dalin
Mogoče je bil tak mozoljuser posted image .Tud jaz sem imela "tam spodaj" že kakšno takšno zadevo,pa je sama od sebe zginila.Če ne bo bolje pa,saj veš,k zdravnikuuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 13:12:42   
rija
to je tur, boli ko satanuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 13:12:52   
Anonimen
Ni mozolj,ker tole bradavico imam že odkar pomnim....pa vedno moram pazit nanjo,če s eslučajno tam brijem...pa ni rjave barve ampak taka kot koža pa nikoli se ni ognojila.To mi je čudno.


< Sporočilo je popravil Florina -- 20.10.2009 13:13:53 >

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 13:29:28   
kaya2007
mogoče se ti je slučajno zraven zamašila še lojnica? se ti je naredila bulica?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 13:29:42   
nanč
Za bradavico ki teče iz nje,sem slišala,da ni najbolj v redu.Posvetuj se z zdravnikom

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 15:13:06   
Čebel@
jaz sem svojo buljico pokazala ginekologinji in je rekla da imam kao bradavico in da se lahko kirurško odstrani,če pa me ne moti in ne boli,pa naj ostane-tko da že nekaj let živim z njo in me ne moti

ti priporočam da se pokažeš zdravniku

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 17:06:47   
Anonimen
Saj me ne moti nikakor ne ampak zakaj se mi je zagnojila to me zanima ali je dobro ali ne???

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 17:36:39   
tofsi
Lahko je tudi na brdavici dlaka in se vname okrog mešička - forunkel. Lojnica je lahko prisotna dlje časa in daje videz bulice oz brdavice. Ko  se vname iz nje izteka gnoj. Če te skrbi je najbolje, da obiščeš zdravnika- mogoče bo dovolj že splošni družinski zdravnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 17:42:59   
mala zirafa
Če imaš kremo diprogenta se namaži in hitro pomaga, zdravi in celi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je kaj narobe?
20.10.2009 17:53:26   
Anonimen
Hvala punce bom videla kako bo čez dan ali dva,če nebo bolje ali se bo dalje gnojilo pa res grem k dr.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je kaj narobe?
21.10.2009 0:37:08   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Hvala punce bom videla kako bo čez dan ali dva,če nebo bolje ali se bo dalje gnojilo pa res grem k dr.


Ce se nekaj gnoji nikoli ni dobro. Pojdi k zdravniku pod nujno. Moja tasca je tako cakala, saj je bil samo "mozolj", pa je koncala s slabo dijagnozo.

Takoj jutri pojdi k zdravniku!

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je kaj narobe?
31.10.2009 19:22:14   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: tofsi

...
Če te skrbi je najbolje, da obiščeš zdravnika- mogoče bo dovolj že splošni družinski zdravnik.

...heh, si ne predstavljam, da bi splošnemu zdravniku kazala svojo češpljo. user posted image


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je kaj narobe?
31.10.2009 19:23:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

IZVIRNO SPOROČILO: tofsi

...
Če te skrbi je najbolje, da obiščeš zdravnika- mogoče bo dovolj že splošni družinski zdravnik.

...heh, si ne predstavljam, da bi splošnemu zdravniku kazala svojo češpljo. user posted image



No ja saj mam osebno zdravnico in ginekologinjo žensko,tak,da je vseeno...user posted image user posted image user posted image Sicer pa bom res mogla it zgleda,ker se mi je že drugič ognojia zdaj pa se naredila krasta gor.

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je kaj narobe?
31.10.2009 22:20:02   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Hvala punce bom videla kako bo čez dan ali dva,če nebo bolje ali se bo dalje gnojilo pa res grem k dr.


Ce se nekaj gnoji nikoli ni dobro. Pojdi k zdravniku pod nujno. Moja tasca je tako cakala, saj je bil samo "mozolj", pa je koncala s slabo dijagnozo.

Takoj jutri pojdi k zdravniku!


v družini smo imeli enak primer - z "mozoljem" na nosu. Ma bolš da greš 10x za brezveze k zdravniku kot pa 1x prepozno.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je kaj narobe?
31.10.2009 22:27:49   
Gina
Meni je sicer rekla zdravnica, da navadne bradavice niso nič nevarne - tiste, ki so take barve kot koža in po moje o tistih govoriš. Sama sem si eno in edino mojo tako enkrat po nesreči malo odbrila. Je pa res kot pravi TT, da je boljše 10x k zdravniku za brez veze, kot da je res kaj narobe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?