|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vetrovne kapljice-pomoč
13.6.2005 11:18:57   
sabini
Punce mene zanima kolko kapljic mu lahko dam pred obrokom , na flaški piše 8-10 pred dojenjem samo jaz dojim tudi do 8krat na dan , to pomeni Ca 70 kapljic , kaj je to sploh prav al bi mogla zmanjšat?
kapljice proti krčem so iz lekarne ki jih sami delajo in pomagajo mojmu fantku staremu en mesec samo se bojim da ni to preveč.

vedno ima krčke kadar kaka, prdi in po jedi....

hvala vam za odgovor:sloncek::duda::duda::duda:


lep dan vsem in upam da bo danes sončk:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vetrovne kapljice-pomoč
13.6.2005 11:35:50   
mia-1
Hoj men so pa rekli da jih lahko dobi samo trikrat na dan in ne pred vsakim dojenjem.Po moje jih dajes prevec.Pa nas je tud tolk star pa so mi rekli da prvi mesec naj zacnem s 6 kapljicami.LP

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vetrovne kapljice-pomoč
13.6.2005 11:57:32   
tejč
na kapljicah proti krčem piše pred obrokom, na vetrovnih kapljicah pa trikrat dnevno, to so različne kapljice. Po moje druga mešanca in drugo doziranje, zato.
lp.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vetrovne kapljice-pomoč
13.6.2005 13:12:05   
rainbow
jaz nisem nič dajala, samo pridno masirala trebušček okoli popka z brinovim mazilom, telovadila z nogicami-kolena proti trebuščku-, pa malo nosila, pa kupček podirala, pa je minilo

mogoče ni treba preveč pretiravat s temi kapljicami
:rozica::rozica:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vetrovne kapljice-pomoč
13.6.2005 15:17:44   
taob
Živjo,

mi smo uporabljali vetrovne kapljice iz Koroških lekarn, kjer piše 8-10 kapljic 3x na dan. Nam se je po različnih poskusih najbolj obneslo, če smo mu dali 5 kapljic in to takrat, ko ga je začelo zvijati. Včasih je bilo to 3x na dan, včasih samo enkrat ali celo nobenkrat. Poskusi, mogoče bo pomagalo.
Lep dan in čim manj krčkov.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!