|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 11:40:32   
nanč
Sem že odprla 1x to temo pa ni bilo odziva,zato jo še 1x.Dajte mi prosim svetovat,ker ne morem prav spati zaradi tega,nevem kaj bi?V glavnem,želim narediti V stopnjo in sicer izbiram med ekonomskim tehnikom ali pomočnice vzg.
Kaj menite je bolje,kje je potem več možnosti za zaposlitev??Vem,da je ekonomska smer bolj razširjena,e pa tudi lahko dvoizmensko delo,kar pa v vrtcu ni.Pri slednjem pa se mi zdi ni preveč ponudb za službo,ali pač??


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 12:10:44   
smejčica

Najbolj sama veš, kaj te veseli.
Drugače pa...jaz bi se odločila za ekonomskega tehnika.
Se mi zdi, da imaš več možnosti za zaposlitev v smislu, da lahko marsikaj delaš s to izobrazbo, medtem ko s pomočnico vzgojiteljice ne moreš.
Res pa je, da je ekonomistov veliko. Ne vem pa kako je s pomočnicami. user posted image

Jaz sem imela ekonomsko šolo, sedaj to leto pa sem diplomirala na visoki poslovni. Hočem samo povedat, da lahko potem še vedno greš naprej....

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 18:50:20   
nanč
Veseli me misel na to,da bom 1x menjala službo,ker tu kjer sem ne morem več dolgo zdržati!!Tako,da mi je praktično vseeno kje sem zaposlena,samo ne tu kjer sem zdaj!!Sem se malo pozanimala na različnih borzah dela in so nekje svetovali za predšolslko,drugje spet ekonomski tehnik.Nimam pojma kaj je najbolje...user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 19:36:17   
lexl
Jaz pa bi se odločala po tem, kaj te veseli. Ker če te delo z otroci ne veseli, potem ti noben denar in dopoldanski urnik ne bo odtehtal tega, da boš osem ur trpela, pa še otroci zraven.
Upam, da se vse, ki ste se, ali pa se še boste, odločile za poklic vzgojiteljice, odločile za ta poklic zato, ker imate rade otroke in ker rade delate z njimi in za njih, ne pa zato, ker je tam velika plača in malo delovnih ur.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 20:48:31   
nanč
Jaz pa bi se odločala po tem, kaj te veseli. Ker če te delo z otroci ne veseli, potem ti noben denar in dopoldanski urnik ne bo odtehtal tega, da boš osem ur trpela, pa še otroci zraven.
Upam, da se vse, ki ste se, ali pa se še boste, odločile za poklic vzgojiteljice, odločile za ta poklic zato, ker imate rade otroke in ker rade delate z njimi in za njih, ne pa zato, ker je tam velika plača in malo delovnih ur.
Za poklic pomočnice vzg.ne vzgojiteljice.In ja,se mi zdi zanimiv poklic,moja prijateljica je zdaj končala šolanje za ta poklic,moja svakinja je vzgojiteljica,nikoli(skoraj)ne jamra,pride proti meni spočita iz službe,tam je vedno zabavno,se zmeraj kaj dogaja...Plača vzgojiteljice je lepa ja,plača pomočnice pa ni bogvekaj.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 21:09:57   
mayci
Za pomočnico vzgojiteljice ne pojdi, če ne obožuješ otrok, ker je to za delo zeloo pomembno. Plača pa ni zelo visoka in tudi ur ni nič manj kot v drugih službah....user posted image
Jaz sem prišla kot pomočnica in zdaj kot vzgojiteljica velikokrat zeloo utrujena iz službe (samo jamram pa tudi ne user posted image )...


< Sporočilo je popravil mayci -- 28.9.2009 21:11:17 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 22:31:15   
nanč
Za pomočnico vzgojiteljice ne pojdi, če ne obožuješ otrok, ker je to za delo zeloo pomembno. Plača pa ni zelo visoka in tudi ur ni nič manj kot v drugih službah....user posted image
Jaz sem prišla kot pomočnica in zdaj kot vzgojiteljica velikokrat zeloo utrujena iz službe (samo jamram pa tudi ne user posted image )...
Jaz prihajam vedno utrujena-zgarana iz službe,nejevoljna,razočarana.Otroke imam rada,zato imam tudi svoja dva,pa mogoče še kasneje enegauser posted image .Če si vzgojiteljica,daj malo več povej o tem delu-tega,kar mi ne vidimo...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
28.9.2009 22:53:12   
glen
Tako ti bom odgovorila.
Sama imam končano ekonomsko šolo pa že nekaj let ne dobim zaposlitve v svojem poklicu,tako delam kot trgovka.
Ker me delo z otroci veseli in jih obožujem(tudi sama imam 2)že 6 let razmišljam o prekvalifikaciji in letos sem se vpisala in že pridno hodim na predavanja.(za pomočnico vzgojiteljice)
Svetujem ti,da dobro premisliš,če te delo z otroci veseli in da si ne izbereš tega poklica le zaradi urnika,ker tako delo zahteva človeka 100%,ker ko boš v službi boš imela v varstvu veliko malih sončkov za katere boš morala biti odgovorna in zato sem mnenja ,da je to poklic,za katerega se moraš odločiti najprej zaradi poklica samega in šele nato zaradi drugih stvari,urnika,.....
Če pa te dela z otroci veseli,pogumno imaš še dva dni časa saj mislimd a so vpisi možni do zadnjega sept,vsaj tako je pri nas,na Ljudski univerzi v Kopru

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
29.9.2009 8:02:33   
nanč
Tako ti bom odgovorila.
Sama imam končano ekonomsko šolo pa že nekaj let ne dobim zaposlitve v svojem poklicu,tako delam kot trgovka.
Ker me delo z otroci veseli in jih obožujem(tudi sama imam 2)že 6 let razmišljam o prekvalifikaciji in letos sem se vpisala in že pridno hodim na predavanja.(za pomočnico vzgojiteljice)
Svetujem ti,da dobro premisliš,če te delo z otroci veseli in da si ne izbereš tega poklica le zaradi urnika,ker tako delo zahteva človeka 100%,ker ko boš v službi boš imela v varstvu veliko malih sončkov za katere boš morala biti odgovorna in zato sem mnenja ,da je to poklic,za katerega se moraš odločiti najprej zaradi poklica samega in šele nato zaradi drugih stvari,urnika,.....
Če pa te dela z otroci veseli,pogumno imaš še dva dni časa saj mislimd a so vpisi možni do zadnjega sept,vsaj tako je pri nas,na Ljudski univerzi v Kopru
Sigurno moraš gledati po tem kar te veseli.In tudi po tem kje še dandanes sploh lahko dobiš službo?!Pet let že odlašam,zdaj sem se končno opogumila za šolanje,zato bi res rada vedela vse pluse in minuse.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
29.9.2009 18:01:51   
mayci
Nanč, z veseljem ti odgovorim, kar te zanima, težko pa mi je pisati tako o delu na splošno...ker ne vem točno, kaj te zanima..user posted image
Jaz osebno sem že od malih nog sanjala, da bom vzgojiteljica v vrtcu in nisem hotela na nobeno drugo srednjo šolo kot vzgojiteljsko, potem pa še na faks.
Meni je to najboljša služba na svetu, čeprav zelooo odgovorna, saj si odgovoren za 14 in več življenj...veliko lepih trenutkov in tudi veliko skrbi...user posted image
Je pa res, da urnik ni tako zelo sanjski, kot mogoče izgleda nekaterim, ki nas vidijo ob 13.h ali 14.h odhajati domov. Nihče ne vidi, kolikokrat prihajamo popoldan nazaj, na izobraževanja, sestanke, načrtovanja, govorilne ure,prireditve.....
Ampak če imaš veselje do tega poklica, to pač sprejmeš kot del kompleta..user posted image
Upam, da sem ti uspela kaj pomagati, pa en lep pozdravček! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
29.9.2009 21:49:54   
nanč
mayci...hvala za odgovor!V glavnem si prav lepo opisala delo v vrtcu iz vidika kot ga poznam jaz,kolikor ga pač lahko.No,danes sem se končno vpisala(čeprav z strahom)upam na najboljše!!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
30.9.2009 8:27:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

mayci...hvala za odgovor!V glavnem si prav lepo opisala delo v vrtcu iz vidika kot ga poznam jaz,kolikor ga pač lahko.No,danes sem se končno vpisala(čeprav z strahom)upam na najboljše!!
user posted image user posted image user posted image user posted image srečno :D

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
30.9.2009 16:50:10   
mayci
Čestitam user posted image , želim ti šolanje brez težav in predvsem potem lepo izkušnjo pri delu z otroki!!! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomočnica vzg.-ekonomski tehnik
30.9.2009 19:51:25   
nanč
Hvala vsem!!Danes sem imela prvo predavanje,uh...kje je že šola??!!Zdaj pa ni hecauser posted image .Upam samo,da bo šlo brez težav.
Lp


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?