|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče piti:(
15.9.2009 12:08:00   
Šaki
evo mamo problem in sicer naša mala noče in noče pti popolnoma nič.
stara je 7 m.
dokler sem jo dojila do 6 m je blo v redu zdj pa noče piti.
mleko spije tam 150 ml zjutraj ,opoldne jo podojim zvečer pa spet mleko 150ml.
vmes pa nič tekočine.
doma imam od nuka,avent, dm , nuby flaške vendar po nobbeni noče.še najraje po uni iz dm-a-
po kozarcu malo gre ene dva tri požirke,vendar ona raje grize kozarec (plastični)
ko da pije,
po žlički mi jezik ven tišči.
samo da vidi flašo se z vsemi štiriimi upira.
pri dr sva ble včerj.in ima izvid urina sicer ok le levkocite v urinu 1.
matram se jz in ona da bi mi ja več pila , jo dobesedno silim pa vendar se zelo upira.
spije mi na dan 1.5 deci (poleg mleka).kar je premalo.
jo pa še podojim kar imam še svojega mleka.to je včasih opoldne in ponoči je vedno na dojki.
dajem ji sladkano vodo, samo vodo, čaj, sok...nič!
kakšen nasvet da bi bolj pila????

še to imela je tudi vročino 38-39 od sobote.to sem zbijala včeraj zvečer je imela še 38,3 danes nič.
dr. jo je poslušala pljuča ok, žrelo malo rdeče, ni sile, le tale izvid urina malo bega, aja pa crp je mela 22 v nedeljo.

je pa res da ji hodjo ven 3 zobki ,kar je možno da od tega ne more piti.


< Sporočilo je popravil bad girl -- 15.9.2009 12:14:18 >


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče piti:(
15.9.2009 12:17:56   
Hope2
Saj ima najbrž dovolj, malo flaške, malo joške, malo vode, pa najbrž tudi je že sadje in še kako kašico zelenjavno. Tekočine najbrž dobi dovolj, celo če je plenička polna in polulana

Glede zobkov in tekočine, naš se je prav nalival, ampak pasala mu je hladna-sobna temperatura. Toplo mu ni pasalo

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče piti:(
15.9.2009 12:22:03   
Šaki
ja verjetno res, samo mene kar skrbi,tavečji ni mel teh problemo,na srečo,
ker že od tačetka noče ne dude recmo ne nobene flaške.
je pa res da je plenička polulana,.
sem tud tukaj nekje zasledila da naj bi otrok popil 1 deci na kg teže.no to je itak odvisno spet od otroka, vem.
samo kaj ko bi mi mala popila vsaj še deci zraven tega bi blo super.

ja jz sem ji dala toplo, pa že skoraj mrzlo pa noče nič,
upam da bo šlo kaj na bolje.
sej v četrtek greva še enkrat na kotnrolo.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče piti:(
15.9.2009 12:25:04   
Šaki
aja še nekj,
enkart sem tukaj (spetuser posted image ) prebrala da bi lahko dala čaj in notri mleko naredila torej mleko z čajem.ali to lahko?
ali pa sem narobe zastopila???


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče piti:(
15.9.2009 13:27:47   
Adelina
sem tud tukaj nekje zasledila da naj bi otrok popil 1 deci na kg teže


A si prepričana, da je bilo tako napisano? Jaz sem enkrat poslušala eno zdravnico, je sicer govorila na splošno ne prav za otroke, vendar je rekla, naj bi človek popil približno 0,3dl na kilogram telesne teže na dan.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče piti:(
15.9.2009 14:44:16   
Šaki
a res ja sem prepričana
pol pa ne vem večuser posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_1397893/mpage_1/key_/tm.htm#1397893


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče piti:(
15.9.2009 15:45:39   
Adelina
Očitno pol otrok res rabi več, če so na infekcijski tako rekli. Kako pa to izvest, če noče pit, pa ne vem. Tisto z mešanjem mleka s čajem pa s tem ne bi nič rešila, ker tekočine je v vsakem primeru enako. Tega se poslužujejo mamice, kateri otročki imajo probleme s prebavo-kakanjem ali kolikami, pa jim nočejo čaja pit, pa ga pol zamešajo v mleko.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?