|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere čevlje svetujete???
13.9.2009 22:10:26   
Lana25
Vem, da bi naj prvi bili mehki in za v stanovanje še to gre, kaj pa za zunaj?

Imam punčko staro 11 mesecev, ki hodi, če jo držimo. Do sedaj je imela več ali manj nogavice z bremzicami ali je pa bila bosa. Katere čevlje ji naj kupim za zunaj glede na to, da sem ji obula superge in z njimi kot, da nebi znala hodit.

Že sem prebrala tolko tega o prvih čevljih, ki da naj nebi bili ortopedski, da sedaj res ne vem kateri bi bili najbolj primerni. Prosim, če mi lahko svetujete katere in kje se jih da dobit.

Hvala 

_____________________________

Pusti soncu srce, naj hrepenenja polete,
pusti sanjam vso svobodo, pusti soncu srce ...

Zvezde se ne sramujejo, da se zdijo kresnice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katere čevlje svetujete???
13.9.2009 22:18:44   
Najaa
Moja hčerka je imela od cicibana softy čeveljčke.

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katere čevlje svetujete???
13.9.2009 22:19:44   
suzi26
no jst imam pa fantka 13 mesec starga pa tud hodi tako da ga jst držim.
jst sem mu kupila jesenske čeveljčke v trgovini mala maša v ljubljani.
in to od znamke see kai run,so pa usnjeni,pa tud narejeni za prve korake in potem tud z njimi lahko še hodi.
jst bi na tvojem mestu raj za začetek kupila bolj mehke čeveljčke,da se otrok navadi.pediped ima tud dobre čeveljčke.

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katere čevlje svetujete???
13.9.2009 22:47:50   
zmajaz
Pediped (naročijo se prek spleta), Elefanten (imajo v Deichmanu - pa še po solidnih cenah) ipd.

Ciciban ima večinoma bolj trde modele, pa ortopedske vložke še kar rad daja notri - njihove variante softy pa moram priznati, da ne poznam (lahko da so ti kaj boljši), ker se nekak kar izogibam cicibana. Ortopedski vložki se pa res zelo odsvetujejo - sosedov otroček ima celo platfus, pa jim je rekel ortoped, da nikakor ne sme nositi ortopedskega vložka (z izbočenim lokom), ker ta podpira mišice stopalnega loka, zato se še bolj lenijo, namesto bi se utrjevale.

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katere čevlje svetujete???
13.9.2009 23:26:19   
mateyka
zakaj jih pa držite da hodijo? jaz moje nikoli nisem in nisem sigurna da je to zelo dobro. naj se sami naučijo hodit.

glede čeveljcev pa - meni ji ni nikol ratal cicibana gor dat in da bi bila zadovoljna, so pretrdi ali pa previsoki (naša je namreč zaradi tega ker je nisem držala, tudi dosti po vseh štirih kdaj zašibala in gležnarji za to niso primerni). tako da smo imeli prve čevlje geox škornje, ki so super mehki in je celo lahko po štirih z njimi šibala okoli.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katere čevlje svetujete???
14.9.2009 10:55:30   
Ursi2
Mi smo imeli prve čeveljčke za našega poba od Playshoes, ki sem jih kupila v Pikapolonici!Jih je imel ful rad, so zelo mehki, po drugi strani pa mu nogico oz gleženj fajn držijo!Še sedaj, ko rečem, da naj gre po čevlje, da se obujemo, pa  ima sedaj že tretje, še vedno te taprve večkrat ven potegne!user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katere čevlje svetujete???
14.9.2009 10:56:38   
soncek1997
Jaz prisegam na Pediped-ove...

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?