|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali mora piti čaj?
13.9.2009 0:24:17   
anika87
Na začetku sem Nejca polno dojila, po nekaj problemčkih pa smo pristali na dodajanju. Ko sem ga še samo dojila, mu nisem dajala nič pit, saj so rekli, da dojen otrok ni treba da pije in pač nisem kuhala čaja. Zdaj ko pa mu dodajam, pa skuham vsak dan čajčka, ampak mu ni dober, ko mu ponudim se nakremži pa z jezičkom ven rine cucelj. Čaj je seveda nesladkan.
Zanima me, ali je nujno da pije, bi mu morala večkrat dat čajčka in bit vztrajna, da bo potegnil? Ali je to ok, dokler ga še delno dojim, četudi ne spije nič čaja čez cel dan?
A majo rajš samo vodo, če jim nesladkan čaj ni dober? Vode pa še nisem probala ponudit.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali mora piti čaj?
13.9.2009 6:06:17   
babylove
Ne rabi pit čaja, lahko ga nadomestiš z vodo ali pa z ničemer.
Vodo mora piti v poletni vročini, ki je menda že mimo.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali mora piti čaj?
13.9.2009 6:50:51   
barbara b
Voda bo čist OK

_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali mora piti čaj?
13.9.2009 9:27:52   
Abra
P priporočajo vodo in ne čaja. Po malem ponujaj in sčasoma se bo navadil. Naj bo pa na začetku prekuhana.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali mora piti čaj?
13.9.2009 12:13:04   
urška
ali pa poskusi s kakšnim drugim okusom čaja. drugače je pa voda tudi ok.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali mora piti čaj?
13.9.2009 18:44:11   
Katy78
Moj je nekje od 2. meseca dalje samo na AM, pa sem mu tudi ponujala vodo, pa nesladkan čaj, pa malo sladkan čaj, pa po flaški ni spil nič. Edino po žlički je malo popil, več ali manj je šlo vse mimo. user posted image  Tako da jaz sem mu ponudila, če je pil je pil, če pa ni, pa pač ni bil žejen. Ko sva pa začela z GH, je pa začel piti več, tudi po flaški ni bil več problem. Ponujaj mu, če pa zavrača, pa že ni žejen. Jaz mu dajem vodo, ali pa zelo blag nesladkani čaj - ravno toliko dam čaja v vodo, da se čuti, da ni navadna voda, pa spije veliko raje kot vodo.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali mora piti čaj?
13.9.2009 21:32:05   
daisyb
meni j epediater rekel naj mu ne dajem nicesar do 6 meseca...razen, ce mislim, da je res zejen naj mu dam vodo....poleti sem mu dajala tu pa tam mal vode....caja pa tud moj ne mara in ga kar izpljuni.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali mora piti čaj?
13.9.2009 22:04:45   
vanilla
Če je otrok samo na AM, naj bi zraven pil dodatno tekočino. Moja je poleti spila tudi 3 male Aventove flaške nesladkanega čaja. Res je bila žejna, ker je kar hlastala tisti čaj. Pa normalno se je hranila z mlekom.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali mora piti čaj?
14.9.2009 16:52:35   
zaspancek1
Moj je ze od zacetka na AM, pa spije malo vec vode (kdaj tudi kaksen sok, caja niti ne mara) sele sedaj, ko je GH. Prej je spil do 20ml max na dan, ce je bilo vroce pa je mogoce ratalo ene 100ml. Smo mu stalno ponujali, pa ni hotel, tako da ni nujno, da sploh kaj spije....

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali mora piti čaj?
14.9.2009 16:59:58   
Lianna
Ponudi vodo. Nikakor pa sladkanih otroških čajev ala Hipp varianata.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali mora piti čaj?
15.9.2009 23:14:26   
anika87
Hvala za nasvete, saj nisem niti mislila sladkanega čaja ponujat, nočem da že spozna sladko...
Na kakšni temperaturi pa imate tekočino(vodo in čaj)? A kar na sobni al pogrejete kaj preden ponudite?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali mora piti čaj?
16.9.2009 12:00:52   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Na kakšni temperaturi pa imate tekočino(vodo in čaj)? A kar na sobni al pogrejete kaj preden ponudite?



Jaz imam kar na sobni temperaturi.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali mora piti čaj?
16.9.2009 22:02:38   
Monni
Moja pikica je pri 3 mesecih tudi na dodatku in ji občasno dajem vodo ali čaj. Nimamo pa problemov, da bi kaj zavračala, sem ji tudi dala že stisnjeno breskvo in hruško pa napitek ni bil ravno sladek pa je celo žličko oblizala user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!