|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj lupinica?
3.6.2005 22:38:24   
spacey
Jančika tnx, bomo probali. Sporočim kako in kaj... :)

Eva1 jst včasih še jest ne utegnem (vem da ni ok, ker dojim), kaj šele da bi šla na WC. :zmeden: Liam je tut ful zahteven, imam pa srečo da malo joka (trkam 3x), se pa moraš z njim ukvarjat in pogovarjat, pa ga zabavat in pol je dobre volje in je smejko-klepetulja. :)- In ker je dokaj težek (pri 2m 6,5kg) to zame ni kar tako nosit po rokah, ker je tudi razvajenček, pa še kilometre delam da zaspi. Tako da mi je od 29kg ostalo še cca. 8kg in sem ful vesela. :bravo 9nebesa

Slikice?! Bom probala čimprej poštimat, obljubim. Ampak res ne utegnem (dežurni krivec: Liam :)- ), pa še ful malo sem za PCjem.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   do kdaj lupinica?
3.6.2005 22:39:17   
Anonimen
Ja, mehurčica, brisača je tudi super. Jaz pa zdaj za v tavelik sedež premišpljujem, če ne bi kar eno napenjalno mako rjuho za v zibko kupila. Po moje bi bila prav velika za čez. Sedež je namreč temno moder in če sije nanj sonce kje na parkirišču, se ful segreje.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   do kdaj lupinica?
3.6.2005 22:41:15   
mehurčica
Splišni, sem tudi jaz o podobnem razmišljala. Sem mislila veliko brisačo dat preko in naredit luknje tam, ko so trakci. Tvoja ideja je pa super.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   do kdaj lupinica?
3.6.2005 22:41:48   
spacey
Mi imamo v lupinici tetra plenico, tako da ni direkt na material naslonjen.

Ja Splišni... poleti je :hudicek:, pozimi je pa kul da sonček segreje sedež. 8)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




imeni za dvojčka
Anerina

Katera kombinacija vam je najbolj všeč?

Nejc in Nace (23%)

Vid in Gal (49%)

Nejc in Gal (28%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!