|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediped čeveljčki
18.8.2009 14:55:42   
Julija08
Naročila sem ene čeveljčke za sina za 12-18m pa se mi zdi ko sem jih dobila, da so bolj copatki, ker je tak ful mehak podplad iz usnja.
Piše pa da so supergice...

evo link: http://www.malamasa.si/catalog.php?c_id=1&p_id=76

A se kateri sanja a je to tud za ven ali bolj za noter???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediped čeveljčki
18.8.2009 15:14:44   
ajataja
lahko jih ima zunaj v suhem vremenu ,če je pa mokro po tleh pa ne.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediped čeveljčki
18.8.2009 17:06:27   
Isabellabina
Moj sine ima točno take.V njih je shodil.Teka pa vsepovsod ,,,na pesku,kamnih ..pa se zaenkrat nič ne pritožuje.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediped čeveljčki
18.8.2009 18:15:23   
Julija08
O super, sem mislila, da sem se zaj.... in kupla copatke. Ker imajo tak usnjen podplat, ne tistega gumjastega.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediped čeveljčki
18.8.2009 21:56:05   
krtek 1
Mi smo jih imeli za takrat,ko še ni sam hodil.Zdaj za jesen pa bomo kupili z gumjastim podplatom,ker se mi tile ne zdijo primerni za deževne dni,pa nekak topli za asfalt tudi niso.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediped čeveljčki
19.8.2009 7:15:16   
mozart
Julija08, odločila si se za odličen nakup. Tudi moja hči jih ima, je v njih shodila. Mi smo 1 leto hodili na fizioterapijo, in to so baje eni boljši čevljev za shodit, ker je fino da otrok čuti tla, ima stik s podnom. Moja hči jih ima ful rada, stara je 1 leto, kupila jih bom tudi naslednje poletje. Drgač pa jih imajo tudi otroci znanih oseb, Abgelina Jolie....user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediped čeveljčki
19.8.2009 10:49:02   
miti263
Se strinjam, Pediped čeveljčki so najboljši. Jaz sem jih za sina kupila že št. 6-12m, ker je shodil pri 10,5 mes, kot supergice in tudi sedaj za poletje sem mu kupila dvojne sandalčke 12-18m. So odlični in kljub izgledu kot copatki izjemno trpežni. Naš hodi z njimi povsod, po kamenju, blatu, travi, asfaltu, tudi polije jih z vodo, pa so skoraj neuničljivi. Vse kar zahtevajo nege je, da jih z rahlo vlažno krpo obrišeš, da odstraniš morebiten prah ali blato in so kot novi. Je pa Malamaša odprla majhno trgovinico v stari Ljubljani, kjer lahko čeveljčke probate in vidiš, če ustrezajo vašimim škratkom. Imajo pa tudi izbiro čevljev z gumi podplati, ki so izjemno mehki in verjetno primernejši za jesen. Sama bom sigurno izbrala nekaj od tega.

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediped čeveljčki
19.8.2009 12:17:24   
maktub
tej pediped se mi zdijo tudi tako primerni za copatke v vrtcu..???---

sinče gre septembra v vrtec pa isčem keke komot copatke pa vidim da so tej super .. bi bili primerni za noter kot za tekat po terasi-.
kaj pravite?

(odgovor članu miti263)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.8.2009 10:36:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pediped čeveljčki
21.8.2009 11:25:11   
žab*ca
Jaz pa ugotavljam,da ima naš dost visoko nogico.A so dosti raztegljive?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pediped čeveljčki
21.8.2009 17:11:16   
Julija08
Ja, do dovolj široke in itak so na ježka tko da ne bi smel biti problem. Če pa si iz Lj. jih lahko greš tudi probat v trgovino Mala Maša, nekje v stari Ljubljani mislim da je.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pediped čeveljčki
21.8.2009 17:56:43   
žab*ca
Ja jutri gremo kar tja.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pediped čeveljčki
23.8.2009 15:28:00   
žab*ca
Evo mi kupili,kar na licu mesta in hvala bogu,saj smo za 9mesečnika vzeli št.18-24mesecev.Kaj še bo? So lušni.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?