|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočemo jesti
2.6.2005 14:07:26   
Urška//
Ja točno tako.

Naša pupa je stara 3 tedne in danes pri papanju ful štrajka.
Sicer jo dojim, ampak pije pri meni 5min al pa še to ne pa mi zaspi gor, pol pa čez 15min bi ona spet malo in spet kakšne dve min pol pa spet spi in tako se hecama že dve uri.Zjutraj je bilo isto dokler je nisem spakirala v voziček in šla na sprehod, pol je zaspala, kak sma prišle domov pa spet isto.
Sem ji dala tudi dodatek in je pila 20 min spila pa samo 10ml.
Kaj naj naredim sem že čisto obupana.
Se bojim da ni kaj narobe:((:((:((:((:((:((:((:((:((.

Hvala

Urška//in Lara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nočemo jesti
2.6.2005 14:15:37   
Anonimen
Ne dovoli ji, da zaspi na dojki. Žgečkaj jo pod bradico, po nogi in glej da ne zaspi zraven. Če se že "pelje" prosti spanju, jo dvigni in podrita kupčka...skratka animiraj jo, da ti ne zaspi na dojki, ker potem spije le prednje nemastno mleko in ne pride do hranljivega, zadnjega. Pa večkrat jo pristavi na isto dojko, pravzaprav pri tej starosti se lahko naje samo iz ene dojke.

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   nočemo jesti
2.6.2005 14:19:22   
bivka
Draga Urška,
sočustvujem s teboj.
Mi smo imeli podoben primer. Ne obupaj in ji ne davaj dodatka. Tudi jaz sem to naredila in je bilo z dojenjem hitro konec. Enostavno se ni več hotela dojiti, ker je iz flaške lepo teklo.
Mi do 2,5 meseca nismo imeli nobenega reda pri hranjenju, na dan sem naredila tudi po 12 flašk. Pediater pa mi je rekel, da ji naj ponudim vedno, ko ona hoče, ni važno koliko in kako pogosto.
Ko jo dojiš, jo božaj pod bradico, jo spodbujaj in prebujaj.
Tudi moja Nika zadnji teden zelo malo je, verjetno zaradi vročine.
Upam, da ti bo uspelo-vztrajaj!
Pozdravček tebi in Lari in B in N

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nočemo jesti
2.6.2005 15:02:41   
Magi*
pri 3. tednih je čisto normalno, da otrok nima nobenga urnika. enkrat se zgodi, da bi non stop sesal, drugič spet ne bi. pa še me smo čisto zmedene: a je mleko, a ga ni?? a bi dodala, a bo stradu, a...????:zmeden::zmeden::zmeden:

ti samo preveri, da nima slučajno vročine, ali je bolj sitkana kot običajno, ali lepo in zadovoljno spančka. predvsem pa zaupaj sebi in jo pristavljaj k prsim vsakič, ko bo hotela. tako se bo mlekeca dovolj naredilo in še tamala bo zadovoljna, ker se bo več cartala.

držim pesti za vaju.:rozica:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Najpogostejše podarjena darila
Porodne zgodbe

Kaj najpogosteje podarjate svojim bližnjim in najbližnjim?

Predmete za osebno nego in kozmetiko. (24%)

Reči za dom in gospodinjske zadeve. (13%)

Romantična darila. (1%)

Nenavadna in izvirna darila. (12%)

Bone za razne dogodke, doživetja. (41%)

Drugo. (KAJ?) (9%)


Število vseh glasov: 85

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!