|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obup!!!
6.8.2009 22:15:15   
katipi
Letos so pa ose res obupne!!! Kamorkoli gremo, tam jih je vse polno; če se gremo kopat v terme, se moramo otepati os, če sedimo na domačem vrtu, prav tako ose. V vrtcu sta bili opikani že obe naši punčki, doma eden od fantov.user posted image Bojim se, da bi komu zlezla v usta, zato smo se naučili, da najprej pokrijejo usta, ko je v bližini osa. Še dobro, da imamo vsaj doma na vseh oknih komarnike, da ne morejo priti noter in da lahko ves čas zračimo. Danes smo bili v ljubljanskem živalskem vrtu in ose so nam precej zagrenile lepo popoldne. Pa ne samo nam! Mamice so jih odganjale od otrok, pa je le malo pomagalo, saj so prav vztrajne. Vem, da se ne da storiti nič, ampak RES SO ZOPRNE!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obup!!!
6.8.2009 22:19:36   
matkica
Se podpišem!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obup!!!
6.8.2009 22:46:01   
anckabancka
Baje so se letos zelo namnožile, ker je bogato medila smreka in je bilo dovolj hrane v gozdu... Zdaj pa je hrane malo in obupano iščejo hrano. Zato jih je tako veliko v naši okolici.
Res so zoprne...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obup!!!
7.8.2009 7:08:40   
kalbo
Rešitev za domači vrt je plastenka, ki ji odrežemo vrh, ga obrnemo okoli in namestimo nazaj, tako, da dobimo plastenko z lijakom. Notri nalijemo mešanico piva, sadnega soka in malo jabolčnega kisa. Vse skupaj obesimo malo stran od mesta, kjer se zadržujemo. Osa gre notri, ven pa ne najde več, pa še raje bodo tam, kot pa za mizo.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obup!!!
7.8.2009 8:04:31   
CUKRČEK
obup!!! REs jih je ogromno. Moji otroci so čist histerični ko jih zagledajo, ker so bili že vsi popikani.

KAlbo, tole baje res deluje..sem že slišala za to. PA baje mora bit grozdjev sok notro. Bom danes naredila, ker drugače bom znorela od stalnega joka.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obup!!!
7.8.2009 8:12:50   
moja malenkost
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Rešitev za domači vrt je plastenka, ki ji odrežemo vrh, ga obrnemo okoli in namestimo nazaj, tako, da dobimo plastenko z lijakom. Notri nalijemo mešanico piva, sadnega soka in malo jabolčnega kisa. Vse skupaj obesimo malo stran od mesta, kjer se zadržujemo. Osa gre notri, ven pa ne najde več, pa še raje bodo tam, kot pa za mizo.


Mi imamo prav posebno posodo za to v katero osa pride, ven pa ne zna - notri pa nalijemo mešanico piva, vina in coca cole. Res deluje. Jih je bilo v enem dnevu notri polno. Tudi mi smo bili že vsi opikani in imamo poln kufer teh nadležnih os. Pa še rešit se je ne moreš ko enkrat pride k teb.

Zanima pa me ali bi kaj pomagalo, če bi otroke namazala s tistimi zadevami proti komarjem, klopom in drugim insektom? Bi jih to mogoče kaj odgnalo od otrok? Je katera probala?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obup!!!
7.8.2009 9:30:24   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Rešitev za domači vrt je plastenka, ki ji odrežemo vrh, ga obrnemo okoli in namestimo nazaj, tako, da dobimo plastenko z lijakom. Notri nalijemo mešanico piva, sadnega soka in malo jabolčnega kisa. Vse skupaj obesimo malo stran od mesta, kjer se zadržujemo. Osa gre notri, ven pa ne najde več, pa še raje bodo tam, kot pa za mizo.


kalbo če prav razumem odrežeš vrh in ga na glavo postaviš v spodnji del steklenice, tako da vrat gleda v spodnji del???

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obup!!!
7.8.2009 10:17:00   
Šaki
ja to sva že mojim ugotovila.letos jih je fuuuuul.
brrrrrrrrrr.
no ja kaj čemo.

jz sm že rekla da bom kar z muholovcem okol hodilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obup!!!
7.8.2009 10:18:42   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Rešitev za domači vrt je plastenka, ki ji odrežemo vrh, ga obrnemo okoli in namestimo nazaj, tako, da dobimo plastenko z lijakom. Notri nalijemo mešanico piva, sadnega soka in malo jabolčnega kisa. Vse skupaj obesimo malo stran od mesta, kjer se zadržujemo. Osa gre notri, ven pa ne najde več, pa še raje bodo tam, kot pa za mizo.


še nekaj!

samo ali jih je poj posledično tud vedno več?????os namreč?

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obup!!!
7.8.2009 12:45:04   
kalbo
Ja, vrh odrežeš ene 5 cm pod zamaškom in obrneš okoli, da gleda navoj za zamašek v spodnji del.

Ne, ni jih več, ker ose so naštimane tako, da imajo razposlane scoute. Če ubiješ prvo oso, ki bo prišla k obloženi mizi lep čas ne bo naslednje. če ti pa prva uide, jih pa s sabo pripelje cel roj. Po mojih izkušnjah tako na morju, kot doma se potem ose zadržujejo okol svoje pasti, veliko se jih pa tja tudi ujame.
Lepa past za ose je tudi buteljčna steklenica z vbočenim dnom. V dno vbiješ luknjo, steklenico zamašiš naliješ nekaj mešanice not in jo na glavo obrnjeno obesiš. od tam pa niti ena, ki zaide not nima šans da bi pobegnila, ker je luknjica premajhna.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.8.2009 12:47:45 >

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obup!!!
7.8.2009 12:57:01   
Šaki
hvala ti bom probala.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obup!!!
7.8.2009 13:05:42   
Lunca1
kalbo hvala

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obup!!!
7.8.2009 13:54:55   
Maleal
Mi smo tudi kupili neko posodo za ose,pridejo not,ven pa ne morejo,je fajn zadevščina.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obup!!!
7.8.2009 14:47:45   
katipi
jz sm že rekla da bom kar z muholovcem okol hodilauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image Pametno! In učinkovito!user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obup!!!
7.8.2009 14:55:34   
spps
Ma letos je teh letečih "zverinic" nenormalno veliko- na eni strani strehe imamo ose,na drugi pa sršeneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?