|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tale naš dopust....
1.6.2005 10:49:10   
bini
ma ne moreš verjet...
čez dva dni imamo planirano, rezervirano (hvala bogu še ne plačano) teden dni v apartmaju bliz Zadra...
dans se pa naša zbudi in je sitna in jokca, ma učka vnetga in še za ušesa se nekej trga... pa zakaj spet?????? ...
točno 1 mesec nazaj smo po enem dnevu prišli iz morja ravno zarad ušes... ne vem al naj bom vesela ker je to dans, da greva lahko še k zdravniku?? ... kot da nam ni namenjeno da gremo lepo na dopust, se imamo fajn in pridemo domov :((:((..
no ja, vročine nima, antibiotik je do zdaj že 2krat prijel takoj...bomo vidli kaj bo popoldne reku dr.... upam da kaj spodbudnega in da bomo v petek vseen lahko šli..
držte pesti :duda::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tale naš dopust....
1.6.2005 10:55:05   
Bib
Držimo pesti da bo vse OK in da boste odšli na zalužen dopust!! SAj bo!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tale naš dopust....
1.6.2005 11:01:23   
Anonimen
Matr bini... pa kaj je s temi Anami... :( Mislim, da nisva zbrali dobrega imena :ups:

Ker mi imamo tud stalno štalo z ušesi. Prejšnji teden sva bili spet pri pediatru, imela je začetek vnetja levega ušesa. Dala AB, pa ni dobro prijel (hiconcil), in zdaj po 10 dneh jo peljem nazaj, ker se skoz šlata po ušeskih in tudi razpoložena ni.

Kar se pa morja tiče... vseeno bi ti rekla, da pojdite. Najprej danes k zdravniku, da da AB, potem pa kar na morje. Saj bo prijel tam ali pa tukaj.

Pa lepo se mejte!

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   tale naš dopust....
1.6.2005 11:08:36   
bini
a vi tud al kaj, Meta... madonca da ne bova imele nikol več nobene Ane :).. je ena pri hiši čist zadost a ne??
naša je imela že 2krat v 3 mesecih vneta ušesa.... zdej če se bo še ponavljal je men reku da se da tud sumamed - ena taka konjska doza in ni treba 10 dni dajat.... no, bomo vidli kaj bo...
ja, sej možek tud pravi da gremo .. hvala bogu vsaj vročine nima...
upam da se tud vaša Ana kmal pocajta :rozica:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   tale naš dopust....
1.6.2005 11:17:57   
Anonimen
Jaz pa skoz premišljujem, ali je dobro, da dobi tolk AB. Ker pričakujem, da ji bo dons dala še kakšne močnejše... Tašča je že privlekla domov tisti natresk, veš, ki se pol kapljice nakapa v ušesa... po drugi strani pa mi je ena gospa povedala, da ga je ona prov srala s tem natreskom in ga dajala sinu, namest da bi ga peljala k zdravniku, in pol je bil pa sploh sranje. Najprej je eno leto mogu ne vem kaj že v ušesu imet, danes pa ima na to uho samo 40% sluha :( Ma res ne vem...

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   tale naš dopust....
1.6.2005 11:21:51   
bini
ja, tud moja tašča ma natresk in moja mami ga je uporabljala ... pa sem veselo vprašala dr-ja in me je tud prestrašu na podoben način...
glede AB mam tud jest dvome, ampak po drugi strani pa spet vemo kako so začel komplicirat pri predpisovanju teh.. in si pač govorim, da z ušesi se res ni za hecat.. če poči bobnič al še kakšno hujše sr...
močnejših AB ti sigurno ne bo dala, samo drugo sorto, ker je kao tko kratek čas vmes ... tko je blo vsaj pri nas... no, jest še zmerej upam da morda pa so zobje - ker je spet slinasta in grize vse naokoli da je :hudicek:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   tale naš dopust....
2.6.2005 9:38:23   
Anonimen
Bini, kako se je izteklo?
Midve sva šle včeraj do zdravnice, ki paje hvala bogu ugotovila, da nima vnetih ušes, ampak se iz gole navade rofka za ušesi in po laskih. Tako da hvala bogu! smo jo dobro odnesli...
Upam, da vi tudi, pa uživajte na morju!!!

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Varnost otrok v vrtcih.
пеперутка16

Ste že slišali za vzgojiteljico, ki se grdo obnaša do otrok? na primer žaljenje, kričanje, puljenje za lase, udarjanje otrok...

Da. (45%)

Ne. (55%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!