|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 18:37:51   
urši*
punce pomagite mi!
moj mali včeraj skoraj nič ni hotel jest , pa sem rekla, dobro vroče mu je, pa ne more.danes pa ni tako hudo vroče, pa spet neki štrajka!:zmeden:
js sem cela živčna, ker me skrbi. zdj je že en čas full rad jedel, zdj pa spet to!?!
ne vem, mogoče so zobki! nima vročine, pa tudi drugače je živcahten, samo v usta gre pa vse, kar pride pod roke!!
to je to , HELP!!!!!!
hvala, lp;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 19:58:45   
NIN@
MI imamo iste probleme, za znoret!! Že 10 dni traja vse to in me zelo skrbi, mleko odklanja zdej pa sva začela z gosto hrano, pa tudi ni kej fajn.....sam tam pa tam mu kako žličko spravim v usta. Kaj naj bi to bilo????


star je 5 mesecev

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 20:02:41   
Pilar
Evo, še ena....naš sicer papa, ampak men se zdi da tako malo....

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 20:04:59   
urši*
naš sicer kak frutek al pa kaj takega še poje , sam mleko pa mlečne kaše pa bore malo!!:zmeden::((:((:((:((:zmeden::zmeden::zmeden::((:((:((

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 20:44:15   
kepa*
Hja, nimam rešitve. Midva sva zaradi tega prejšnji teden bila v bolnici. In je z malim vse ok, le da gospodič pač ne bi papal.
Pri gosti hrani je malo bolje.
Urši, zanima me, koliko poje tvoj goste hrane na obrok? Jo tehtaš?
Sem cela zmedena, ker ne vem, koliko je dovolj.

Lepo bodite.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 21:02:37   
urši*
ja kepa*, moj Luka poje ena vlkega fruteka 190ml, al pa dnga pa pol mala.mleka mi je popil tam okol 180 ml, kaše pa tam okol 200ml, dans sem mu dala fruhtcwerge, pa je pojedu 3, se pravi 150g!zdj mu bom pa začela kuhat kakšne juhice, pa kak pire z adpt.mlekom!
zdi se mi , da raje je po žlički , kot pa po flaški, z flaško se kt neki igra, pa ji grize.:zmeden:
ja nč, bojo pa že jedli, dokler da so zdravi in zadovoljni je ql!!
(sam neki se tolažim, zraven me pa skrbi ko:hudicek::hudicek::hudicek:):zmeden2::zmeden:
lp

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 21:26:55   
HuAnita
Urši*, ne vem, no, haloooo?:zmeden2: ampak tvoj 5,5m poe 3x več kot naša 8m!!!!! Pa naj sije sonce ali pa dežuje.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 21:29:19   
kepa*
HuAnita, koliko pa poje tvoja? Moj bolj malo. Zanima me, kdaj si ji zamenjala mlečni obrok z gostim?
Ma, sem radovedna, kaj?

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 22:01:55   
urši*
HuAnita, ja kaj pa naj?:zmeden2:men se je pa zdelo, da full mal poje, glede na to, da je pojedel že več.pa sploh ni bajsek, ma tam okol ene 7 kg in je pač normalno mal zalit, sam nč kaj preveč.
pač js ne vem no, sej ne bom več komplicirala
lahko noč, pa lepo spite:love:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 22:03:00   
urši*
kepa piš kaj na privat, ko boš mela cajt, bova kero rekli!!!
lp;););););)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kaj bi to bilo???
31.5.2005 23:41:41   
lin
Da te malo potolažim,mi smo danes za zajtrk spili samo malo čokoladnega mleka(na slamco),okoli 12 en mali fruzwerger,ob 15 kosilo par ma res par žlic mineštre in za večerjo par žlic čokolinoto.
Pa so mi rekli daj ji nekaj kar ima rada, pa je enako:zmeden:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kaj bi to bilo???
2.6.2005 11:46:51   
HuAnita
Pismo, Pina je pri 8m težka 7,3 kg, pa je v razvojni rekla, da je ok.
Je pa res malo, če pa ji je kaj res dobro (zadnje dni zelenjavne kašice), pa fuuul poje (beri cel deci:(), potem pa do večerra meče ven in večerjo raje kar spustimo.:((
se pa veliko dojiva, navsezadnje je mleko osnovno do prvega leta, bomo že še jedli (in spali - neeeeekoč;))

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za deklico?
kr_ena2

Katero ime bi izbrali za deklico?

Lana (45%)

Ajda (35%)

Iris (20%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!