|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 9:59:11   
TaRe*
a niso nekoč obstajale ene tabletke,ki si jo pojedel zjutraj za vsak slučaj,če se je kajzalomilo_ušlo priuser posted image ...mislim,da se je imenovalo ..dobro jutro al nekaj takega...?

_____________________________

............ja,takle mamo..;)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 10:00:27   
ALWAYS LARA
pojma nimam nikol rabla

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 10:10:10   
donat
ne vem kako se imenujejo, user posted image , vendar imaš 72 ure časa da vzameš to tabletko, že dolgo nazaj, jaz sem šla k ginekologu, sem mu povedla situacijo kaj se je zgodilo in on mi je dal škatlico tabletk. tri dni sem mogla piti, zdi se mi da zjutraj in zvečer, nato pa sem čez par dni dobilauser posted image


idi k ginekologuuser posted image

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 10:47:27   
Isabellabina
Evo ravno berem ---imenuje se Jutranja tabletka----se dobi v lekarni brez recepta
(v prilogi revije slovenskih novic---ONA----je kar nekaj prispevkov o teh stvareh)

www.jutranja-tabletka.si

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 11:26:26   
nadya
Včasih si jih dobil samo pri ginekologuuser posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 11:27:59   
Anonimen
Svašta. Ko se je meni to zgodilo pri 18 letih, sem tudi mislila, da zdaj bom pa dobila eno šmensi tabletko, ki bo odčarala strah. Pa mi je dežurni zdravnik v roke porinil 3 navadne kontracepcijske tabletke, 3 dni sem jih morala jest in potem naj bi prišla M.

Ko danes o tem premišljujem, se mi zdi, da me je nateeeegnil k p*rasec, in to postkoitalno user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 11:29:09   
Jančika_
Norlevo, se mi zdi. Ne rabiš recepta.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 12:05:28   
Anonimen
Nama se je to zgodilo pred parimi leti, ko je počil kondom ... ker je bil že pozen večer sva letela na urgenco in so mi dali 3 tabletke SterdrilM (ne vm če sem točno napisala). Eno sem mogla vzet takoj, potem pa še 2 na 12 ur.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 13:05:12   
Anonimen
To je bla drugač ena fora - Mensejebe al Jebosan al nekej tazga user posted image  

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 16:39:18   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Evo ravno berem ---imenuje se Jutranja tabletka----se dobi v lekarni brez recepta
(v prilogi revije slovenskih novic---ONA----je kar nekaj prispevkov o teh stvareh)

www.jutranja-tabletka.si



to sem jaz tudi brala, ja
Večkrat pride do situacije, ko se mi zdi, da bi jo rabila, pa je fajn, da vem, kako & kje se dobi...

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 16:42:11   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Evo ravno berem ---imenuje se Jutranja tabletka----se dobi v lekarni brez recepta
(v prilogi revije slovenskih novic---ONA----je kar nekaj prispevkov o teh stvareh)

www.jutranja-tabletka.si



to sem jaz tudi brala, ja
Večkrat pride do situacije, ko se mi zdi, da bi jo rabila, pa je fajn, da vem, kako & kje se dobi...


Ja, če pa večkrat pride to take situacije, potem nabavi več škatlic te zadeve, da se ne boš rabila večkrat ubadat s tem in jih kamot ješ zjutraj zraven kosmičev.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 17:00:59   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Evo ravno berem ---imenuje se Jutranja tabletka----se dobi v lekarni brez recepta
(v prilogi revije slovenskih novic---ONA----je kar nekaj prispevkov o teh stvareh)

www.jutranja-tabletka.si



to sem jaz tudi brala, ja
Večkrat pride do situacije, ko se mi zdi, da bi jo rabila, pa je fajn, da vem, kako & kje se dobi...


Ja, če pa večkrat pride to take situacije, potem nabavi več škatlic te zadeve, da se ne boš rabila večkrat ubadat s tem in jih kamot ješ zjutraj zraven kosmičev.




No, če sem natančna, pa da se ne bo kdo praskal po nepotrebnem, v zadnjih 7m nama je je 2x počil kondom. Bila sta iz različnih serij, en Dueex, en pa neka Muellerjeva znamka

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 17:02:03   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Evo ravno berem ---imenuje se Jutranja tabletka----se dobi v lekarni brez recepta
(v prilogi revije slovenskih novic---ONA----je kar nekaj prispevkov o teh stvareh)

www.jutranja-tabletka.si



to sem jaz tudi brala, ja
Večkrat pride do situacije, ko se mi zdi, da bi jo rabila, pa je fajn, da vem, kako & kje se dobi...


Ja, če pa večkrat pride to take situacije, potem nabavi več škatlic te zadeve, da se ne boš rabila večkrat ubadat s tem in jih kamot ješ zjutraj zraven kosmičev.



ej, kosmiče jem zelo redkouser posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 18:49:19   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: TaRe*

a niso nekoč obstajale ene tabletke,ki si jo pojedel zjutraj za vsak slučaj,če se je kajzalomilo_ušlo priuser posted image ...mislim,da se je imenovalo ..dobro jutro al nekaj takega...?


Situacija sicer ni smešna. Mi je pa smešno poimenovanje tabletk. Dobro jutro?! user posted image user posted image user posted image user posted image

In ja, take situacije se lahko rešuje tudi s kontracepcijskimi tabletkami. Drugače pa je treba kar v lekarni vprašat kaj imajo za take slučaje. Ziher bodo znali svetovat.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 18:52:39   
TaRe*
no,dobila sem
Norlevo je,v lekarni brez recepta 9 €,drugače pa baje splošni zdravnik napiše kar stediril d,sam mal več jih moraš pojest ,te so pa amo 2.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se imenujejo tiste tabletke?
30.7.2009 19:03:38   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Evo ravno berem ---imenuje se Jutranja tabletka----se dobi v lekarni brez recepta
(v prilogi revije slovenskih novic---ONA----je kar nekaj prispevkov o teh stvareh)

www.jutranja-tabletka.si



to sem jaz tudi brala, ja
Večkrat pride do situacije, ko se mi zdi, da bi jo rabila, pa je fajn, da vem, kako & kje se dobi...


Ja, če pa večkrat pride to take situacije, potem nabavi več škatlic te zadeve, da se ne boš rabila večkrat ubadat s tem in jih kamot ješ zjutraj zraven kosmičev.




No, če sem natančna, pa da se ne bo kdo praskal po nepotrebnem, v zadnjih 7m nama je je 2x počil kondom. Bila sta iz različnih serij, en Dueex, en pa neka Muellerjeva znamka



No, sej v bistvu ne rabis bit tolk natancna user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Trebušnjaki.
пеперутка16

Ena moja znanka je bila noseča 3 mesece in je delala trebušnjake, pa je vedela, da je noseča. Ali ste delali trebušnjake, ko ste bili noseči, ali zdaj, ko ste noseči?

Da. (0%)

Da, dokler nisem vedela, da sem noseča. (0%)

Ne. (27%)

Ni mi prišlo na misel. (73%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!