|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 6:48:22   
a.jda
Ta voziček mi je bil najlepši od vseh, prebrala sem veliko komentarjev, pa noben ni bil ne vem kako negativen. Nabavila sem letnik 2006 -  rabljen po internetu.
Voziček se res težko vozi, je zelo trd, sprednje kolo pa se skos neki trokira. Pa ne vozim po makadamu ampak po asfaltu.

Probala sem voziti od prijateljic voziček jane, pa hauck, in ne morem verjeti kakšna razlika, lahko jih voziš z eno roko, čisto lahki so, pa so tud rabljene nabavli.

Zdaj razmišljam da bi kupila novo sprednje gumijasto kolo za buzza, če bi se potem lažje vozil. Ne vem ali ima katera kake izkušnje, se potem kaj lažje vozi, če ne bi ga najraje prodala. Drugače je super ohranjen, ima vse lupinico , košaro, športni del, za vozit pa trd ko hu...., mene roke bolijo ko ga vozim.

Vsak nasvet bo dobrodošel, ali bolje prodati za majhen denar in kupiti katero od zg. omenjenih firm, ali probati z drugim kolesom

Hvala.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 8:01:05   
miapia
Tudi jaz imam buzza 4, kuljen lani junija. Imam iste težave kot ti s sprednjim kolesom in sem prav besna, ker je bil obrabljen že zelo kmalu. Drugače je v redu, popoln glede na ceno pa res ni. Včasih mi je žal, da nisem kupila voz za 200 eur, pa bi bilo. Drugače pa buzza tudi z eno roko pelješ, če ni kolo obrabljen. Tudi jaz ne vem, kje bi se ga dalo kupiti ceneje.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 8:15:05   
a.jda
Torej, če menjam prednje kolo bom lažje vozila voziček. Zgleda da sem že ful obrabljenega kupila.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 9:29:15   
miapia
Aja, si kupila rabljenega? Jaz sem kupila novega in je bil nekaj časa super, obračal si ga v vse možne smeri brez težav. Sedaj pa sploh na gladkih površinah čisto znorim. Enkrat sem morala spustiti en semafor, ker ga enostavno nisem mogla porinit, ker se kolo nikakor ni hotelo obrniti. Tako da z novim kolesom bo supre, samo ne vem, koliko časa, sploh če veliko vozičkaš.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 14:14:04   
Inigo
smo meli podobne težave. to pride čisto pri vseh vozičkih, ko jih nekaj časa uporabljaš. sploh če si priden uporabnik user posted image

nič lažjega! sprednje kolo vzami dol, ga fino operi, pusti kak dan, da se lepo posuši, pol ga pa našpricaj z WD in namontiraj nazaj. voziček bo šel kot nov! boš videla!

Lp

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 14:18:08   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

smo meli podobne težave. to pride čisto pri vseh vozičkih, ko jih nekaj časa uporabljaš. sploh če si priden uporabnik user posted image

nič lažjega! sprednje kolo vzami dol, ga fino operi, pusti kak dan, da se lepo posuši, pol ga pa našpricaj z WD in namontiraj nazaj. voziček bo šel kot nov! boš videla!

Lp


Inigo, ni problem, da kolo ne teče, problem vozičkov, ki nimajo gumijastih koles je, da se tako obrabijo, da ne vozijo več tako kot je treba. Buzz ima zadaj pravo gumi kolo z zračnico, tako kot prava kolesa. Spredaj pa ima samo kolo tudi verjetno iz gume, ki pa se žal obrabi.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 18:44:19   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

smo meli podobne težave. to pride čisto pri vseh vozičkih, ko jih nekaj časa uporabljaš. sploh če si priden uporabnik user posted image

nič lažjega! sprednje kolo vzami dol, ga fino operi, pusti kak dan, da se lepo posuši, pol ga pa našpricaj z WD in namontiraj nazaj. voziček bo šel kot nov! boš videla!

Lp


Inigo, ni problem, da kolo ne teče, problem vozičkov, ki nimajo gumijastih koles je, da se tako obrabijo, da ne vozijo več tako kot je treba. Buzz ima zadaj pravo gumi kolo z zračnico, tako kot prava kolesa. Spredaj pa ima samo kolo tudi verjetno iz gume, ki pa se žal obrabi.


vem, saj imamo buzza. pri nas je to vedno pomagal. in zdaj gre prav fajn...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 20:20:22   
loncica

Jaz imam Buzza in Jane-a, pa mi je Buzz veliko ljubši. Sprednje kolo mi na par mesecev servisira mož (naredi isto, kot je svetovala uporabnica pred mano) in se super vozi. Če ni notri spucan pa trokira. Sem ga peljala v BC na servis, pa so mi ga samo spucali:), od takrat ga pač znamo spucat sami.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
28.7.2009 22:27:17   
a.jda
Kolo smo vzeli ven in fino našpricali in teče kot nov, čeprav je kolo že fino obrabljeno.

Punce hvala vam 100 x , saj bi ga že kmalu prodala zaradi tega. Sem zopet zadovoljna z njim.

Hvala še enkrat.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
29.7.2009 6:47:40   
Inigo
malenkost! user posted image

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
29.7.2009 12:50:35   
tikka
Meni je prodajalec v Sončku, kjer sem kupila Buzza svetoval naj ga vsake toliko operem s Prilom ali katerimkoli drugim sredstvom za ročno pomivanje posode. Meni se je zatikal pri sestavljanju in bremze so se zatikale in sem ga seveda peljala nazaj da bi ga reklamirala. Pa mi je rekel, naj ga samo dam v banjo, stuširam in fino z milnico operem-podnožje, na koncu pa kakšno kapljico Prila v te zglobe spustim (na pregibih, pri gumah...) in je delovalo. Pomaga pa tudi silikonsko olje oz. silikonski sprej (jaz sem ga kupila v Lidlu, taka rumena doza)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
4.8.2009 16:32:14   
taja rok
drugače pa je sedaj za buzza možno dokupit zračna koleščka -za napihnit user posted image taka kot sta druga dva. ta koleščka so tudi bolj praktična za tiste, ki vozijo po bolj zahtevnih progahuser posted image

lp







(odgovor članu tikka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
4.8.2009 16:50:43   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: taja rok

drugače pa je sedaj za buzza možno dokupit zračna koleščka -za napihnit user posted image taka kot sta druga dva. ta koleščka so tudi bolj praktična za tiste, ki vozijo po bolj zahtevnih progahuser posted image

lp








ja, sem jih v soboto kupila in sedaj je voz super špon in skoraj leti po zraku.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu taja rok)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
5.8.2009 8:18:05   
zmajči25
Punce, ste mi res dale super idejo in grem nabavit tudi jaz novo napihljivo kolo za našega Buzza. A ste ga nabavile v BC? Cena?

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nezadovoljna uporabnica quinny buzz vozička
5.8.2009 9:36:55   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25

Punce, ste mi res dale super idejo in grem nabavit tudi jaz novo napihljivo kolo za našega Buzza. A ste ga nabavile v BC? Cena?

Tam sem ga kupila, ja, stane pa 50 eur.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?