|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pliš iz ledene dobe 3
26.7.2009 14:20:39   
Gordana-3
v sparu sem videla plišaste živali iz ledene dobe. imeli so le bucka, pa mislim, da sem videla še lisičko. ali je morda videla katera tudi breskvico? obstaja v pliš varianti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pliš iz ledene dobe 3
26.7.2009 14:56:03   
miapia
Jaz sem danes kupila Sida in ono veverico, ki vse zafrkne. Imeli so še mamuta in verjetno še kakšno podobo - Interspar Lj-Vič.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pliš iz ledene dobe 3
26.7.2009 20:18:38   
Šaki
pa memrcator ma tud te pliškote.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pliš iz ledene dobe 3
27.7.2009 7:01:31   
ksenjak
A mogoče katera ve, koliko približno stanejo? Da sploh vem, ali iti v trgovino ali raje neuser posted image .

lp

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pliš iz ledene dobe 3
27.7.2009 7:20:01   
Gordana-3
če se ne motim 11 pa nekaj user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pliš iz ledene dobe 3
28.7.2009 0:41:23   
Nogavica
Nam je zadnjič uspelo izvleči kar velikega Diega iz tistega avtomata, ko klešče zagrabijo pliškota.
Nas je stal samo 3€, hvalabogu za zobe, ker drugače se klešče ne bi zataknile - smo porabili en cel poskus (1€), da smo ga s tresenjem spravili dol s klešč. user posted image

Sicer sem pa pri nas (Spar MB) videla samo podlasico, veverico in Sida, stala je pa manjša verzija 11€, večja pa okrog 20€.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pliš iz ledene dobe 3
28.7.2009 7:13:37   
Gordana-3
mi smo včeraj šli gledat, breskvice ni, samo njen ati ali mami (mož ni vedel, kateri je user posted image ), ta manjši bi kupili bucka, ampak so ga imeli samo v tisti veliki verziji, ki stane nekaj čez 20 evrov. kar pa je malo too much. bom počakala, morda pa jih dobijo tudi v kakšni otroški trgovini.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pliš iz ledene dobe 3
28.7.2009 9:15:14   
ksenjak
Sem šla včeraj v Mercator in imajo bucka za okoli 11EUR.

lp

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!