|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   veseli dogodek
26.7.2009 9:55:41   
tanjusi
Kdaj ste se v življenju najbolj nasmejale.
Povejte da ne bo tako mrtvo vzdušje tule gor.....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 10:00:01   
tailor
nazadnje v službi smo se vsi tako smejali da so nam tekle solze.dobra ekipa ki je na žalost razpadla........

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 10:06:47   
tanjusi
azadnje v službi smo se vsi tako smejali da so nam tekle solze.dobra ekipa ki je na žalost razpadla........

Kaj pa je bil povod za smeh.....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 13:07:47   
barika
Nazadnje danes, ko je mali najprej meni vse vrečke za smeti odrolal (čisto nov paket) in razpeljal po celem stanovanju, potem pa še mojmu raztosil vse zidne čepke po hodniku -ene 500 komadov. 

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 13:11:45   
tanjusi
user posted image user posted image
pri nas smo zadnjič lovili miš po sobi , ki se je naselila pri nasuser posted image , je blo veliko cviljenja pa tudi smeha ko smo jo spustili skozi vrata v svobodo, pa je prišel naš kuža in jo meni nič tebi nič zgrabil in odnesel.Kaj je naredil z njo nočem vedet.user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 14:49:25   
ellie
Nazadnje sem se najbolj nasmejala v petek. Dam kosilo na mizo...moj user posted image  je že sedel, mala je že plezala na stol...jaz pa šibam po slinček. In ga hladnokrvno začnem vezat mojemu okrog vratuuser posted image  mala me zaprepadeno gleda...moj je bil kot okamenel...men pa še kr ni blo jasno zakaj so vrvice prekratkeuser posted image . Na koncu smo se vsi nasmejali do solzuser posted image  Ne vem al je kriva ta vročina al me daje samo kak nosečniški sindrom.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.7.2009 15:15:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 19:52:47   
TomTaylor
Najboljši smeh v življenju sem doživela, ko se je moja sošolka, ki je imela prav poseben smeh začela v polni kinodvorani smejat. In se je kmalu vsa dvorana smejala njenemu smejanju. Bolj ko se je ona smejala, bolj smo se smejali...solze so špricale, jz se komaj sproti sapo zajemala, ziher se je kdo tut polulal v hlače...
Dam glavo stran, da je bila ziher kakšna od RR-ovk priča temu dogodku (pred cca 10-imi leti v kinu Center Kranj)

No, pa se spet smejem....ma to je blo za poscat...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 26.7.2009 19:54:31 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 20:00:18   
rija
najini prijatelji so naju povabili k maši....itak, da midva ne hodiva v cerkev...in sedimo tam na eni stranski klopci....pa jaz pogledam eno gospo, ki je imela na glavi 5 las in vsi so stali pravokotno kvišku....jaz sem mislila, da se polulam...pa ne smeš se smejati....tak da me je začelo trosit, kot če bi me štrom stepal....moj me ruka pod rebra, pošilja ubitačne poglede, smrtna tišina v cerkvi....pa mu namignem na tole gospo....se začne trosit cela klopca....potem še najini prijatelji....jaz sem mislila, da bom umrla....na moji desni pa ena strašno verna gospa, ki je mislila, da jočem....ja, gospa....lepa maša neuser posted image user posted image user posted image user posted image

tak se nisem režala resnično še nikoli v življenju. pa tudi po tistem ne.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 20:11:51   
TomTaylor
Huh rija, si me spomnila na en zelo podoben dogodek, katerega odzivi množice so bili enaki, vendar da je bila pogrebna maša. Nasproti je sedela ena mamca, ki je imela na frišno navite in pobarvane lase. Verjetno je res želela biti čimbolj urejena, ampak kaj, ko ji je na bele lase barva prijela roza, namesto rdeče..Hudo je izgledala, ni kej, kot RAVE grandma...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: veseli dogodek
26.7.2009 21:48:06   
silvya
Sinoči. Ko nam je na bencinski črpalki pomivala šipe miss dekliščine. Napravljena v poročno obleko iz vrteksa. Še vlečko so ji naredili in poročni šopek. user posted image Pol so jo pa pri vsakem avtu slikali. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kozmetika za novorojenčka
tina202

katero firmo kozmetike ste uporabljale za novorojenčka? ( šampone, hladilna mazila... ). kaj mi priporočate?

to.to (32%)

bubchen (35%)

nivea (23%)

makra (10%)


Število vseh glasov: 107

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!