|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neurje
25.7.2009 9:54:10   
matejchy
A vam je ponoči kaj uničilo, ponekod je blo kr hudo neurje.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neurje
25.7.2009 9:54:49   
rija
pri nas je grozno pihalo...ni pa neke panike.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neurje
25.7.2009 10:31:03   
vika1
Rija,ka pa Sobota,še stoji?????user posted image

Ne,rejsan ka je bilo v Murski??? Toča??? Naliv?????


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neurje
25.7.2009 10:40:19   
rija
neman pojma...mi smo na brejgiuser posted image  me je pa mama zdaj zvala....tak, ka živi so...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neurje
25.7.2009 10:48:55   
mika
sploh nisem vedala, da je neurje. Sem ponoči trdno spala. tast mi je povedal, da je fejst bliskalo in treskalo

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neurje
25.7.2009 10:51:26   
Klemy82
Pri nas ni grmelo nič, je pa bliskalo fuuulll pa pihalo je tak, da sm mislila, da nam bo hišo prestavlouser posted image ... potem se je ulilo...zjutraj ob 9h je še malo padalo, zdaj hoče pa sonček bituser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neurje
25.7.2009 11:09:12   
malenaa
pri nas je šla toča (Mb), bil grozen veter, pa fajn je lilo. Kolko vem je začela toča it okrog pol dveh, ampak je bila drobna in med dežjem. Mi je pa fant rekel, da je pri njih šla večja - grem pol do njih pa bom vidla.

sicer pa na vrtu več neke extra škode ne more naredit - ker vreme letos res ni naklonjeno, če ni toča pa lije par dni.
bolj se bojim za druge stvari.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neurje
25.7.2009 11:32:25   
Kamejka
ob 01,30 je šla toča v velikost majhnega jajca..uničila avte..trajalo je minutko, kasneje pa drobna toča.
MB!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neurje
25.7.2009 11:34:14   
bumerang
Na Obali močan veter vse do zdaj, ko končno dežuje. Tako da imamo vsaj kakšno korist od tega slabega vremena.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kamejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neurje
25.7.2009 15:59:18   
Anonimen
Pr nas ni blo nč. Vse mirno.

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neurje
25.7.2009 16:09:01   
čebelica01
pri nas nič

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neurje
25.7.2009 16:34:01   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: rija

neman pojma...mi smo na brejgiuser posted image  me je pa mama zdaj zvala....tak, ka živi so...user posted image




Fala bougi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neurje
25.7.2009 17:25:19   
Anonimen
San mijslila ka je sobota kaj dobijla ponavadi tan rado ruži.Pri nas s ezdaj nekaj oblačij.VÜtro pa pravi malo bouše pa itak se notri neje kaj preveč ohladilo.

(odgovor članu vika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?