|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:03:22   
Korina1
Ema to pa ne bo držalo da se oglasim na vsako stvar ko kdo kaj poodarja in da v vsaki temi govorim isto. Pa tudi ne jamram, ker tega nisem vajena in tudi ne smilim se sama sebi,ampak včasih rada povem kako stvar tako kot je. Očitno premalo spremljaš forum. Povedala sem če kdo ve za koga ki oddaja in da sem pripravljena plačati ne pa da od nekoga pričakujem da me bo zastonj nastanil pri sebi.
Mislim da imam pravico do dopusta ali sanj o morju prav tako kot vsi ostali.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:07:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ženske no, ne se sedaj zaradi mene tu kregat.Pač sem vprašala ker včasih potem kdo kasneje reče: Ja kaj pa nisi rekla. Ali pa včasih kdo ve za koga da oddaja pa ta nima oglasa na internetu in ljudje niti ne vedo zanj. Nikakor pa se nisem imela namena k nekomu prislonit za noč ali dve zastonj in brez plačila.


no, to ti 100% verjamem. ampak tvoje glasnice tihih želja pa ne morem prebavit user posted image  in se strinjam z bumerang user posted image

pa v šotoru je prav fino. in ni ti treba bit na suhi hrani. greš na pizzo al pa na kalamare. bolj pomembno je (no, vsaj zame je), da se nasoliš v morski vodi. user posted image  pa čeprav samo za en dan user posted image

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:08:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ema to pa ne bo držalo da se oglasim na vsako stvar ko kdo kaj poodarja in da v vsaki temi govorim isto. Pa tudi ne jamram, ker tega nisem vajena in tudi ne smilim se sama sebi,ampak včasih rada povem kako stvar tako kot je. Očitno premalo spremljaš forum. Povedala sem če kdo ve za koga ki oddaja in da sem pripravljena plačati ne pa da od nekoga pričakujem da me bo zastonj nastanil pri sebi.
Mislim da imam pravico do dopusta ali sanj o morju prav tako kot vsi ostali.


Glej, nič se ni treba zagovarjati, pošteno si vprašala za ugodno ceno za eno ali dve prenočitvi.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:09:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ženske no, ne se sedaj zaradi mene tu kregat.Pač sem vprašala ker včasih potem kdo kasneje reče: Ja kaj pa nisi rekla. Ali pa včasih kdo ve za koga da oddaja pa ta nima oglasa na internetu in ljudje niti ne vedo zanj. Nikakor pa se nisem imela namena k nekomu prislonit za noč ali dve zastonj in brez plačila.


no, to ti 100% verjamem. ampak tvoje glasnice tihih želja pa ne morem prebavit user posted image  in se strinjam z bumerang user posted image

pa v šotoru je prav fino. in ni ti treba bit na suhi hrani. greš na pizzo al pa na kalamare. bolj pomembno je (no, vsaj zame je), da se nasoliš v morski vodi. user posted image  pa čeprav samo za en dan user posted image

user posted image user posted image user posted image Se mi je kar zdelo, da bo to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:12:25   
Korina1
Meni se pa niti sanjalo ni. Bi bilo fino če se tema zaklene ali odstrani.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:21:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni se pa niti sanjalo ni. Bi bilo fino če se tema zaklene ali odstrani.

Oprosti, Korina1, ker sem s svojim oglašanjem v tvoji temi sprožila alergijske reakcije določenih in je tema zasmetena.

Škoda, ker je bil tvoj post čisto pošten in meni ni zvenel kot jamranje, ampak kot vprašanje pač. Itak bi se lahko našel nekdo, ki bi za 2 dni malo spustil ceno in ti naredil veselje.

Vseeno upam in stiskam pesti, da najdeš kakšno poceni varianto za na morje - letos ali pa prihodnje leto user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:28:31   
Korina1
špelin@ ni se ti treba oproščat za nekaj kar nisi ti kriva.  Očitno bi se to zgodilo tako ali drugače s tvojim oglašanjem ali brez.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:37:19   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Vseeno upam in stiskam pesti, da najdeš kakšno poceni varianto za na morje - letos ali pa prihodnje leto user posted image user posted image user posted image




Ok, zdej se pa meni zdi, da sem totalen idiot user posted image  Sej ima poceni varianto: sotor. Ji je predlagala Natasa77. Lahko gre, kadar hoce, sem ji predlagala vlak, ce zeli (ali nima avta, ali je parkirnina prevelik strosek...). In napisala, da ji posodim sotor!! A mi utripa kuverta zgoraj? Ne. Torej, kaj je problem? In kdo ne more zdej na morje?  Ocitno, da prej jst, kot pa Korina1.

Razmisljam, da bom nujno rabila odklop....pa ne tolko na morju (ceprav bi se tud prilegel), ampak od RR.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:54:53   
špelin@
Tanja55, samo tole še napišem, potem bom nehala: ni vsakdo za taborjenje.

Katastrofa od...

Grizite naprej.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 18:55:49   
CatJa
1. Glede na to, da nikjer ne delaš, imaš sveti cajt iskat sobo. Daj oglas na obala.net ali nekaj podobnega.

2. Do avgusta je še dobrih 10 dni in do takrat bi lahko kaj našla, ne da bi bilo treba možu 'stornirat' dopust. + zakaj sploh mora v službi polagat račune, kam gre in kaj počne med dopustom user posted image

3. Na morje se ne splača hodit samo za dva dni, ker te že skoraj vožnja več stane kot nočitev, pač odvisno od kod sta.

4. Zanima me (čeprav v resnici niti ne) isto kot *Emo* - zakaj si ne poiščeš dela. Vedno samo jamranje, učinka pa nobenega. Razen če gre za kako hudo bolezen, ki te pri tem ovira, to je pa drugo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 19:04:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Korina, meni se vseeno zdi škoda, da z možem nebi šla na morje. Šotor se gotovo dobi že za manj denarja, kolikor staneta dve nočitvi. Če pa tudi tega ne zmoreta (ne poznam tvoje situacije), pa imaš gotovo koga okoli sebe, ki bi ti ga lahko posodil.
Glede kampov najdeš vse na internetu - en dan prej pokličeš in vprašaš, če imajo kaj prostega za en šotor, z veseljem ti bodo tudi povedali, kako prideš do njih. Potem pa v soboto zjutraj skočita dol, postavita šotor, časa za kopanje imata še cel dan, prav tako v nedeljo. Ena nočitev za dve osebi pa tudi nebi smela biti tako draga.
Žal tudi jaz nisem z obale, da bi lahko kako bolj pomagala.


Se strinjam s tem. Informacije o kampih poišči še preden greš na morje.
Tisti v Luciji ni slab, pa tudi Belveder hvalijo. Za ziher pa ne vem, ker nisem nikoli kampirala.

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 20:31:37   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

špelin@ ni se ti treba oproščat za nekaj kar nisi ti kriva.  Očitno bi se to zgodilo tako ali drugače s tvojim oglašanjem ali brez.user posted image



Ne, se zagotovo ne bi zgodilo. Nisi ti tista, zaradi katerih so bile besede, ampak špelin@, ki je šla malo predaleč s svojim očitanjem. Zase vem, da sem ti poleg tega, da pričakuješ nemogoče, povedala za dijaški dom v Kopru. Kar poznam ostalih, vsi oddajajo sobe ali apartmaje in v tistem tednu imajo vsi zasedeno že mesece vnaprej.
Tvoja edina napaka je, da pričakuješ, da bo v špici glavne sezone nekdo, ki oddaja sobe, spustil ceno. Ker je logično, da je ne bo, ker ima takrat ogromno povpraševanja.
Kadar je težko z denarjem se pač ne rine na morje v tem času, se gre na začetku ali na koncu sezone, in za vikend verjetno ne potrebuješ jemanja dopusta.
In če že želiš za tisti čas, potem ne vidim problema v šotorjenju. Sem šotorila dolge tedne takrat, ko nisem imela denarja, in takrat, ko sem ga imela. Sem tudi spala že na plaži in pa tudi v avtu.
Vse se da, če se hoče. Sploh, če je govora o dveh odraslih osebah in ni posredi otrok.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 21:20:49   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Tanja55, samo tole še napišem, potem bom nehala: ni vsakdo za taborjenje.

Katastrofa od...

Grizite naprej.



Brez zamere, ker se oglašam, res ne poznam situacije, ampak včasih je treba sklepat kompromise.
Mene je tudi strah kampirat, ker imam majhne otroke in se bojim dežja, pa higiene na straniščih, pa zgodnjega vstajanja, komarjev in zbujanja ponoči... Ampak letos gremo v šotor, ker finančno ne znese drugače.
Tam kjer je želja, se da vse.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 22:03:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Nisi ti tista, zaradi katerih so bile besede, ampak špelin@, ki je šla malo predaleč s svojim očitanjem.


Ma daj, bumerang. Dobro veva midve obe, da bi ti skočila name kot pes na kost, pa če bi jaz rekla/napisala samo "U".

Preberi citat mojih in tvojih besed spodaj in razmisli o definicijo besedne zveze "iti predaleč". Vse iz gole "ljubezni" do mene
user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Brez zamere, punce, ampak vaše pametovanje Korini1 en dr.ek pomaga

A se res ne najde nobena, ki bi v znak dobre volje vzela za dve noči pod streho dva spodobna človeka?

Toliko je govora o dobrodelnosti, v praksi pa...

Korina1, upam, da najdeš to možnost, jaz bi te takoj sprejela, ampak žal nisem doma v obmorskem kraju




Tvoje pametovanje pa ji pomaga za dva dr.ek-a!
Ne, v meni ni toliko dobrodelnosti, da bi pod svojo streho vzela enega, dva ali tri, ki jih ne poznam. Niti pod razno!


Kako se je že glasil tvoj podpis malo nazaj? "Ne mi dihat za ovratnik, koza nora." A si ga smem sposodit?? Zdaj, ko nimaš več prejšnje sparring partnerke... user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 22:13:01   
bumerang
Špelina, če verjameš ali ne, pojma nimam kdo si ti in zakaj bi ti jaz morala kam skočit. Se tvojega nicka ne spomnim iz čisto nobene debate. Če že ravno želiš, me lahko spomniš, kje si se zapela name ali obratno in predvsem zakaj, sicer boš še naprej ostala tam kjer si - v neopazni sivini.

Kot citat si lahko zapišeš karkoli, če si boš pa tega in zaradi mene, pa si najprej oglej kdo je komu prej kam dihal.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 22:17:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
sicer boš še naprej ostala tam kjer si - v neopazni sivini.

D' best, to mi deli user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Primorke pomoč
20.7.2009 22:23:36   
bumerang
Ljuba duša, ne potrebujem zahval in ovacij, to si delaš sama.
Kot tudi nasprotno, zdaj bom namreč poiskala od kje naj bi se te zapomnila.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Primorke pomoč
21.7.2009 7:57:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Zdaj, ko nimaš več prejšnje sparring partnerke... user posted image



Kaj to pomeni?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Primorke pomoč
21.7.2009 8:39:28   
Anonimen
Partnerka, ki gre z njo v Spar.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Primorke pomoč
21.7.2009 9:04:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Partnerka, ki gre z njo v Spar.


na en krog v Spar. sparring

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Primorke pomoč
21.7.2009 14:05:52   
bumerang
Ne, ne v krog, kar v ring. A se ne spomnite več blatne rokoborbe v ringu? user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Primorke pomoč
22.7.2009 21:53:54   
katipi
Pa dajte no, punce!!! Saj ste kot ose!!  user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Koliko ste stari?

pod 20 (8%)

20-25 (18%)

25-30 (31%)

30-35 (27%)

35-40 (9%)

več kot 40 (7%)


Število vseh glasov: 701

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!