|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 21:30:01   
Bejba
Ali mora biti sedaj, ko je res že hudo vroče, temperatura vode za večerno kopanje malčkov še vedno cca. 37 stopinj ali lahko malo manj? Kajti tudi meni zvečer zelo paše, če se z malo manj vročo vodo stuširam in verjetno tudi našim sončkom, ki so čisto prešvicani.
Pa še to - kako toplo/mrzlo vodo pa se da poleti v bazenček zunaj. Naš bo star naslednji mesec 8 mesecev in gremo v Čatežke, s seboj bomo pa vzeli napihljiv bazenček za pred hiško, na terasi in ne vem kakšne temperature naj bo voda v njem :zmeden:.
Hvala in veliko sončka še naprej :).

LP; Bejba :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 21:37:24   
NinaŠ
Temperaturo vode sem nehala meriti pri približno 4 mesecih, ko sva presedlala v "ta velko" banjo. pač naštimam po občutku - pozimi paše malo bolj toplo, sedaj ko je zunaj vroče pa malo bolj hladno (no ne preveč, še vedno se da dolgo sedeti v njej) - verjetno tudi otroku paše, da se malo ohladi.

Za v bazenček pa tudi po občutku, pač pravgotovo hladnejšo kot 37*, recimo tam okrog 30 - 32*

LP

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 21:48:16   
špelica
Jaz mu naštimam mlačno vodo v banjici, ampak tudi v mrzli se ne sekira preveč. Čez dan sem mu danes dala lavor vode in je kar sam zlezel notri, pa je bila kar mrzla...Nisem ga pa pustila dolgo noter.

Ja, bazenček imamo tudi mi, sem mu ga mislila jutri pripravit, ker bo spet 30 stopinj, pa bom dala bolj hladno, saj jo bo sonce malo segrelo...

Sicer pa, če se bo pritoževal, jo bo treba pogret!

Pa javi mi kaj kako je v Čatežkih poskrbljeno za tako male, moj ima tudi 8 mesecev, pa razmišlam o toplicah, pa ne vem katere so najbolj primerne za to starost!

Uživajte!LP!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 21:53:48   
k1
čatež ma ful porihtano za tamale.... meni je bilo všeč, pa še nisem imela bebike. lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 21:56:14   
Bejba
Špelica, že sedaj ti povem, da so Čatežke za tako male zakon, ker sva midva vsako leto za kakšen teden tam (letos bova seveda prvič z najinim sončkom :love:). Nasploh so nama všeč, ker imajo res veliko za ponudit. Sicer je 8-mesečnik res še malo premajhen za raziskovanje njihovih hišk in gradov, ampak imajo dva čisto mini bazenčka z zelo nizko vodico, kjer lahko taki majhni tjulenčki čičajo in uživajo. Komaj čakamo :bravo::bravo::bravo:.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 22:10:13   
total
Bejba,jaz sem bila prejšni teden v Čatežkih z tamalim,na dopustu in je res fajn,prej sva z :love: hodila sama,letos pa sva bila že z najinim sončkom,ki je prav užival.

Lp:rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 22:17:23   
Bejba
Total, a ste bili že zunaj ali notri. Joj, res komaj čakamo, da vidimo našega :duda: kako uživa.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 22:22:18   
Anonimen
Jaz mu dam (pa je star tri leta) za večerno kopanje ravno toliko toplo vodo, kot pozimi, v bazenček zunaj pa srednje toplo, tako malo bolj mlačno, če je vroče.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 22:34:31   
total
Ja jaz sem se kar kopala noter,ker je čez dan pihalo,bila sem tud zunaj sam ne dolgo,če pa bi bile tem. takšne kot so bile ta dva dni pa definitivno zunaj,sam pazi sonce,drgač pa je res bilo lepo,lah si pogledaš slikice,za otroke je res zrihtano,a greš to v hiške?

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 22:50:00   
Bejba
Ja, vsako leto gremo v hiško in je res super. Pa za rolat je tut zakon, ful lepe poti. Upam, da bomo imeli lepo vreme in bomo lahko zunaj.
Na slikicah je pa res videti, da ste uživali, ste ful luštni.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
28.5.2005 23:28:59   
Anonimen
Zdaj sem pa še jaz naše čatežke slikice v album dala. Se fino vidi, kako je zunaj za otroke res krasno.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
29.5.2005 10:29:01   
Bejba
Super ste Splišni :bravo:.
Mi jih pa prilepimo, ko pridemo nazaj - konec junija. Sedaj imam samo take k sva sama z :love:, pa ni tok zanimivo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
29.5.2005 11:16:59   
Anonimen
O pa je, ti jih kar v album daj.:)

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Temperatura vode sedaj ko je tako vroče
30.5.2005 9:18:57   
asso
Meni je pediatrinja rekla, da je voda v redu, če se segreje na 24, še boljše 25 stopinj. Seveda sva se pogovarjali o morju ne o bazenčkih:)-:)-:)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!