|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera uporablja?
2.7.2009 9:50:17   
puppa
Zanima me ali katera uporablja dezodorantsko kremo od LIdere?

Zanimajo me predvsem vaše izkušnje. razmišljam o nakupu, pa bi se rada prej prepričala.

Torej v navodilih piše, da se moram namazati največ 2x na teden.
A res tako dolgo drži?
Kaj  pa recimo ob športanju? Tudi?

Hvala za vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 10:01:28   
Anonimen
jst to nebi uporabljala, kaj pa vem nouser posted image da ti vse zabije dol in da se nekaj dni ne potiš - meni to ne zgleda najbolj pametno, niti najbolj zdravo....potenje ima svoj namen, pa nam lohk gre še tko na živce...tko da uporaba česarkoli, k to preprečuje je škodljiva.

jst recimo uporabljam samo deo kristal, men je važno da ne smrdimuser posted image če sem pa mal mokra, pa pač sem, valjda, če je za crknt vroče...edin če grem kam, kjer bi pa res blo neprimerno, da kr curlja od mene, takrat uporabim kaj, da mal zapremza, pa itak takoj doma pol umit to dol in deo kristal čez, pa je. tud za noge je zakon, ni nobenega vonja, res ne!

sem pa enkr mela en deodorant oz. antiperspirant in so ble pazduhe res čisto suhe cel dan ! ampak mi je na nogah ven udarlo, OMG kako smrdljivo so se mi potile....tko da mi je dalo vedet da to ni kul....tko da kar je za ven, je za ven, pa če na vseh koncih zabiješ dol, kam pol to greuser posted image

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 10:10:31   
puppa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst to nebi uporabljala, kaj pa vem nouser posted image da ti vse zabije dol in da se nekaj dni ne potiš - meni to ne zgleda najbolj pametno, niti najbolj zdravo....potenje ima svoj namen, pa nam lohk gre še tko na živce...tko da uporaba česarkoli, k to preprečuje je škodljiva.




Pa sej namen te dezodorantske kreme ni, da se ne potiš. Potiš se, itak. Ampak ta krema naj bi zadrževala neprijeten vonj.
Brez skrbi da raznih antiperspirantov ne bi dajala na sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 10:15:29   
Anonimen
pol ti jst ta deo kristal svetujem, je res majka, nobenega vonja, potiš se pač normalno. pa si lohk cel dan na nogah, pa v vročini, k res nič ne smrdiš.

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 10:18:48   
puppa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pol ti jst ta deo kristal svetujem, je res majka, nobenega vonja, potiš se pač normalno. pa si lohk cel dan na nogah, pa v vročini, k res nič ne smrdiš.


Mah, sem ga uporabljala, ampak sem vseeno smrdela.

Pa še to je, da jaz rabim to za na pot. kristal pa se bajdemim razbije in je cela štala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 10:20:10   
Anonimen
aja....jah, pol pa probi, sej nimaš kej zgubit (edin smrdiš lohkuser posted image )

enemu odgorvarja to, drugemu pa nekaj drugega...

(odgovor članu puppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 12:03:02   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: puppa

Zanima me ali katera uporablja dezodorantsko kremo od LIdere?

Zanimajo me predvsem vaše izkušnje. razmišljam o nakupu, pa bi se rada prej prepričala.

Torej v navodilih piše, da se moram namazati največ 2x na teden.
A res tako dolgo drži?
Kaj  pa recimo ob športanju? Tudi?

Hvala za vaše izkušnje.



Meni se odlicno obnese. Zdrzi pa kar, odvisno koliko in kako smrdljivo se potis user posted image
Uporabljam ze nekaj let in nimam nobenih tezav.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 12:03:08   
*viva*
Puppa, kupi kristal deo,ki je tekoč. Jaz ga uporabljam in je super. Nimam vonja. Za hude situacije pa po novem uporabljam deo od garnierja.




_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 12:44:32   
puncica
kaj je to zaena krema? user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 13:31:00   
muška
jaz sem jo uporabljala, pa je bila fajn. Seveda nsiem prebrala navodil in sem se mazala vsak dan, tak da se mi je koža pod pazduho fajn vnela,.... ampak to je bilo še v mojih prvih študentskih letih

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 21:32:58   
J.L.
jaz sem si jo nabavila. upam na čudež. user posted image


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 21:34:53   
Anonimen
Za hude situacije pa po novem uporabljam deo od garnierja.


a to un kao mineralni ? jst sm ga glih zato kupla, sm misla bo fajn, pa mi je dobesedno razžrlo pazduhe, prov krasto sm mela user posted image user posted image

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 21:36:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Uporabljam ze nekaj let in nimam nobenih tezav.


Kje jo pa kupis?
Pred casom sem jo iskala v trgovinah pa je nisem nasla. Sem mislila, da je ne delajo vec.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 21:38:58   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Uporabljam ze nekaj let in nimam nobenih tezav.


Kje jo pa kupis?
Pred casom sem jo iskala v trgovinah pa je nisem nasla. Sem mislila, da je ne delajo vec.



če sprašuješ za lidero, jo dobiš v DMu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali katera uporablja?
2.7.2009 21:42:08   
Anonimen
Ja, za Lidero. Hvala J.L.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali katera uporablja?
3.7.2009 6:42:33   
Ronči
jaz jo uporabljam in je ok. potiš se vseeno, ni pa vonja. 

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali katera uporablja?
3.7.2009 13:41:55   
anchy_
moja mami, ki bo prihodnji mesec zakorakala v abrahama in ima, kot večina žensk v njenih letih težave z gospo M, je omenjeno deodorantsko kremo kak mesec dni nazaj po priporočilih prijateljice tudi kupila.

Naj omenim, da sem ji jaz prej kupovala vse mogoče deodorante, ki so meni pomagali proti neprijetnemu vonju, pa ji niso pomagali. Tudi te ta novi od Garniea ne-meni osebno so super, uni k kao ne puščajo belih madežev za razliko od drugih le-teh dejansko ne puščajo.

No, in sedaj je čist navdušena nad to kremo, maže se res na vsake 3 dni (tuširanje vsak dan itak)-pa ji zdrži, poti se ampak ni neprijetnega vonja. Tako da očitno deluje :)

Se pa kupi v dm-ju, kot je že J.L. napisala, v Mullerju je nimajo.




_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rok
пеперутка16

Ste rodili pravočasno, pred rokom ali po roku?

Pravočasno. (0%)

Pred rokom. (60%)

Po roku. (40%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!