|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preveč pije?
28.6.2009 23:18:30   
maca m
Mali bo čez nekaj dni star 11m. Zadnja 2m (za moje pojme) ful veliko spije, povprečno 1,5 litra na dan. Včasih kak deci manj, včasih več. Ponoči spije tudi po 3 flaške, to je 9dl. Če je prazna flaša se začne jokat.

Tehta 10kg, poje dovolj. Kogar sem vprašala vsak pravi, da mora veliko piti. Pa je to preveč? Ker včasih še jaz ne spijem toliko.

Kaj menite?


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 8:33:08   
bina30
Hvala bogu, da tako radi pije. To je dobro za organizem, prebavo... Mojega moram skoz siliti.

Pri 1 letu je imel 11kg in mi je rekla pediatrinja, da potrebuje dober liter tekočine na dan. Torej je to pri tvojem fantku čisto ok, res pa je, da tvoj tudi ponoči toliko pije, moj sin pa noč prespi!user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 8:35:25   
botrca
Kaj si hecna, jaz v 3 dneh ne spijem toliko...moj ni nikoli kaj dosti pil. Zdaj lahko rečem, da pije ker do 8-9 meseca ni spil nič razen mleka kot tekočino. Ponoči pa nikoli. Kaj je ti pa normalno? Moj ne bi niti jedel kaj dosti, če bi toliko pil. Tak, da ne sekiraj se...naj pije.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 8:48:01   
ttamariskaa
Hej! Super če tako rad pije, sam kaj pa pije???
Sploh ponoči? Če gre za kakav al pa sok al pa sladkan čaj, potem to ni v redu. Ki teh zadev naj bi spil v zelo malih količinah in absolutno ne po flaški. Ok, pri nas je do enega leta bil ponoči kakav ( ena flaška ), pol pa ne več, ampak samo še čaj al pa voda. Zaradi zobkov! No če je ta tekočina kaj sladkega ga počasi začni navajat na vodo al pa čist malo sladkan čaj, ker v vrtcu bo čez dan ( razen za zajtrk ) dobival samo to.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 9:45:55   
maca m
Ojla,
pije predvsem čaj, ponavadi Hippovega, v 3dl dam slabi 2 žlički. Včasih pije samo vodo. Kakava še nikoli ni pil, mleko pa spije okoli 6 ure zjutraj.

Koliko poje? Jaz mislim, da dovolj. Pred obroki mu vzamem flaško, ker drugače full malo poje. Čeprav, ko sem se menila s sosedo, ki ima malega toliko starega kot je moj, njen dosti več poje.......spije pa mogoče 1dl vode na dan.

Vam povem kakšna je plenica zjutraj? Če bi jo komu vrgla v glavo - bi ga verjetno ubila. Tehta malo manj kot 1kg.user posted image


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu ttamariskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 9:57:42   
pf
Ne morem verjeti koliko spije. To jaz ne spijem čez cel dan. Ja, če je dovolj potem je to OK, ampak nočno pitje malo omejite, ker ko ne bo več pleničke bo pa treba trikrat ponoči na WC iti lulat. Poznam primer triletnika, ki hodi nonstop lulat ponoči, ker tudi skozi v posteljici pije.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 10:00:34   
ttamariskaa
Ha ha !!! Poznam tako plenico. Glede čaja ti pa svetujem, da mu ne daješ vedno istega da se bo navaddil na različne okuse. Ker če bo npr.imel rota virus bo obvezno moral piti šipkov čaj in boljpe da ga že zdaj navahjaš nanj, da ne boš v primeru bolezni imela težav, ker ga ne bo hotel piti. Za spremembo mu ga raje vsake toliko dajaj po žlički, sam da dobi občutek novega okusa.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 10:01:06   
ZARA
Moja pupsi je tudi prava pivka že od malega. Tudi spije na dan več kot liter in pol.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 10:17:49   
Najaa
Moja tavečja tudi že od malega veliko pije. No, odkar je na GH. Fajn je, da ne pije samo sadnih sokov in sladkega in čajev. Fajn je, da se navadi na vodo. Sam moja je do enih 26m sploh ni marala. Zato sem ji delala ful razredčen sok, razmerje 1:4 za vodo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 13:22:18   
nia5
Tudi moja je pri spila toliko, zdaj ima 13m in se je malo umirila, prej pa je spila toliko kot tvoj user posted image , tudi ponoči. Zdaj čez dan tudi dokaj spije, ponoči pa ne več. Pije pa le vodo, no čez dan ji tu pa tam dam malo sokeca, babice in dedeki pa ji skoz turijo neke sokove, ampak ne pustim, ker ima rada vodo. Jaz mislim da je je dobro, če otrok veliko pije, pazi pa le, da ti bo tudi dovolj jedel.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 13:24:43   
ledenaa
Pusti ga naj pije kolikor hoče ČE  poje Gh toliko kot bi moral.
Če ne pa ukinite malo tekočino
Ker večina otrok,ki tako veliko pijejo ne jedo GH kot ostali

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Preveč pije?
29.6.2009 13:28:14   
ledenaa
našla sem tole:

http://med.over.net/forum5/read.php?46,5101584,5101584#msg-5101584

http://med.over.net/forum5/read.php?46,1572592,1572592#msg-1572592

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
29.6.2009 16:06:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




dojencek
v3sn4

Z dojenckom na letalo!?

da (54%)

ne (46%)


Število vseh glasov: 41

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!